|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
Widzew faworytem w meczu z Polonią  Polonia dnb under 2,5 ktos za? Sorry ale Polonia u siebie ledwo co wygrała z LKSem po słabej grze ,a widzew stawiam wyżej niż ŁKS . Na pewno poloni łatwo nie będzie zaryzykował bym nawet 1x ,ale under jak najbardzije
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
|
|
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516 |
Frimpong w wyjściowej 11 Arsenalu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
Widzew faworytem w meczu z Polonią  Polonia dnb under 2,5 ktos za? Sorry ale Polonia u siebie ledwo co wygrała z LKSem po słabej grze ,a widzew stawiam wyżej niż ŁKS . Na pewno poloni łatwo nie będzie zaryzykował bym nawet 1x ,ale under jak najbardzije a dla mnie Widzew nie prezentuje nic nadwzywczajnego, Polonia ma lepsza druzyne i ze slabiutkim Widzewem powinna sobie poradzic jak mysli o pucharach i tytule
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
Widzew faworytem w meczu z Polonią  Polonia dnb under 2,5 ktos za? Sorry ale Polonia u siebie ledwo co wygrała z LKSem po słabej grze ,a widzew stawiam wyżej niż ŁKS . Na pewno poloni łatwo nie będzie zaryzykował bym nawet 1x ,ale under jak najbardzije a dla mnie Widzew nie prezentuje nic nadwzywczajnego, Polonia ma lepsza druzyne i ze slabiutkim Widzewem powinna sobie poradzic jak mysli o pucharach i tytule Pamiętasz co było pisane/mówione przed meczem POlonia -LKS ... lekko 3-0 Polonia a co pokazali na własnym boisku ?? .Mają mocniejszy skład ale to wszytko na papierze bo na boisku nie wyróżniają się niczym
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
nie mowie, ze to peffa - ale kurs mi odpowiada i pogralem dosc mocno 2 DNB i x2 - zobaczymy co wyjdzie w praniu
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Widzew faworytem w meczu z Polonią  Polonia dnb under 2,5 ktos za? Sorry ale Polonia u siebie ledwo co wygrała z LKSem po słabej grze ,a widzew stawiam wyżej niż ŁKS . Na pewno poloni łatwo nie będzie zaryzykował bym nawet 1x ,ale under jak najbardzije a dla mnie Widzew nie prezentuje nic nadwzywczajnego, Polonia ma lepsza druzyne i ze slabiutkim Widzewem powinna sobie poradzic jak mysli o pucharach i tytule Pamiętasz co było pisane/mówione przed meczem POlonia -LKS ... lekko 3-0 Polonia a co pokazali na własnym boisku ?? .Mają mocniejszy skład ale to wszytko na papierze bo na boisku nie wyróżniają się niczym Siemanko, niby nic nie grają ale kopaczy mają zdecydowanie lepszych. Weż pod uwagę fakt, że Jeż potrafi jednym podaniem zrobić 100% sytuację, mają Bruno który ma pierdolnięcie z dystansu tudzież z wolnego. Po 3,12 jakie daje pinek to dla mnie juicy  Co do Kezmana to trzymam kciuki żeby go ściągnęli. Potem Wisła Delewa niech ściąga i będą kolejni. Jak zobaczą gwiazdki kto u nas gra to przyjdą kolejni. Obyśmy mieli taki boom jak kiedyś był w Turcji. Pozdro! Pozdro!
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474 |
Gangwon FC 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
Siemanko, niby nic nie grają ale kopaczy mają zdecydowanie lepszych. Weż pod uwagę fakt, że Jeż potrafi jednym podaniem zrobić 100% sytuację, mają Bruno który ma pierdolnięcie z dystansu tudzież z wolnego. Po 3,12 jakie daje pinek to dla mnie juicy  Co do Kezmana to trzymam kciuki żeby go ściągnęli. Potem Wisła Delewa niech ściąga i będą kolejni. Jak zobaczą gwiazdki kto u nas gra to przyjdą kolejni. Obyśmy mieli taki boom jak kiedyś był w Turcji. Pozdro! Pozdro! No nie wiem ,jakoś nie mam zaufania do tej POlonii  ,pewnie wygrają ale znowu 0-1 ,0-2 . Myślę ze jak wisła wejdzie do LM to się szarpną Dalewa i 2 mil € wyłożą 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Przechodziłem dzisiaj koło STS-u, wpadłem puścić sobie jakiegoś wariata dla jaj. Skreśliłem, wysłałem i... trochę przesadziłem  Do wygrania 37 tys PLN, a kupon można zwijać jak papier toaletowy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Chelsea,Cska,Dortmund,Bayern;)
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
kupon juz byl w zwrotach a teraz wskoczyl do wygranych  gdzie na livescorach bylo juz 3:3, a na betssonie widanilo dluzszy czas 2:3 [Linked Image] [ imageshack.us]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 489
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2010
Posty: 489 |
kupon juz byl w zwrotach a teraz wskoczyl do wygranych  gdzie na livescorach bylo juz 3:3, a na betssonie widanilo dluzszy czas 2:3 [Linked Image] [ imageshack.us] polecam wypłacić pienadze lub przegrać przez pokera. Jesli sie zorientuja ze tak grasz i bedzi kilka takich juz wczsniejszych zdarzen możliwy blok konta....
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
LFC.PL podaje że Suarez zaczyna na ławce... remis do przerwy i wygrana LFC po wejściu Suareza  LIVERPOOL: Reina - Kelly, Carragher, Agger, Enrique - Kuyt, Henderson, Lucas, Adam, Downing - Carroll Rezerwa: Doni, Flanagan, Skrtel, Meireles, Spearing, Suarez, Maxi. wczorajszy guardian awizował urugwajczyka w pierwszym składzie [Linked Image] [ imageshack.us]
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
kupon juz byl w zwrotach a teraz wskoczyl do wygranych  gdzie na livescorach bylo juz 3:3, a na betssonie widanilo dluzszy czas 2:3 [Linked Image] [ imageshack.us] przypadkiem tak sie zdarzylo, nie siedze i nie czekam na ich blad, fart i tyle polecam wypłacić pienadze lub przegrać przez pokera. Jesli sie zorientuja ze tak grasz i bedzi kilka takich juz wczsniejszych zdarzen możliwy blok konta....
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
|
|
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371 |
LFC.PL podaje że Suarez zaczyna na ławce... remis do przerwy i wygrana LFC po wejściu Suareza  LIVERPOOL: Reina - Kelly, Carragher, Agger, Enrique - Kuyt, Henderson, Lucas, Adam, Downing - Carroll Rezerwa: Doni, Flanagan, Skrtel, Meireles, Spearing, Suarez, Maxi. wczorajszy guardian awizował urugwajczyka w pierwszym składzie [Linked Image] [ imageshack.us] Co to, qrwa jest? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
Fabregas w Arsenalu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 808
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2011
Posty: 808 |
LFC.PL podaje że Suarez zaczyna na ławce... remis do przerwy i wygrana LFC po wejściu Suareza  LIVERPOOL: Reina - Kelly, Carragher, Agger, Enrique - Kuyt, Henderson, Lucas, Adam, Downing - Carroll Rezerwa: Doni, Flanagan, Skrtel, Meireles, Spearing, Suarez, Maxi. wczorajszy guardian awizował urugwajczyka w pierwszym składzie [Linked Image] [ imageshack.us] a gdzie Bergkamp i czemu Szczesny zamiast Seamana?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
hahaha dobry guardian mi sie wkleił 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,427
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,427 |
bet3.. rozliczyli Gambę zagraną przed rozpoczęciem meczu ale ta na live nadal nie rozliczona , kombinują  i pewnie zaraz zwrot zrobią 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
sorrka zła fota poszła  Reina, Kelly, Carragher, Agger, Jose Enrique, Lucas, Henderson, Adam, Downing, Kuyt, Carroll. Subs: Doni, Meireles, Suarez, Maxi, Spearing, Skrtel, Flanagan. Szczesny, Koscielny, Vermaelen, Jenkinson, Sagna, Frimpong, Ramsey, Nasri, Arshavin, Walcott, van Persie. Subs: Fabianski, Oxlade-Chamberlain, Chamakh, Miyaichi, Lansbury, Miquel, Bendtner.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|