Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 12 1 2 4 5 6 7 8 11 12
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Mini Cooper, może być wersja "S" grin

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Nie kupuj francuzów ;p


Yaris, Corsa mi sie bardziej kojarzą z autami flotowymi dla handlowców niż z autami dla emerytow czy kobiet.

Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Originally Posted by cantona7
Originally Posted by Baqu
Originally Posted by ice18
Yaris? przeciez to auto dla emerytow..

potrzebuje małe auto do miasta, mysle o corsie, Yaris jak juz pisalem za mały

jakie masz propozycje ?
może seat ibiza?

kolega miał, ogólnie bardzo fajne auto, sprawnie się jeździ i mało pali...

ale... korozja korozja korozja, strasznie słaba blacha, mocno odradzał.

Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Originally Posted by lupus
Nie kupuj francuzów ;p

to akurat wiem, odpadły w przedbiegach, tak samo jak ferrari i porshe ;-)

VW, Toyota, Mazda - o tym myslalem, ale poczytalem o tej Corsie i ona całkiem nieźle wygląda.

Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807
ja tam wolę auto dla emerytów hahaha laugh

Nie wiem co to w ogóle za teoria, że Yaris jest dla emeryta tongue

Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
taka ze nie ma pierdolniecia laugh

Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
nie wiem jak ktos ma ponizej 30 lat, nie jest zonaty itp... nigdy bym w 25 latach nie kupil toyoty yaris..
mlody chlopak w toyocie yaris.. panowie nie jestesmy na plazy no kur wa... ;d

Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
mam kumpla kupil rok czy wiecej toyote yaris 2009r za ponad 30k.. bez przesady wolalbym kupic bemke 3 po lifcie... jak sie prezentuje bemka a jak yaris... bez porownania...
chyba ze szukacie auta do 10k to rozumiem..

Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
szwagier siostrze kupil jariske bo... taka jezdzila na jazdach i po miescie nic wiekszego jej nie potrzebne laugh
jak tym jade to mam wrazenie, ze zaraz usne, hamulec naciskasz i nic nacisniesz lekko mocniej i staje auto deba, nastepnie sprzeglo, jak sie wsiadzie z innego auta to latwo gasnie.

Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,729
B
Big Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,729
Miesiąc temu jechałem na wybrzeże. Za Świeciem mamy tam kawałek autostrady, więc można pocieszyć się jazdę w okolicach 130km/h. Chyba wszyscy faceci mają to w sobie, że jak mija nas mniejszy to chcemy mu chociaż przez chwilę dokopać...nooo może nie zawsze , ale sprawdzić możliwości takiego malucha. Mowa oczywiście o Yarisie, wersja czterodrzwiowa. Facet młody ok.30 lat, jechały 3 osoby. Przez ok. 60 km trzymał tempo 170/180km/h. Póżniej gdzieś zjechał. Więc te Yarisy chyba nie są takie złe, jak na mały samochód.
Po tygodniu, zastanowienie, czy nie czeka mnie "pocztówka" z bramek o średniej przejechanej na autostradzie. frown

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Onda tez jezdzil Yaris, moze sie wypowie.

Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807
ALe się uczepiliście tego Yarisa tongue Ja chcę drugie auto dziewczynie kupić do jazdy do pracy i na zakupy smile Dlatego szukam czegoś małego, taniego w eksploatacji i w miarę niezawodnego. Dla siebie mam Avensis i starczy. A jak będę chciał kupić auto żeby trochę nim poszaleć to na pewno nie będzie to BMW, gdyż nie należę do tego typu społeczeństwa. Tylko Subaru!

Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,804
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,804
Czy warto zainwestować w ów AUDI A6 [otomoto.pl]
Jak to jest z tym quatro i z tą turbiną? Tak samo trzeba odczekiwać ze zgaszeniem jak w dizzlach?

Dołączył: Jul 2010
Posty: 1,187
E
e24 Offline
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Jul 2010
Posty: 1,187
Skull nie wazne czy Benzyna czy Diesel , Turbina musi sie przesmarowac po jezdzie,

Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023
Był jeden są trzy grin wspólnicy pozazdrościli bratu samochodu i zakupili 2 takie same

[Linked Image]


Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
U mnie w regionie jest firma, gdzie wszyscy jezdza czarnymi bmw x6.
Chyba 6 aut z tego z co pamietam.

Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023
Originally Posted by lupus
U mnie w regionie jest firma, gdzie wszyscy jezdza czarnymi bmw x6.
Chyba 6 aut z tego z co pamietam.

hehe obok mojego sklepu podjeżdża pani dyrektor sanepidu właśnie takim cudeńkiem <już przeszło rok temu sobie zakupiła>

[Linked Image]

[Linked Image]

rok temu robiłem te fotki

Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,729
B
Big Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,729
Tak się narzeka na polskich kierowców, zobaczcie jak się jeżdzi w Azji laugh




Dołączył: Nov 2007
Posty: 9,438
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 9,438
Witam

Posiada ktoś z was Mitsubishi Galanta?
Przymierzam się do kupna tego autka i prosiłbym o jakieś opinie smile

Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
Originally Posted by Aronek
Witam

Posiada ktoś z was Mitsubishi Galanta?
Przymierzam się do kupna tego autka i prosiłbym o jakieś opinie smile

znajomy kupił od szwagra, jemu dobrze służyło więc wziął,

ale trochę pojeździł i zaczęło się sypać... tak, że teraz kombinuje jak to opchnąć i więcej nie kupi czegoś podobnego
ale to wiadomo akurat taki przypadek

Strona 6 z 12 1 2 4 5 6 7 8 11 12

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, burbon, rafal08, latajaca_holenderka), 2,778 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,220
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1