|
|
Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,342
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,342 |
Sousa break 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2011
Posty: 11,459
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2011
Posty: 11,459 |
@Damian, allin na Ferru dzis, wygra  Fish grubo, Ferrera odpuszcze bo Simon mnie zawsze okrada 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791 |
Monfils,Ferrer peszki i kirilenki w deblu  Odpuść czarnego. Nie wiadomo jak tam u niego z kontuzją. Tipsar - Simon, oglądałem tylko pierwszego seta i był to bardzo wyrównany pojedynek z obu stron. Tipsar potrafił przyśpieszać grę z forehandu i backhandu jednak prawie wszystko mu wracało na drugą stronę bo Simon dochodził do wszystkiego. W TB przydarzyło mu się trochę więcej UE i dlatego przegrał. Jednak było widać że Simon jest w gazie. Jedynie co może niepokoić to kondycja po rozegraniu dwóch taki wyczerpujących pojedynków.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,153
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,153 |
jednak tankowanie zabojada
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,342
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,342 |
Gensse chyba jednak tankuje 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
Janowicz w Q USO i Gawron sie zalapal na kwale, Przysiezny wycofal sie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,322
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,322 |
@Damian, allin na Ferru dzis, wygra  Ferrer ? dosc ryzykownie wymęczył zwycięstwo Dmitrova, którego backhand był kopalnią punktów dla Davida. Serwis wygląda słabo... bardzo słabo u Ferrera..Simon lepszy return od Gregora będzie dodatkowa presja przy serwisie. Francuz nieźle się prezentuje, może nawet lepiej niż nieźle. Jeżeli David nie będzie kondycyjnie w świetnej dyspozycji (na co się nie zanosi) może być kłopot ze zwycięstwem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2011
Posty: 11,459
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2011
Posty: 11,459 |
a Mugro dzis pogoni pusie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 2,211
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2009
Posty: 2,211 |
dla mnie koli pokaze na co go stac i dzisiaj ogra mofisa
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 1,227
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2004
Posty: 1,227 |
Monfils,Ferrer peszki i kirilenki w deblu  Odpuść czarnego. Nie wiadomo jak tam u niego z kontuzją. Tipsar - Simon, oglądałem tylko pierwszego seta i był to bardzo wyrównany pojedynek z obu stron. Tipsar potrafił przyśpieszać grę z forehandu i backhandu jednak prawie wszystko mu wracało na drugą stronę bo Simon dochodził do wszystkiego. W TB przydarzyło mu się trochę więcej UE i dlatego przegrał. Jednak było widać że Simon jest w gazie. Jedynie co może niepokoić to kondycja po rozegraniu dwóch taki wyczerpujących pojedynków. aha to odpuszczam czarniawego dzieki za info 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,342
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,342 |
Ciekawe czy Dasco powalczy z Nadalem, handi 4,5 wyglada niezle 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2011
Posty: 11,459
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2011
Posty: 11,459 |
Ciekawe czy Dasco powalczy z Nadalem, handi 4,5 wyglada niezle  wyjdzie z kupa w gaciach jak zawsze...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 4,175
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 4,175 |
Chyba lepiej sprobowac handi na Bogo tez 4,5 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,342
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,342 |
Mi sie wydaje że Murray wezmie na nim rewanż i szybko go spakuje 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,342
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,342 |
Sousa set 6-2, jeszcze jeden 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
bogo set,simon set,monfils,gaske set i na li set
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
Monfils,Ferrer peszki i kirilenki w deblu  Odpuść czarnego. Nie wiadomo jak tam u niego z kontuzją. Tipsar - Simon, oglądałem tylko pierwszego seta i był to bardzo wyrównany pojedynek z obu stron. Tipsar potrafił przyśpieszać grę z forehandu i backhandu jednak prawie wszystko mu wracało na drugą stronę bo Simon dochodził do wszystkiego. W TB przydarzyło mu się trochę więcej UE i dlatego przegrał. Jednak było widać że Simon jest w gazie. Jedynie co może niepokoić to kondycja po rozegraniu dwóch taki wyczerpujących pojedynków. aha to odpuszczam czarniawego dzieki za info  taka sama kontuzja rzekoma jak tipsara, smieszne to jest z tymi kontuzjami, gael to tez niezly z niego aktor, nie ma sladu po zadnej kontuzji poskladal dodiga jak chcial, szwaba tez ogra
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2011
Posty: 11,459
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2011
Posty: 11,459 |
mierzone  Mi sie wydaje że Murray wezmie na nim rewanż i szybko go spakuje  jakby Andy mial jakakolwiek forme...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,342
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,342 |
Andy nie musi mieć formy żeby takich ogórków ogrywać 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|