|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
Mini Cooper, może być wersja "S" 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Nie kupuj francuzów ;p
Yaris, Corsa mi sie bardziej kojarzą z autami flotowymi dla handlowców niż z autami dla emerytow czy kobiet.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931 |
Yaris? przeciez to auto dla emerytow.. potrzebuje małe auto do miasta, mysle o corsie, Yaris jak juz pisalem za mały jakie masz propozycje ? może seat ibiza? kolega miał, ogólnie bardzo fajne auto, sprawnie się jeździ i mało pali... ale... korozja korozja korozja, strasznie słaba blacha, mocno odradzał.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931 |
to akurat wiem, odpadły w przedbiegach, tak samo jak ferrari i porshe ;-) VW, Toyota, Mazda - o tym myslalem, ale poczytalem o tej Corsie i ona całkiem nieźle wygląda.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807 |
ja tam wolę auto dla emerytów hahaha  Nie wiem co to w ogóle za teoria, że Yaris jest dla emeryta 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368 |
taka ze nie ma pierdolniecia 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577 |
nie wiem jak ktos ma ponizej 30 lat, nie jest zonaty itp... nigdy bym w 25 latach nie kupil toyoty yaris.. mlody chlopak w toyocie yaris.. panowie nie jestesmy na plazy no kur wa... ;d
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577 |
mam kumpla kupil rok czy wiecej toyote yaris 2009r za ponad 30k.. bez przesady wolalbym kupic bemke 3 po lifcie... jak sie prezentuje bemka a jak yaris... bez porownania... chyba ze szukacie auta do 10k to rozumiem..
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374 |
szwagier siostrze kupil jariske bo... taka jezdzila na jazdach i po miescie nic wiekszego jej nie potrzebne  jak tym jade to mam wrazenie, ze zaraz usne, hamulec naciskasz i nic nacisniesz lekko mocniej i staje auto deba, nastepnie sprzeglo, jak sie wsiadzie z innego auta to latwo gasnie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,729
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,729 |
Miesiąc temu jechałem na wybrzeże. Za Świeciem mamy tam kawałek autostrady, więc można pocieszyć się jazdę w okolicach 130km/h. Chyba wszyscy faceci mają to w sobie, że jak mija nas mniejszy to chcemy mu chociaż przez chwilę dokopać...nooo może nie zawsze , ale sprawdzić możliwości takiego malucha. Mowa oczywiście o Yarisie, wersja czterodrzwiowa. Facet młody ok.30 lat, jechały 3 osoby. Przez ok. 60 km trzymał tempo 170/180km/h. Póżniej gdzieś zjechał. Więc te Yarisy chyba nie są takie złe, jak na mały samochód. Po tygodniu, zastanowienie, czy nie czeka mnie "pocztówka" z bramek o średniej przejechanej na autostradzie. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Onda tez jezdzil Yaris, moze sie wypowie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807 |
ALe się uczepiliście tego Yarisa  Ja chcę drugie auto dziewczynie kupić do jazdy do pracy i na zakupy  Dlatego szukam czegoś małego, taniego w eksploatacji i w miarę niezawodnego. Dla siebie mam Avensis i starczy. A jak będę chciał kupić auto żeby trochę nim poszaleć to na pewno nie będzie to BMW, gdyż nie należę do tego typu społeczeństwa. Tylko Subaru!
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,804
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,804 |
Czy warto zainwestować w ów AUDI A6 [ otomoto.pl] Jak to jest z tym quatro i z tą turbiną? Tak samo trzeba odczekiwać ze zgaszeniem jak w dizzlach?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 1,187
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2010
Posty: 1,187 |
Skull nie wazne czy Benzyna czy Diesel , Turbina musi sie przesmarowac po jezdzie,
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023 |
Był jeden są trzy  wspólnicy pozazdrościli bratu samochodu i zakupili 2 takie same [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
U mnie w regionie jest firma, gdzie wszyscy jezdza czarnymi bmw x6. Chyba 6 aut z tego z co pamietam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023 |
U mnie w regionie jest firma, gdzie wszyscy jezdza czarnymi bmw x6. Chyba 6 aut z tego z co pamietam. hehe obok mojego sklepu podjeżdża pani dyrektor sanepidu właśnie takim cudeńkiem <już przeszło rok temu sobie zakupiła> [ Linked Image] [ Linked Image] rok temu robiłem te fotki
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,729
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,729 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 9,438
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 9,438 |
Witam Posiada ktoś z was Mitsubishi Galanta? Przymierzam się do kupna tego autka i prosiłbym o jakieś opinie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866 |
Witam Posiada ktoś z was Mitsubishi Galanta? Przymierzam się do kupna tego autka i prosiłbym o jakieś opinie  znajomy kupił od szwagra, jemu dobrze służyło więc wziął, ale trochę pojeździł i zaczęło się sypać... tak, że teraz kombinuje jak to opchnąć i więcej nie kupi czegoś podobnego ale to wiadomo akurat taki przypadek
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|