|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382 |
To ja może skrobnę parę słów o pierwszej współpracy z wwwujkiem... Z wczasów wróciłem w ostatni piątek, także dość świeżo. Począwszy od wyboru oferty Łukasz poświęcił mi dużo czasu wielokrotnie wysyłając oferty do wybrania (muszę przyznać, że trochę marudziłem). Po wyborze już wszystko poszło bardzo sprawnie, w 1 dzień praktycznie zostały załatwione wszystkie formalności. Dodatkowo do oferty dorzucił 'gifcik' Poza tym przysłał bądź powiedział potrzebne mi informacje. Podesłał mi również mapkę okolic hotelu z dokładnym wyjaśnieniem co gdzie i jak. Sam wypoczynek, super. To o co dokładnie mi chodziło (oferta dopasowana do potrzeb), poza zwykłym leżakowaniem była i możliwość aktywnego wypoczynku (snurkowanie czy safari ;)), a także zabawa. Podsumowując: Polecam ! wwwujek   Miło mi, dzięki  Podkreślmy też, że opłata poszła przelewem, a ja nie zgubiłem się z kasą  O to właśnie w tym wszystkim chodzi! Rzetelność i uczciwość to podstawa jakiejkolwiek pracy z ludźmi.. Polecam się! ps. Panowie, jestem już dostępny, zaraz po odpowiadam na zapytania..
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382 |
wwwujek miałbyś może jakąś ofertę na wyjazd na Maltę na tydzień dla dwóch osób ? Przepraszam, że dopiero teraz.. Malta nie ma super bogatej oferty.. http://ibe01.merlinx.pl/agent/5323/travel/?st=CMP&ca=A&cmpid=210319917Podaję co jest na już, zarówno w opcji All jak i HB. Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796 |
wwwujek, a jaki kierunek polecalbys na koniec pazdziernika/listopad?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382 |
wwwujek, a jaki kierunek polecalbys na koniec pazdziernika/listopad? Hmm.. To trochę zależy  Budżet, ile czasu, długość lotu..
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382 |
wwwujek,
skontaktuj się na priv. Szukam wycieczki dla 2 osób do Egiptu lub Turcji na tydzień All inclusive, wylot z Gdańska 01.09.2011 lub 02.09.2011 (tylko te 2 dni). Musi być blisko plaży, nie zamierzam za dużo zwiedzać.
Jest ciekawa oferta do Harmony Makadi Bay ? Ktoś tam był ? Ja z Egiptu znam tylko Sharm i Hurghada. Powiem Ci tak.. Może są trochę lepsze hotele w Makadi, ale jeśli weźmiemy pod uwagę cenę, jaka jest (1695zł) to oferta jest godna polecenia! http://ibe01.merlinx.pl/agent/5323/travel/?st=CMP&ca=A&cmpid=210359243Jak toć to na priv śmiało..
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796 |
wwwujek, a jaki kierunek polecalbys na koniec pazdziernika/listopad? Hmm.. To trochę zależy  Budżet, ile czasu, długość lotu.. Dlugosc lotu nevermind, budzet do 3k, 7 dni.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382 |
wwwujek, a jaki kierunek polecalbys na koniec pazdziernika/listopad? Hmm.. To trochę zależy  Budżet, ile czasu, długość lotu.. Dlugosc lotu nevermind, budzet do 3k, 7 dni. Tak to mniej więcej wygląda.. http://ibe01.merlinx.pl/agent/5323/travel/?st=CMP&ca=A&cmpid=210468269
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4 |
Cześć, to może i ja wykorzystam, że się pojawiłeś. Szukam wycieczki dla 2 osób, kierunek dowolny za wyjątkiem Tunezji. wylot: Kraków, Katowice, Rzeszów ramy czasowe: 06.08 do 16.08 z wyżywieniem min. 2 posiłki jest szansa znaleźć jeszcze coś ciekawego? aha, cenowo jak najtaniej ale bez przesady
pozdrawiam!
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382 |
Cześć, to może i ja wykorzystam, że się pojawiłeś. Szukam wycieczki dla 2 osób, kierunek dowolny za wyjątkiem Tunezji. wylot: Kraków, Katowice, Rzeszów ramy czasowe: 06.08 do 16.08 z wyżywieniem min. 2 posiłki jest szansa znaleźć jeszcze coś ciekawego? aha, cenowo jak najtaniej ale bez przesady
pozdrawiam! Podaję najtańsze propozycje.. Lastów na dobrą sprawę nie ma http://ibe01.merlinx.pl/agent/5323/travel/?st=CMP&ca=A&cmpid=210912959Najlepiej podaj mi na PW zakładany budżet.. Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
|
|
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087 |
wwwujek mozesz cos podrzucic z Egiptu jakies oferty i Bułgarii pod koniec ssierpnia dzieki z gory
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382 |
wwwujek mozesz cos podrzucic z Egiptu jakies oferty i Bułgarii pod koniec ssierpnia dzieki z gory Jestem  Ile dni? 7/14? Jakie jedzenie? Skąd wylot? Najlepszego 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791 |
szykam cos na pazdziernik najlepiej wylopt z hiszpanii jakies cieple kraje
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102 |
wwwujek interesuje mnie podróż poślubna 10 dni minimun ,Maroko najlepiej jakbyś coś miał podeślij ,dzięki z góry.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102 |
cena max 10 k za 2 osoby.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791 |
do maroca nie jedz.. bo ci zone ukradna araby wyglodzone. znajomy byl w rabacie to jego laska sama nie mogla isc do wc bo stado napalonych arabow malo co ja nie zjadlo.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102 |
o kurde ,słuszna uwaga dzięki
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374 |
A jak jeszcze blondynka to przekichane po calosci  ja juz prawie kolezanke turkowi z budki z kebabem sprzedalem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 537
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2005
Posty: 537 |
za tą kase to Dominikane chyba lepiej 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|