|
|
Dołączył: Aug 2011
Posty: 490
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2011
Posty: 490 |
Mam Fergusona, może ktoś wie jak odkodować na nim tv4 na którym jest dzisiejszy mecz Legii? Słyszałem że wgrywa się jakieś klucze do tego dekodera i przez jakiś czas można pooglądać niektóre zablokowane kanały.
Proszę o wskazówki od kogoś doswiadczonego w tych sprawach.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2011
Posty: 490
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2011
Posty: 490 |
(16:01:44) wasiluk: dawno temu chyba ze dwa lata w tyl kupilem fergusona to wgrywalem klucze liste kanalow i digital + hiszpanski byl dostepny i chyba cyfra plus, ale trzeba bylo co jakis czas aktualizowac. Teraz jak rozumiem wiele sie zmienilo i juz takie wgrywanie kluczy nie dziala za darmo? i nie ma szans na odblokowanie tv4? (16:03:48) tomek6680: wasiluk C+ i CP już dawno nie działają z kluczy (16:05:26) wasiluk: w ogole cos z kluczy dziala? (16:07:06) tomek6680: ...coś z astry (16:11:35) tomek6680: ...teraz trzeba wykupić kartę i abonament
Wyglada na to ze nic nie da rady zrobić.
|
|
|
Link skopiowany do schowka