Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 2 1 2
#485646 16/01/2006 06:57
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Monday January 16, 2006

[color:"blue"] Time Away - Home [/color]
1:00 pm Minnesota - New York (19:00) itd
1:00 pm New Orleans - Charlotte
1:00 pm Philadelphia - Washington
2:00 pm Houston - Atlanta
2:00 pm Denver - Chicago
3:30 pm Boston - Detroit
3:30 pm Utah L.A. - Clippers
3:30 pm Indiana - New Jersey
4:00 pm Seattle - Golden St.
8:00 pm San Antonio - Memphis - hit!
8:30 pm Milwaukee - Dallas
10:30 pm Miami - L.A. Lakers
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" />
Dziś sporo meczy i co najważniejsze w normalnych godz. Liczę na ożywioną dyskusję. Mam już kilka przymiarek ale czekam na informacje. jednego typu napewno nie zmienię - to oczywiście typ na Miśki win (kurs ok. 2.00) -zastanawiam się tylko nad stawką?

Bonus: Unibet
#485647 16/01/2006 12:41
Dołączył: Dec 2005
Posty: 124
A
member
member
A Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 124
Witam
moja analiza under/over na dziś
linie bet-at-home

New York-Minnesota 192,5
Średnia pkt. w meczu (cały sezon) 199-181
Średnia pkt. w meczu (gospodarze dom-goście wyjazd) 205-181
Średnia pkt. zdobytych (gospodarze dom-goście wyjazd) 102-89
Średnia pkt. w meczach między sobą (obecny sezon) nie grali
Średnia pkt. w meczach między sobą (poprzedni sezon) 192
Średnia pkt. w meczu (ostatnie 10 meczy) 218-182
Under/over 192,5 w ostatnich 10 meczach 1/9-8/2
Under/over 192,5 cały sezon 9/24-26/8
Under/over 192,5 cały sezon (gospodarze dom-goście wyjazd) 3/14-10/6


Washington-Philadelphia 209,5
Średnia pkt. w meczu (cały sezon) 201-206
Średnia pkt. w meczu (gospodarze dom-goście wyjazd) 204-204
Średnia pkt. zdobytych (gospodarze dom-goście wyjazd) 104-100
Średnia pkt. w meczach między sobą (obecny sezon) nie grali
Średnia pkt. w meczach między sobą (poprzedni sezon) 224
Średnia pkt. w meczu (ostatnie 10 meczy) 204-211
Under/over 209,5 w ostatnich 10 meczach 7/3-4/6
Under/over 209,5 cały sezon 23/12-21/15
Under/over 209,5 cały sezon (gospodarze dom-goście wyjazd) 11/6-11/7


Chicago-Denver 200,5
Średnia pkt. w meczu (cały sezon) 193-201
Średnia pkt. w meczu (gospodarze dom-goście wyjazd) 193-195
Średnia pkt. zdobytych (gospodarze dom-goście wyjazd) 97-95
Średnia pkt. w meczach między sobą (obecny sezon) nie grali
Średnia pkt. w meczach między sobą (poprzedni sezon) 199
Średnia pkt. w meczu (ostatnie 10 meczy) 193-211
Under/over 200,5 w ostatnich 10 meczach 8/2-5/5
Under/over 200,5 cały sezon 26/10-25/13
Under/over 200,5 cały sezon (gospodarze dom-goście wyjazd) 12/6-12/6


Detroit-Boston 200,5
Średnia pkt. w meczu (cały sezon) 190-202
Średnia pkt. w meczu (gospodarze dom-goście wyjazd) 199-210
Średnia pkt. zdobytych (gospodarze dom-goście wyjazd) 106-102
Średnia pkt. w meczach między sobą (obecny sezon) 189
Średnia pkt. w meczach między sobą (poprzedni sezon) 209
Średnia pkt. w meczu (ostatnie 10 meczy) 187-215
Under/over 200,5 w ostatnich 10 meczach 8/2-1/9
Under/over 200,5 cały sezon 19/15-15/21
Under/over 200,5 cały sezon (gospodarze dom-goście wyjazd) 7/10-5/13


Los Angeles Clippers-Utah 184,5
Średnia pkt. w meczu (cały sezon) 192-181
Średnia pkt. w meczu (gospodarze dom-goście wyjazd) 191-184
Średnia pkt. zdobytych (gospodarze dom-goście wyjazd) 98-91
Średnia pkt. w meczach między sobą (obecny sezon) nie grali
Średnia pkt. w meczach między sobą (poprzedni sezon) 182
Średnia pkt. w meczu (ostatnie 10 meczy) 193-186
Under/over 184,5 w ostatnich 10 meczach 4/6-4/6
Under/over 184,5 cały sezon 10/23-21/16
Under/over 184,5 cały sezon (gospodarze dom-goście wyjazd) 5/12-9/11


Golden State-Seattle 208,5
Średnia pkt. w meczu (cały sezon) 200-206
Średnia pkt. w meczu (gospodarze dom-goście wyjazd) 203-205
Średnia pkt. zdobytych (gospodarze dom-goście wyjazd) 102-98
Średnia pkt. w meczach między sobą (obecny sezon) 217
Średnia pkt. w meczach między sobą (poprzedni sezon) 195
Średnia pkt. w meczu (ostatnie 10 meczy) 205-205
Under/over 208,5 w ostatnich 10 meczach 5/5-5/5
Under/over 208,5 cały sezon 22/14-20/17
Under/over 208,5 cały sezon (gospodarze dom-goście wyjazd) 11/8-11/7


Memphis-San Antonio 169,5
Średnia pkt. w meczu (cały sezon) 177-184
Średnia pkt. w meczu (gospodarze dom-goście wyjazd) 175-187
Średnia pkt. zdobytych (gospodarze dom-goście wyjazd) 91-95
Średnia pkt. w meczach między sobą (obecny sezon) 159
Średnia pkt. w meczach między sobą (poprzedni sezon) 177
Średnia pkt. w meczu (ostatnie 10 meczy) 182-174
Under/over 169,5 w ostatnich 10 meczach 3/7-4/6
Under/over 169,5cały sezon 15/20-6/31
Under/over 169,5 cały sezon (gospodarze dom-goście wyjazd) 7/11-2/15


Dallas-Milwaukee 200,5
Średnia pkt. w meczu (cały sezon) 194-196
Średnia pkt. w meczu (gospodarze dom-goście wyjazd) 190-195
Średnia pkt. zdobytych (gospodarze dom-goście wyjazd) 100-95
Średnia pkt. w meczach między sobą (obecny sezon) 224
Średnia pkt. w meczach między sobą (poprzedni sezon) 224
Średnia pkt. w meczu (ostatnie 10 meczy) 195-195
Under/over 200,5 w ostatnich 10 meczach 6/4-7/3
Under/over 200,5 cały sezon 24/13-19/16
Under/over 200,5 cały sezon (gospodarze dom-goście wyjazd) 13/5-10/7


Lakers-Miami 203,5
Średnia pkt. w meczu (cały sezon) 193-196
Średnia pkt. w meczu (gospodarze dom-goście wyjazd) 197-198
Średnia pkt. zdobytych (gospodarze dom-goście wyjazd) 100-100
Średnia pkt. w meczach między sobą (obecny sezon) 189
Średnia pkt. w meczach między sobą (poprzedni sezon) 199
Średnia pkt. w meczu (ostatnie 10 meczy) 199-205
Under/over 203,5 w ostatnich 10 meczach 6/4-3/7
Under/over 203,5cały sezon 27/10-25/13
Under/over 203,5 cały sezon (gospodarze dom-goście wyjazd) 12/5-13/9

#485648 16/01/2006 14:05
Dołączył: Dec 2005
Posty: 626
addict
addict
Dołączył: Dec 2005
Posty: 626
na poczatek dzisiejszego wieczoru wybralem dwa meczyki na kupon:
New York Knicks - Minnesota Timberwolves
Zawierając dogrywkę 2 @1.83
Washington Wizards - Philadelphia 76ers
Under 210.5 @1.90

#485649 16/01/2006 14:13
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
Wczoraj ładny wieczorek dzięki Toronto. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Na dzisiaj od razu wpadły mi w oko dwa wyjazdowe zwycięstwa.Minnesota i Denver.Nie wiem jakim cudem NYK wygrali te 6 meczy z rzędu.Wczoraj grali tragicznie i nie mogli znależć sposobu na świetnych Raptors.Jeśli Marbury się nie spisze dzisiaj, to KG i spółka ich zjedzą.Wilki w dobrej formie.Pokonali ostatnio u siebie w niezłym stylu Denver.Denver natomiast powinno wreszcie wyjść na dodatni bilans wygrywając dzisiaj z Chicago.Ostatnio wygrali w Milwaukee, a wcześniej nieźle radzili sobie z Wilkami.Szczerze mówiąc myślałem, że wygrają tamten mecz, ale w pewnym momencie trzeciej kwarty niespodziewanie Minnesota odskoczyła na kilkanaście punktów i już nie oddała prowadzenia.

#485650 16/01/2006 14:44
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Chciałem zauważyć jeden fakt... Minnesota przegrała 7 kolejnych spotkań wyjazdowych... bilans away 5-11...Knicks chyba zmęczeni po wczorajszym meczu , chociaż troszkę... Myśle że duet Garnett & Szczerbiak poprowadzi swoj team do wygranej... Ale coś mi mówi "omiń ten typ" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" /> Jakie wasze opinie?

#485651 16/01/2006 15:25
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Houston - Atlanta (-3) 2 1,95
Jeśli w tym meczu miałby nie zagrać McGready to typ na Atlante wydaje się bardzo prawdopodobny. W Houston napewno nie zagraja: Ming, Swift i Anderson, a więc czołowe postacie zespołu. Jeśli do tego doszedłby McGready to siła ofensywna Houston prezentuje się mizernie.
Bilans Atlanty u siebie 6-10, Houston na wyjeździe 9-11. Obie drużyny w ostatnich meczach grają fatalnie i posiadają dłuższe serie bez zwycięstwa, odpowiednio: Houston 5 a Atlanta 4. Kursy na ten mecz zapewne zmienią się po opublikowaniu oficjalnych informacji o wystepie Tracy'ego w tym meczu.



Utah - L.A. Clippers 1 2,50
Kurs na Utah bardzo zachęcający. Clippersi w tym meczu wystapią osłabieni brakiem C.Maggette'a i nie wiadomo czy zagra E.Brand. Właśnie od udziału tego ostatniego zawodnika zależy to czy warto ruszać ten mecz. Jeśli miałby nie wystapić to kurs 2,50 na Utah to prezent dla grających.
Utah nadspodziewanie dobrze w tym sezonie spisują się na wyjazdach (11-9) i mimo wielu kontuzji utrzymują ponad 50 % zwycięstw w sezonie (19-18). W tym meczu zagrają w bez żadnych osłabień. Tak więc polecam grać ten mecz, w momencie gdy oficjalnie będzie wiadomo, że Brand nie zagra.



Miami - L.A. Lakers 1 1,61
Powrót Shaqa do LA. Wiadomo, że na zwycięstwie w meczu, w którym jego rywalem jest Kobe Bryant, Shaqowi zależy dużo bardziej niż w innych spotkaniach. Zapewno odpowiednio zmotywuje swoich partnerów do walki.
W zespole Miami niepewny jest wystep J.Williamsa, lecz nawet w przypadku jego nieobcności z powodzeniem może go zastąpić G.Payton.
Miami posiadają bardziej wyrównany skład. Dobrze prezentuje się ławka rezerwowych z coraz lepiej i skutecznie grającym A.Walkerem na czele.
Miami mają serię 4 zwycięstw z rządu, natomiast LA wygrali ostatnie swoje 2 pojedynki.


Można spróbować jeszcze zagrać 2 mecze z kursami powyżej 2,0 i ze sporymi szansami na wejście, a mianowicie:

Denver - Chicago 1 2,20 oraz
Philadelphia - Washington 1 2,30

W pierwszym z tych meczy kurs dlatego jest taki wysoki, gdyz nie zagra podstawowy center Denver - M.Camby, który bardzo dobrze prezentuje się w tym sezonie (16,3pkt, 12,9 zb, 50,4 % skuteczność).

Drugie spotkanie to przede wszystkim pojedynek czołowych strzelców NBA czyli Iversona z Arenasem. Washington legitymuje się dorobkiem 3 zwycięstw z rzedu, natomiast Phila wygrała ostatni swój pojedynek (pamiętne zwycięswto po 3 dogrywkach z Bostonem). Drużyny wyrównane o zbliżonych poziomach, dlatego można spróbować zagrać na Phile po niezłym kursie.

#485652 16/01/2006 15:25
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
No ja mysle rowniez omin ten typ. Dzis ciekawie wyglada moim zdaniem Utah. Po raz kolejny moim zdaniem przesadzony kurs. Pewnie nie wsytapi jie wystapi znow Brand,a bez niego i nie grajacegio niemal od pczatku Magettego to jest to cienias jakich malo. I nie zmienia tego wygrana z Seattle...bo o ponaddzwiekowcach zaraz. A Utah do tak naprawde jedna z solidnbiejszych ekip w lidze. Wynikow poki co nie ma bo i byc niemoze skoro ciagle tam jest kontuzjowanych 3-4 waznych graczy. Jesli jednak ta druzyna jest zdrowa to jest najrozniejsza dla wszystkich i nie takie ekipy sie o tym bolesnie przekonaly. Kurs 2,3 dla mnie bomba. Napewno duzo wieksze szanse daje jazzmenom.

Detroit 1,15 do podbica rowniez mysle ze mozna. W Mil jedynie podoba mi sie ten Bogut. Sprawny, dynamiczny bialas. Takich mozna policzyc na palcach jednej reki. Ostatnio zawodzi nawet obowd ktory byl ich sila na poczatku sezonu. Przynajmniej takie mam odczucie bo to jak pudlowaliw meczu z Cavs wloa o pomste do nieba. Zresta jak pokazaly kolejne mecze takowa byla. A det w gazie, fantastyczni i z takimi chloptasiami ie powinnjo byc problemu.

I na pewniaka GS. 1,30 na ten emcz bardzo mi odpowiada. Setle bez Allena to druzyna bez pomyslu na gre. On znaczy prawie tyle co koby i Lebron dla sowich. Oczywiscie to inny typ gracza. Zresta w meczach Seattle jest tak, ze albo przegraja albo Lewis z Allenem ztorpeduja kosz przeciwkow trojkami. Dzis tego nie zrobia i po prostu zatzrymaja sie tak jak w meczu z Clippersami. na bank. A gs ostatnio gorsze wynik niz gra. Mysle ze rzadni zwyciestwa dzis rozprawia sie z Seattle z kwaitkiem. Dwucyfrowo powinno byc juz po I polwie. Ale ja dzis na pewniaka gramczysta 1.

No i jesi nie zagra Tracy apetycznie wyglada Atlanta. Do kontuzjowanych dolaczyl Swift. Naprawde swietny zawodnik, potrafiacy w pojedynke zalatwic sprawe z lawki, Wlasnie moim zdaniem to dzieki niemu przy tylu nieobecnych Huston nie tozylo meczu za macze. Co do I piatki to przede wszystkim Rakitom powinno zabraknac wzrostu. Head na skrzydle? Bedzie ciezko. Ale najwazniejsze ze Rakiety nie maj zadnego wartosciowego zmeinnika. Zupelnie inaczej sprawa wyglada w Hawks, gdzie moze 5 nie silna, ale napewno skald jets bardzo wyrownany i dzis licze wlasnie na Stoudamire oraz Chidresa. Jesli oni stana na wysokosci zadania, nie zagra Tmac to o wynik jestem spokojny. Poza tym grajac cala I polowe, czesc III kwarty zawodnicy Hou beda musieli odczuc kryzys i jezeli do tej pory wynik bedzie okolo remisu to predzej czy pzoniej Atlanta musi odskoczyc. No i faule musza sie skumulowac w koncu, skoro bedzie garc 5 kolesi tylko. Dla mnie kurs napewno interesujacy.

#485653 16/01/2006 15:27
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
o ktos mnie troche wyprzedzil z Utah i Atlanta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#485654 16/01/2006 16:23
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" />Jeśli ktoś będzie miał jakieś sprawdzone info odnośnie występów McGready'ego i Branda w dzisiejszych meczach to proszę zapodać na forum. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" />

#485655 16/01/2006 16:24
Dołączył: Oct 2005
Posty: 929
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 929
Mi spodobał się typ:

New Jersey - Indiana (+5.5) 2 1.909

Nets graja ostatnio bardzo slabo (3 porazki z rzedu). Pacers zaliczyli kilka dni temu wpadkę z Washingtonem u siebie, ale szybko się otrząsneli i wygrali w Chicago. W tym sezonie druzyny graly juz miedzy soba. Indiana wygrala u siebie 102:90. Widzę w tym meczu mało punktów i małą różnicę punktów w końcowym rozstrzygnięciu. Może OT?

#485656 16/01/2006 16:31
Dołączył: Nov 2002
Posty: 667
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 667
Z tym ze:

"He left the Jan 14th game with an injured ankle and is expected to miss at least two games."

Wiec jak dla mnie predzej Nets (-5,5)

#485657 16/01/2006 16:33
Dołączył: Nov 2002
Posty: 667
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 667
Mam na mysli O´Neal-a

#485658 16/01/2006 16:44
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
ja na netsow czekam az wrociJefferson. Wlasciwie tam jest tylko 3 dobrych grajkow (jeszcze kidd i carter) i strata jednego z nich to wielki cios. A Indian pokazala juz ze potrafi grac bez o'neala wiec dla mnie no bet.

#485659 16/01/2006 17:39
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Quote
ja na netsow czekam az wrociJefferson. Wlasciwie tam jest tylko 3 dobrych grajkow (jeszcze kidd i carter) i strata jednego z nich to wielki cios. A Indian pokazala juz ze potrafi grac bez o'neala wiec dla mnie no bet.

Jefferson zagra z Indianą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#485660 16/01/2006 17:39
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Kursy u buków na Utah spadają, w spotkaniu Atlanty zwiększa się handicup, więc albo dużo osób gra na Utah i Atlante albo potwierdzają się info, że nie zagrają Brand i McGready. Ja mam zasadę, że nie grywam na mecze na które kursy spadły, gdyż w większości mi takie kursy nie wchodza. Tak więc na Utah nie zagram - na szczęście /lub na nieszczęście zdązyłem zagrać na Atlante (-3).

#485661 16/01/2006 17:54
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Zwcyiestwo Netsófff mi sie podoba i zagralem. @1.75... w wzb, dla porównania w baw @1.44.

Gsw po marnym kursie @1.3 takze zagralem, jesli dzisiaj nie wygyrywaja... to beda mieli problemy zeby z kimkolwiek wygrac w tym sezonie.

Phila ... konsekwetnie przeciw Wash.

Utah.... LAC chyba lekka zadyszka.

Misie... bo obrone, tylko obroną można pokonać.

Atlanta... co prawda dziś bez Lue, ale i tak sie skusilem.

Netsi... bo mają lepszego rozgrywającego.

Wojownicy... bo nie lubie Sonics.

#485662 16/01/2006 18:05
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Troszke mnie zastanawia dlaczego wiekszość poruszanych dzis typów w temacie - to dla mnie absolutne no bet (podkreślam dla mnie). Ogolnie dziś wbrew pozorom trudno cokolwiek grać wysoko (ja Miśki - ale nawet do tego nie mam przekonania - bo jak można mieć przekonanie grając przeciwko Mistrzowi - ale tak sobie postanowiłem po 1pkt porażce w San Antonio i tak zrobiłem)
- Hou-Atl - Rakiety i Jastrzębie to najbardziej nieobliczlne zespoly calej ligi - zresztą - czerwone latarnie (Hou w kontekście osłabień kadrowych - bo z Chinolem i TM wędrują mocno w gorę) - Atlanta jest tak słaba że może przegrać nawet z rezerwami Houston i na odwrót) - zdecydowanie wolałbym zagrac bandy lub darta niż pchać się w typ na wynik.
- Utah - LAC - kolejny jak dla mnie mecz nie do gry - Clipersi u siebie mocni - posiadają bardzo wyrownany sklad - i brak liderów nie musi do końca wplynąć na postawę pozostałych - a Kirylenko z ekipą choć ostatnio nabrali powietrza (8-2) wcale nie sa tacy mocni - jak wskazuja ostatnie pojedynki - jeżeli mialbym wybierać to zagralbym delikatnie na under - pomimo, że obie ekipy ostatnio troszkę punktują to jednak i defensywy są dosyć mocne.
NJN-IND - hit - tu naprawdę wszystko może się zdarzyć - na dodatek Indiana najprawdopodobniej bez O-neala - ???
Konia z rzędem temu kto wytypuje poprawnie tripla na win +/-!!!
Ja przystawiony do muru - typowałbym 3 x under, ale że blisko muru nie widze lekko zagrałem under w LA.

#485663 16/01/2006 18:09
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
no to sie nieze wzbogace <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Salvador mowi Krajanowi: Atlanta+Utah+NJN.

#485664 16/01/2006 18:10
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Quote
no to sie nieze wzbogace <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Salvador mowi Krajanowi: Atlanta+Utah+NJN.
czyli jest Was dwóch z Zabielanym - czekamy na pozostałych? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#485665 16/01/2006 18:42
Dołączył: Nov 2004
Posty: 898
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2004
Posty: 898
Skoro wszyscy graja Atlante, ktos musi grac Houston <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Jeszcze z T-Mac'iem nic nie wiadomo wiec za lekka stawke mozna sprobowac zagrac na Rakiety i rozpaczac tym progres na ich zwyciestwo.

Houston win @ 2,65 za 1/10
Houston(+4) @ 1,95 za 2/10

Strona 1 z 2 1 2

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, rymoholik, aker, burbon, forty), 2,030 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,573
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1