Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 44 1 2 3 4 5 6 7 43 44
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Originally Posted by M@rcin
Widzew faworytem w meczu z Polonią smirk

Polonia dnb
under 2,5

ktos za?

Sorry ale Polonia u siebie ledwo co wygrała z LKSem po słabej grze ,a widzew stawiam wyżej niż ŁKS . Na pewno poloni łatwo nie będzie zaryzykował bym nawet 1x ,ale under jak najbardzije

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
Frimpong w wyjściowej 11 Arsenalu laugh

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by raiders_
Originally Posted by M@rcin
Widzew faworytem w meczu z Polonią smirk

Polonia dnb
under 2,5

ktos za?

Sorry ale Polonia u siebie ledwo co wygrała z LKSem po słabej grze ,a widzew stawiam wyżej niż ŁKS . Na pewno poloni łatwo nie będzie zaryzykował bym nawet 1x ,ale under jak najbardzije

a dla mnie Widzew nie prezentuje nic nadwzywczajnego, Polonia ma lepsza druzyne i ze slabiutkim Widzewem powinna sobie poradzic jak mysli o pucharach i tytule

Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Originally Posted by craax
Originally Posted by raiders_
Originally Posted by M@rcin
Widzew faworytem w meczu z Polonią smirk

Polonia dnb
under 2,5

ktos za?

Sorry ale Polonia u siebie ledwo co wygrała z LKSem po słabej grze ,a widzew stawiam wyżej niż ŁKS . Na pewno poloni łatwo nie będzie zaryzykował bym nawet 1x ,ale under jak najbardzije

a dla mnie Widzew nie prezentuje nic nadwzywczajnego, Polonia ma lepsza druzyne i ze slabiutkim Widzewem powinna sobie poradzic jak mysli o pucharach i tytule
Pamiętasz co było pisane/mówione przed meczem POlonia -LKS ... lekko 3-0 Polonia a co pokazali na własnym boisku ?? .Mają mocniejszy skład ale to wszytko na papierze bo na boisku nie wyróżniają się niczym

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
nie mowie, ze to peffa - ale kurs mi odpowiada i pogralem dosc mocno 2 DNB i x2 - zobaczymy co wyjdzie w praniu

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Originally Posted by raiders_
Originally Posted by craax
Originally Posted by raiders_
Originally Posted by M@rcin
Widzew faworytem w meczu z Polonią smirk

Polonia dnb
under 2,5

ktos za?

Sorry ale Polonia u siebie ledwo co wygrała z LKSem po słabej grze ,a widzew stawiam wyżej niż ŁKS . Na pewno poloni łatwo nie będzie zaryzykował bym nawet 1x ,ale under jak najbardzije

a dla mnie Widzew nie prezentuje nic nadwzywczajnego, Polonia ma lepsza druzyne i ze slabiutkim Widzewem powinna sobie poradzic jak mysli o pucharach i tytule
Pamiętasz co było pisane/mówione przed meczem POlonia -LKS ... lekko 3-0 Polonia a co pokazali na własnym boisku ?? .Mają mocniejszy skład ale to wszytko na papierze bo na boisku nie wyróżniają się niczym


Siemanko,

niby nic nie grają ale kopaczy mają zdecydowanie lepszych. Weż pod uwagę fakt, że Jeż potrafi jednym podaniem zrobić 100% sytuację, mają Bruno który ma pierdolnięcie z dystansu tudzież z wolnego. Po 3,12 jakie daje pinek to dla mnie juicy smile

Co do Kezmana to trzymam kciuki żeby go ściągnęli. Potem Wisła Delewa niech ściąga i będą kolejni. Jak zobaczą gwiazdki kto u nas gra to przyjdą kolejni. Obyśmy mieli taki boom jak kiedyś był w Turcji.

Pozdro!

Pozdro!

Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Gangwon FC boks

Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Originally Posted by quincy
Siemanko,

niby nic nie grają ale kopaczy mają zdecydowanie lepszych. Weż pod uwagę fakt, że Jeż potrafi jednym podaniem zrobić 100% sytuację, mają Bruno który ma pierdolnięcie z dystansu tudzież z wolnego. Po 3,12 jakie daje pinek to dla mnie juicy smile

Co do Kezmana to trzymam kciuki żeby go ściągnęli. Potem Wisła Delewa niech ściąga i będą kolejni. Jak zobaczą gwiazdki kto u nas gra to przyjdą kolejni. Obyśmy mieli taki boom jak kiedyś był w Turcji.

Pozdro!

Pozdro!

No nie wiem ,jakoś nie mam zaufania do tej POlonii smile ,pewnie wygrają ale znowu 0-1 ,0-2 .

Myślę ze jak wisła wejdzie do LM to się szarpną Dalewa i 2 mil € wyłożą boks

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Przechodziłem dzisiaj koło STS-u, wpadłem puścić sobie jakiegoś wariata dla jaj. Skreśliłem, wysłałem i... trochę przesadziłem laugh

Do wygrania 37 tys PLN, a kupon można zwijać jak papier toaletowy laugh

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Chelsea,Cska,Dortmund,Bayern;)

Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
kupon juz byl w zwrotach a teraz wskoczyl do wygranych smile gdzie na livescorach bylo juz 3:3, a na betssonie widanilo dluzszy czas 2:3
[Linked Image] [imageshack.us]


Dołączył: Jul 2010
Posty: 489
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Jul 2010
Posty: 489
Originally Posted by Dziabor
kupon juz byl w zwrotach a teraz wskoczyl do wygranych smile gdzie na livescorach bylo juz 3:3, a na betssonie widanilo dluzszy czas 2:3
[Linked Image] [imageshack.us]



polecam wypłacić pienadze lub przegrać przez pokera. Jesli sie zorientuja ze tak grasz i bedzi kilka takich juz wczsniejszych zdarzen możliwy blok konta....

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
LFC.PL podaje że Suarez zaczyna na ławce...
remis do przerwy i wygrana LFC po wejściu Suareza laugh

LIVERPOOL: Reina - Kelly, Carragher, Agger, Enrique - Kuyt, Henderson, Lucas, Adam, Downing - Carroll

Rezerwa: Doni, Flanagan, Skrtel, Meireles, Spearing, Suarez, Maxi.

wczorajszy guardian awizował urugwajczyka w pierwszym składzie

[Linked Image] [imageshack.us]


Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Originally Posted by DeHunter
Originally Posted by Dziabor
kupon juz byl w zwrotach a teraz wskoczyl do wygranych smile gdzie na livescorach bylo juz 3:3, a na betssonie widanilo dluzszy czas 2:3
[Linked Image] [imageshack.us]


przypadkiem tak sie zdarzylo, nie siedze i nie czekam na ich blad, fart i tyle
polecam wypłacić pienadze lub przegrać przez pokera. Jesli sie zorientuja ze tak grasz i bedzi kilka takich juz wczsniejszych zdarzen możliwy blok konta....

Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Originally Posted by Biczu
LFC.PL podaje że Suarez zaczyna na ławce...
remis do przerwy i wygrana LFC po wejściu Suareza laugh

LIVERPOOL: Reina - Kelly, Carragher, Agger, Enrique - Kuyt, Henderson, Lucas, Adam, Downing - Carroll

Rezerwa: Doni, Flanagan, Skrtel, Meireles, Spearing, Suarez, Maxi.

wczorajszy guardian awizował urugwajczyka w pierwszym składzie

[Linked Image] [imageshack.us]

Co to, qrwa jest? laugh

Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Fabregas w Arsenalu grin

Dołączył: Jul 2011
Posty: 808
old hand
old hand
Dołączył: Jul 2011
Posty: 808
Originally Posted by Biczu
LFC.PL podaje że Suarez zaczyna na ławce...
remis do przerwy i wygrana LFC po wejściu Suareza laugh

LIVERPOOL: Reina - Kelly, Carragher, Agger, Enrique - Kuyt, Henderson, Lucas, Adam, Downing - Carroll

Rezerwa: Doni, Flanagan, Skrtel, Meireles, Spearing, Suarez, Maxi.

wczorajszy guardian awizował urugwajczyka w pierwszym składzie

[Linked Image] [imageshack.us]

a gdzie Bergkamp i czemu Szczesny zamiast Seamana?

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
hahaha dobry guardian mi sie wkleił laugh

Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,427
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,427
bet3.. rozliczyli Gambę zagraną przed rozpoczęciem meczu ale ta na live nadal nie rozliczona , kombinują laugh i pewnie zaraz zwrot zrobią laugh

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
sorrka zła fota poszła
laugh
Reina, Kelly, Carragher, Agger, Jose Enrique, Lucas, Henderson, Adam, Downing, Kuyt, Carroll. Subs: Doni, Meireles, Suarez, Maxi, Spearing, Skrtel, Flanagan.

Szczesny, Koscielny, Vermaelen, Jenkinson, Sagna, Frimpong, Ramsey, Nasri, Arshavin, Walcott, van Persie.
Subs: Fabianski, Oxlade-Chamberlain, Chamakh, Miyaichi, Lansbury, Miquel, Bendtner.

Strona 5 z 44 1 2 3 4 5 6 7 43 44

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, forty, JelineK, rafal08, ANZELMO, Sensei, rymoholik), 1,553 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,707
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1