|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,632
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,632 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
Chelsea @ 1.27 + Liverpool x2 @ 1.50 + Swansea DNB @ 1.46 + Everton @ 1.47 @ 4.09 2/10
Chelsea do gry nawet -1,5, widzę tu pewne zwycięstwo, w pierwszym meczu brakowało nieco szczęścia, poza tym Stoke u siebie zawsze mocny. Liverpool - wg mnie nie ma co sie czarować, Arsenal kupę szczęścia z Udine, niedlugo rewanż LM to priorytet na teraz, a dwóch garniturów Wenger za bardzo nie ma żeby kombinować jakiś mocno wartościowych zamienników, mecz z Newcastle pokazał, że przed Arsenalem cięzki sezon, Liverpool powinien wykorzystać swoją szansę i bez punktów raczej nie wróci. Everton... hmm, typ przeciw QPR + fakt debiutu The Toffees w sezonie, cięzki mecz, ale skromna wygrana w zasięgu. o Swansea pisałem wyżej.
i jeszcze Swansea + Arsenal X + Chelsea -1,5 @ 11.09 0,5/10
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
|
|
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060 |
Wisla nie przyjezdza  eee to nie jadę na mecz  a, zapomniałem, że muszę 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
Wisla nie przyjezdza  eee to nie jadę na mecz  a, zapomniałem, że muszę  nikt nic nie musi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194 |
Wy tutaj nad masówkami sie zastanawiacie a Japońce dają pięknie na live zarobić overkami 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
Wy tutaj nad masówkami sie zastanawiacie a Japońce dają pięknie na live zarobić overkami  kto? jak? gdzie? na mecze o 12 jakies overki masz?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,364
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,364 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
Sunderland vs N'castle BTS + Kashiwa @ 2.34 2/10 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725 |
Chyba nie ułożony, ale mamy w tym sezonie tylko jeden cel - awans, wiec takie mecze z takimi leszczami trzeba wygrywac. Grabka przegrala pierwszy mecz 4:0. My wygralismy w meczu na wodzie 3:1, ale druga polowa wygladala bardzo dobrze. W ogole nie przegralismy meczu od prawie roku. W zeszlym sezonie wygralismy z nimi dwa razy. Dziwi taki wysoki kurs, ale powinnismy spokojnie dac rade. Takze polecam  Chłopaki podbijają kurs, żeby opier**ć ten mecz? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
Kashiwa o2.5 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,364
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,364 |
Wy tutaj nad masówkami sie zastanawiacie a Japońce dają pięknie na live zarobić overkami  5minut temu chcialem zagrac Urawe ale zanim sie zalogowalem bylo juz po 2, wiec poszla Gamba i sie udalo
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,364
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,364 |
oczywiscie odwrotnie 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,364
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,364 |
oczywiscie odwrotnie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
La Pulga
|
|
La Pulga
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306 |
Witam na dziś kilka tasiemek  pierwsza  Brest-Lyon 2 Hibernian-St.Mirren 1 Korona K.-Wisla K 2 Heerenveen-Tw.Enschede 2 Caen-Lille 2 UC Dublin-Sligo Rovers(1połowa) 2 Augsburg-Hoffenheim 2 druga  Biel-Nyon 1 Trenczyn-D.Streda 1 Chelsea-W.B.A. handicpa(0:1) 1 Aston Villa-Blackburn 1 Dukla-Pilzno 2 Horsens-FC Kopenhaga 2 i trzecia [Linked Image] [ imageshack.us]
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194 |
Wy tutaj nad masówkami sie zastanawiacie a Japońce dają pięknie na live zarobić overkami  kto? jak? gdzie? na mecze o 12 jakies overki masz? teraz live. w 1 polowie siadly overki2,5 gamby i urawy do tego tak samo na live ov3,4 i 4,5 gamby do ht  grubo  tylko ciekawe czy w 2 polowie nie przystopują 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474 |
Czy ktoś dysponuje streamem do takiego wynalazku z K-League:
Incheon United - Gangwon FC
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2011
Posty: 238
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2011
Posty: 238 |
pytanko małe; skorzystałem z bonusu 100% gamebookers.. i tam trzeba obrocic 6razy powyzej 2.0 kurs.. i pytanie brzmi da sie gdzies zobaczyc ile kasy juz obrocilem? jest tam bonus aktywny..
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
jeszcze z premiership na podwojenie: Swansea strzeli + Sunderland strzeli + Chelsea @ 2.00 2/10 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194 |
Gamba Osaka - Kawasaki Frontale Rodzaj zakładu: Draw no bet Twój typ: 1 4.00 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|