|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
żądam przeklejenia moich peffek z poprzedniego quasi! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
KEZMAN w POLONII http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32286,title,Temat-istnieje-Kezman-chce-do-Polonii,wid,13704580,wiadomosc.html No qwa jak by się to sprawdziło to ja nie mam pytań ,nasza Eklasa zrbiła by milowy krok do przodu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
spoko Danielsan spoko
Swansea ? nie nie nie, ja dziekuje - mialem dac Wigan x2 ale odpuszczam calkowicie ten mecz
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
La Pulga
|
|
La Pulga
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306 |
craax miałeś rację(1x) GieKSa 0-0 ale zaś grali padlinę  mój over hoooj strzelił...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,632
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,632 |
Ktos sie pytal o STILON? ja bym dzisijszy mecz odpuscil..
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
KEZMAN w POLONII http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32286,title,Temat-istnieje-Kezman-chce-do-Polonii,wid,13704580,wiadomosc.html No qwa jak by się to sprawdziło to ja nie mam pytań ,nasza Eklasa zrbiła by milowy krok do przodu   nie uwierze dopoki nie zobacze
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
Witam panowie o co tam dzisiaj pogrywamy ?
Interesuje mnie wisła i skład jakim dzisiaj zagrają ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
na Gambe kurs wzrosl z 1.80 na 1.95 biore to  w Kashivie jeszcze jeden gol!! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
craax miałeś rację(1x) GieKSa 0-0 ale zaś grali padlinę  mój over hoooj strzelił... overa nie dalem - dalem to 1x, tak zle znow grali ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
KEZMAN w POLONII http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32286,title,Temat-istnieje-Kezman-chce-do-Polonii,wid,13704580,wiadomosc.html No qwa jak by się to sprawdziło to ja nie mam pytań ,nasza Eklasa zrbiła by milowy krok do przodu   nie uwierze dopoki nie zobacze Dokładnie ,ale jak by faktycznie go pozyskali to qwa POLONIA staje się najmocniejszą ekipą w lidze a napewno najmocniejszym atakiem ... na papierze 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
Korona DNB niezle wyglada, Wisla na pewno myslami gdzie indziej, do tego czuje, ze beda odstawiac nogi - a wiadomo jak gra Korona
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
La Pulga
|
|
La Pulga
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306 |
craax miałeś rację(1x) GieKSa 0-0 ale zaś grali padlinę  mój over hoooj strzelił... overa nie dalem - dalem to 1x, tak zle znow grali ? noooooo  chyba się posypią głowy...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
KEZMAN w POLONII http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32286,title,Temat-istnieje-Kezman-chce-do-Polonii,wid,13704580,wiadomosc.html No qwa jak by się to sprawdziło to ja nie mam pytań ,nasza Eklasa zrbiła by milowy krok do przodu   nie uwierze dopoki nie zobacze Dokładnie ,ale jak by faktycznie go pozyskali to qwa POLONIA staje się najmocniejszą ekipą w lidze a napewno najmocniejszym atakiem ... na papierze  Wojciechowski jakby poczul, ze moze kogos takiego sciagnac i zobaczyl jaka roznice robi w lidze, to w zimie bysmy kolejne "sensacje transferowe" zobaczyli w jego wykonaniu
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
KEZMAN w POLONII http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32286,title,Temat-istnieje-Kezman-chce-do-Polonii,wid,13704580,wiadomosc.html No qwa jak by się to sprawdziło to ja nie mam pytań ,nasza Eklasa zrbiła by milowy krok do przodu   nie uwierze dopoki nie zobacze Dokładnie ,ale jak by faktycznie go pozyskali to qwa POLONIA staje się najmocniejszą ekipą w lidze a napewno najmocniejszym atakiem ... na papierze  Wojciechowski jakby poczul, ze moze kogos takiego sciagnac i zobaczyl jaka roznice robi w lidze, to w zimie bysmy kolejne "sensacje transferowe" zobaczyli w jego wykonaniu To tylko dobrze dla naszej ligi ,jestem na 101% za tym transferem .. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194 |
craax miałeś rację(1x) GieKSa 0-0 ale zaś grali padlinę  mój over hoooj strzelił... overa nie dalem - dalem to 1x, tak zle znow grali ? noooooo  chyba się posypią głowy... Górak WON 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
craax miałeś rację(1x) GieKSa 0-0 ale zaś grali padlinę  mój over hoooj strzelił... overa nie dalem - dalem to 1x, tak zle znow grali ? noooooo  chyba się posypią głowy... w nastepnej kolejce, gdzie byscie nie grali to gram przeciwko w takim razie
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
zdecydowanie - dla Polonii jak i dla ligi bylaby to KAPITALNA sprawa
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541 |
Witam panowie o co tam dzisiaj pogrywamy ?
Interesuje mnie wisła i skład jakim dzisiaj zagrają ? Do Kielc nie pojechali Kew Jaliens, Radosław Sobolewski i Maor Melikson. Z powodu zawieszenia nie wystąpi Marko Jovanović, kontuzje leczy natomiast Michael Lamey. Duże szanse na występ od pierwszej minuty mają Andraż Kirm, Gordan Bunoza, Cezary Wilk, Dragan Paljić, Łukasz Garguła i Dudu Biton. bts jak najbardziej do gry, i moze over.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|