Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 24 1 2 3 23 24
#4864626 21/08/2011 13:48
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
piwo

Bonus: Unibet
Dołączył: Feb 2011
Posty: 1,706
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2011
Posty: 1,706
piwo

Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
Petkovic laugh laugh puke

Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,521
veteran
veteran
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,521
No to tak jak myslalem Sharapova bierze ten turniej. Forma jest i gra u siebie grin

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Petkovic tak beznadziejnie czy Janka tak wybornie ?

Dołączył: Apr 2010
Posty: 4,175
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 4,175
Jestem pewny na 100% ze Petka odpuscila mecz ale nie ogladalem tongue

Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
Originally Posted by OuLuBack
Jestem pewny na 100% ze Petka odpuscila mecz ale nie ogladalem tongue

albo dala o sobie znac slaba psycha Petko, ktora czym dalej w turnieju tym gorzej gra. Bo zeby odpuscic 90k$ oraz 225 pkt rankingowych shocked

Dołączył: Jul 2011
Posty: 51
X
xen Offline
journeyman
journeyman
X Offline
Dołączył: Jul 2011
Posty: 51
Originally Posted by craax
Petkovic tak beznadziejnie czy Janka tak wybornie ?
Na początku Jankovic popełniała więcej błędów, a Petkovic grała dość regularnie (chociaż też nie bezbłędnie). W dwóch pierwszych gemach serwisowych Serbki było chyba 8bp (jeden wykorzystany). W drugiej części seta Jelena zaczęła więcej trafiać i zdołała odrobić stratę przełamania. Do TB panie grały w miarę solidnie przy swoim serwisie. W ostatnim gemie seta Andrea popełniła dużo błędów, Jankovic to wykorzystała, kilka piłek skończyła i wygrała.

Drugi set raczej bez historii. Jankovic po przełamaniu Niemki na *1:0 nie oddała inicjatywy do końca i była już wyraźnie lepsza.

Warto pamiętać, że Niemka narzekała na ból kolana (miała je całe pozaklejane). Dość prawdopodobne, że po przegranym pierwszym secie Andrea troszkę odpuściła.

Serbka w miarę pewna przez cały mecz (nie licząc może trzech pierwszych gemów). W finale oczywiście zdecydowaną faworytką jest Rosjanka, ale jak pokazała Zvonareva, da się z nią powalczyć.

Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
xen. Jak bys ocenil forme Janki, szczegolnie jak z obrona i regularnoscia bo tylko tym moze pokonac Marie. Dzieki za info

xen #4864692 21/08/2011 15:49
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by xen
Originally Posted by craax
Petkovic tak beznadziejnie czy Janka tak wybornie ?
Na początku Jankovic popełniała więcej błędów, a Petkovic grała dość regularnie (chociaż też nie bezbłędnie). W dwóch pierwszych gemach serwisowych Serbki było chyba 8bp (jeden wykorzystany). W drugiej części seta Jelena zaczęła więcej trafiać i zdołała odrobić stratę przełamania. Do TB panie grały w miarę solidnie przy swoim serwisie. W ostatnim gemie seta Andrea popełniła dużo błędów, Jankovic to wykorzystała, kilka piłek skończyła i wygrała.

Drugi set raczej bez historii. Jankovic po przełamaniu Niemki na *1:0 nie oddała inicjatywy do końca i była już wyraźnie lepsza.

Warto pamiętać, że Niemka narzekała na ból kolana (miała je całe pozaklejane). Dość prawdopodobne, że po przegranym pierwszym secie Andrea troszkę odpuściła.

Serbka w miarę pewna przez cały mecz (nie licząc może trzech pierwszych gemów). W finale oczywiście zdecydowaną faworytką jest Rosjanka, ale jak pokazała Zvonareva, da się z nią powalczyć.

Jelena grala agresywnie ? obijala linie lub okolice linii czy taki bezplciowy mecz i Petka sie wyniszczala w tym drugim secie ?

Dołączył: Jul 2011
Posty: 51
X
xen Offline
journeyman
journeyman
X Offline
Dołączył: Jul 2011
Posty: 51
Originally Posted by OuLuBack
Jestem pewny na 100% ze Petka odpuscila mecz ale nie ogladalem tongue
W pierwszym secie, według mnie, walczyła na 100%. W drugim rzeczywiście mogło się wydawać, że trochę odpuszcza. Chociaż gdyby rzeczywiście odpuszczała, to przecież mogła kreczować. Ciężko powiedzieć.

Gdyby wygrała pierwszego seta (a było blisko), to w drugim też by jeszcze walczyła.

Dołączył: Jul 2011
Posty: 51
X
xen Offline
journeyman
journeyman
X Offline
Dołączył: Jul 2011
Posty: 51
@Drizzd91, farma wydaja się wracać. Obawiałem się o kondycję, bo w meczu ze Schiavone ledwo dyszała. Gdyby musiała grać wczoraj z Chinką i ewentualnie wygrała, to Petković mogła spokojnie wygrać (takie gdybanie).

Regularności może być troszkę za mało na Marię. Jelena jednak trochę błędów popełniała.

Warto może zobaczyć TB pierwszego seta
To taka kwintesencja całego seta. Jankovic zagrała chyba dwie/trzy ładne kończące piłki na linie i dwa UE, natomiast Petkovic niemal same błędy.

@craax, tak, Jelena starała się w miarę dużo atakować. Na początku meczu nie zdawało to rezultatu, bo Petkovic grała regularniej, a Serbka dużo psuła. Kiedy przyszła regularność u Jankovic i jej brak u Niemki, to mecz się odwrócił.

Jeśli miałbym stawiać na podstawie wczorajszych meczów na czyste zwycięstwo, to ciężka sprawa. Na Marię kurs niski, a Jankovic może być na nią za słaba. Jeżeli Serbka nie będzie regularna, to może się skończyć szybkim 0:2.

Ja osobiście zapewne zagram Jankovic za średnią stawkę, ale zdecydowanie do handlu! Kurs startowy dość wysoki, a jeżeli Maria zagra chociaż przez fragment meczu tak jak w pierwszym secie ze Zvonareva, to może być różnie.

Dołączył: Oct 2007
Posty: 820
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2007
Posty: 820
laugh

tego jeszcze nie widziałem oj Nole Nole laugh


Dołączył: Jul 2011
Posty: 2,962
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jul 2011
Posty: 2,962
panowie jak myslicie warto dorzucic russella dzis w kwalach to naprawde taka pewna jak sugeruja kursy bo tamtego chlopa nie znam prosze kogos kumatego o odpowiedz dzieki

Dołączył: May 2011
Posty: 884
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 884
Ogladałem oba półfinały i o ile przed nimi widząc zestawienie pary finałowej postawiłbym wszysto na Rosjanke tak po tym co wczoraj widziałem już bym tego nie zrobił

I nie obawiam się wcale o tenis Szarapowej bo grała mocno i pewnie jak przez cały turniej, ale niepokoi mnie zdecydowana poprawa jakości tenisa JJ

Wczoraj zagrała kosmos w porównaniu np do tego co prezentowała w meczu z Schavione. Dużymi momentami to była ta stara dobra JJ sprzed 2,3 lat świetna defensywa i mała ilość UE.

Oczywiście Szarapowa jest faworytką tego meczu, ale jak kolega wyżej wspomniał kurs raczej mało adekwatny do szans obu pań

Dołączył: Apr 2010
Posty: 4,175
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 4,175
Ja na dzis wypatrzylem doga w postaci Rogerka Wazelinki smile warto zagrac smile

Dołączył: Aug 2011
Posty: 652
L
addict
addict
L Offline
Dołączył: Aug 2011
Posty: 652
Originally Posted by Lampartinho
laugh

tego jeszcze nie widziałem oj Nole Nole laugh
Originally Posted by Lampartinho
laugh

tego jeszcze nie widziałem oj Nole Nole laugh



hahahhahahahaha zajebiste laugh to było na zakończenie turnieju czy jak laugh

Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
jak widzicie dzisiaj Nole? 2-0?

Dołączył: Oct 2007
Posty: 820
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2007
Posty: 820
Originally Posted by Gvizdek
jak widzicie dzisiaj Nole? 2-0?

pewnie że tak

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,719
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,719
Likes: 10
Monfils urywał sety dla djoka, berdych urywał sety dla djoka , dlaczego marej ma nie urwać. GO ANDY !

Strona 1 z 24 1 2 3 23 24

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, rymoholik, alfa, ANZELMO, aker, Sensei, bukma, wHiTe_StAr), 1,995 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,390
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1