Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 44 1 2 3 43 44
#4862638 20/08/2011 17:13
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
piwo

Bonus: Unibet
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
żądam przeklejenia moich peffek z poprzedniego quasi! tongue

Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
KEZMAN w POLONII laugh
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32286,title,Temat-istnieje-Kezman-chce-do-Polonii,wid,13704580,wiadomosc.html

No qwa jak by się to sprawdziło to ja nie mam pytań ,nasza Eklasa zrbiła by milowy krok do przodu smile

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
spoko Danielsan spoko

Swansea ? nie nie nie, ja dziekuje - mialem dac Wigan x2 ale odpuszczam calkowicie ten mecz

Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
La Pulga
La Pulga
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
craax miałeś rację(1x) GieKSa 0-0 ale zaś grali padlinę frown mój over hoooj strzelił...

Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194

Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,632
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,632
Ktos sie pytal o STILON? ja bym dzisijszy mecz odpuscil..

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by raiders_
KEZMAN w POLONII laugh
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32286,title,Temat-istnieje-Kezman-chce-do-Polonii,wid,13704580,wiadomosc.html

No qwa jak by się to sprawdziło to ja nie mam pytań ,nasza Eklasa zrbiła by milowy krok do przodu smile


kopara nie uwierze dopoki nie zobacze

Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Witam panowie o co tam dzisiaj pogrywamy ?

Interesuje mnie wisła i skład jakim dzisiaj zagrają ?

Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
na Gambe kurs wzrosl z 1.80 na 1.95 biore to boks

w Kashivie jeszcze jeden gol!! boks

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by katowiczanin
craax miałeś rację(1x) GieKSa 0-0 ale zaś grali padlinę frown mój over hoooj strzelił...

overa nie dalem - dalem to 1x, tak zle znow grali ?

Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Originally Posted by craax
Originally Posted by raiders_
KEZMAN w POLONII laugh
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32286,title,Temat-istnieje-Kezman-chce-do-Polonii,wid,13704580,wiadomosc.html

No qwa jak by się to sprawdziło to ja nie mam pytań ,nasza Eklasa zrbiła by milowy krok do przodu smile


kopara nie uwierze dopoki nie zobacze

Dokładnie ,ale jak by faktycznie go pozyskali to qwa POLONIA staje się najmocniejszą ekipą w lidze a napewno najmocniejszym atakiem ... na papierze tongue

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Korona DNB niezle wyglada, Wisla na pewno myslami gdzie indziej, do tego czuje, ze beda odstawiac nogi - a wiadomo jak gra Korona

Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
La Pulga
La Pulga
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
Originally Posted by craax
Originally Posted by katowiczanin
craax miałeś rację(1x) GieKSa 0-0 ale zaś grali padlinę frown mój over hoooj strzelił...

overa nie dalem - dalem to 1x, tak zle znow grali ?

noooooo frown chyba się posypią głowy...

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by raiders_
Originally Posted by craax
Originally Posted by raiders_
KEZMAN w POLONII laugh
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32286,title,Temat-istnieje-Kezman-chce-do-Polonii,wid,13704580,wiadomosc.html

No qwa jak by się to sprawdziło to ja nie mam pytań ,nasza Eklasa zrbiła by milowy krok do przodu smile


kopara nie uwierze dopoki nie zobacze

Dokładnie ,ale jak by faktycznie go pozyskali to qwa POLONIA staje się najmocniejszą ekipą w lidze a napewno najmocniejszym atakiem ... na papierze tongue

Wojciechowski jakby poczul, ze moze kogos takiego sciagnac i zobaczyl jaka roznice robi w lidze, to w zimie bysmy kolejne "sensacje transferowe" zobaczyli w jego wykonaniu

Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Originally Posted by craax
Originally Posted by raiders_
Originally Posted by craax
Originally Posted by raiders_
KEZMAN w POLONII laugh
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32286,title,Temat-istnieje-Kezman-chce-do-Polonii,wid,13704580,wiadomosc.html

No qwa jak by się to sprawdziło to ja nie mam pytań ,nasza Eklasa zrbiła by milowy krok do przodu smile


kopara nie uwierze dopoki nie zobacze

Dokładnie ,ale jak by faktycznie go pozyskali to qwa POLONIA staje się najmocniejszą ekipą w lidze a napewno najmocniejszym atakiem ... na papierze tongue

Wojciechowski jakby poczul, ze moze kogos takiego sciagnac i zobaczyl jaka roznice robi w lidze, to w zimie bysmy kolejne "sensacje transferowe" zobaczyli w jego wykonaniu

To tylko dobrze dla naszej ligi ,jestem na 101% za tym transferem .. smile

Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194
Originally Posted by katowiczanin
Originally Posted by craax
Originally Posted by katowiczanin
craax miałeś rację(1x) GieKSa 0-0 ale zaś grali padlinę frown mój over hoooj strzelił...

overa nie dalem - dalem to 1x, tak zle znow grali ?

noooooo frown chyba się posypią głowy...

Górak WON laugh

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by katowiczanin
Originally Posted by craax
Originally Posted by katowiczanin
craax miałeś rację(1x) GieKSa 0-0 ale zaś grali padlinę frown mój over hoooj strzelił...

overa nie dalem - dalem to 1x, tak zle znow grali ?

noooooo frown chyba się posypią głowy...

w nastepnej kolejce, gdzie byscie nie grali to gram przeciwko w takim razie

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
zdecydowanie - dla Polonii jak i dla ligi bylaby to KAPITALNA sprawa

Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Originally Posted by raiders_
Witam panowie o co tam dzisiaj pogrywamy ?

Interesuje mnie wisła i skład jakim dzisiaj zagrają ?

Do Kielc nie pojechali Kew Jaliens, Radosław Sobolewski i Maor Melikson. Z powodu zawieszenia nie wystąpi Marko Jovanović, kontuzje leczy natomiast Michael Lamey. Duże szanse na występ od pierwszej minuty mają Andraż Kirm, Gordan Bunoza, Cezary Wilk, Dragan Paljić, Łukasz Garguła i Dudu Biton.

bts jak najbardziej do gry, i moze over.

Strona 1 z 44 1 2 3 43 44

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, rafal08, Sensei, latajaca_holenderka, kamel), 2,825 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,381
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1