Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 7 1 2 3 4 5 6 7
#48667 04/06/2004 05:31
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
czekam na zbawienie:)

Bonus: Unibet
#48668 04/06/2004 05:59
Dołączył: May 2003
Posty: 868
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 868
Quote
Oryginalnie wysłał Gy_Gy_Crav[LPi]:
[qb]Jezeli ktos ma info to niech da znac na te zadane pytanie a tu mam drugie pytanie czy Hill wyplaca jeszcze kase na karte ? bo zauwazylem tam jakis"bank Transfer" jakies przelewy na rachunek bankowy...dlatego sie pytam czy hill wyplaca kase na karte visa?
dzieki[/qb]
Wypłaca . U mnie to jedyna forma wypłaty jaką Hill mi oferuje. W Inteligo muszę czekać 30 dni na zdjęcie blokady z wplaconych przez Hilla na kartę środków. Biorąc pod uwagę to ,że wpłata na kartę trwa 3 dni daje to łącznie 33 dni nim po wypłacie mam dostęp do własnych pieniędzy.
Mało komfortowo
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:

#48669 04/06/2004 20:03
Dołączył: Sep 2002
Posty: 977
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 977
Quote
Oryginalnie wysłał konkurent:
[qb]Czy Hill oferuje zakłady na wynik pierwszej połowy w piłce nożnej? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Znalazłem tylko na HT/FT :rolleyes: [/qb]
nikt mi nie pomoże? :rolleyes:

#48670 04/06/2004 20:17
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
czasami oferuje tylko na wybrane mecze

#48671 05/06/2004 02:56
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
Quote
Oryginalnie wysłał Terry Butcher:
[qb]Wypłaca . U mnie to jedyna forma wypłaty jaką Hill mi oferuje. W Inteligo muszę czekać 30 dni na zdjęcie blokady z wplaconych przez Hilla na kartę środków. Biorąc pod uwagę to ,że wpłata na kartę trwa 3 dni daje to łącznie 33 dni nim po wypłacie mam dostęp do własnych pieniędzy.
Mało komfortowo
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: [/qb]
No dokladnie tak jest bo ja wyplacalem bardzo dawno i tez czekalem az po 30 dniach sciagna blokade i wtedy wybralem
pozdro dzieki za info

#48672 09/07/2004 22:27
Dołączył: Mar 2002
Posty: 201
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 201
Witam!
Postanowiłem założyć konto u jakiegoś internetowego bukmachera. Tak na probe...zeby zobaczyc jak to działa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Pod uwage brałem tylko takie, ktore maja nieduże minimalne wplaty. Wybor padl na WillHilla. W zwiazku z tym mam kilka lamerskich pytań <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> :
1.Czy pobierane są jakieś opłaty przy wpłacaniu kartą (Visa Electron Inteligo)?
2.Czy jak wpłace kase kartą to bede mogl wyplacic ją przelewem?
3.Czy za wypłatę przelewem pobierane są jakies opłaty (w zestawieniu bukmacherów - http://www.mecz.com/index.php?dzial=zestaw - napisane jest: "firma pokrywa ze swojej strony koszt wysłania przelewu ale Twój bank i tak obciążki Cię kosztami przyjęcia przylewu". Jakie są koszty przyjęcia przelewu w Inteligo? Czyzby to ten SWIFT za kilkanascie zlotych? :rolleyes:
4. Czy pobierane są jakies oplaty za wyplate na karte?
5. I ostatnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Czy jest jakieś minimum przy wyplacie?

Z góry dzieki za odpowiedzi
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#48673 11/07/2004 01:19
Dołączył: Mar 2002
Posty: 201
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 201
Ponawiam prosbe o odpowiedzi na powyzsze pytania.
Dzieki

#48674 12/07/2004 15:08
Dołączył: Feb 2003
Posty: 10
S
stranger
stranger
S Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 10
mam pytanie, czy wyplaty z GB inteligo tez blokuje na miesiac?? Z gory dzieki!

#48675 02/08/2004 23:48
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
[
[ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
up

#48676 03/08/2004 20:50
Dołączył: Dec 2001
Posty: 291
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 291
Quote
Oryginalnie wysłał sted:
[qb]mam pytanie, czy wyplaty z GB inteligo tez blokuje na miesiac?? Z gory dzieki![/qb]
Inteligo blokuje tylko środki zwrócone na kartę, jeśli kwota jest inna. Jeśli zwracasz dokładnie tyle samo co wpłaciłeś kartą, to nie blokują. Jak kwota jest inna, blokują na 30 dni. Oczywiście nie dotyczy to przelewów bankowych.

#48677 15/08/2004 03:20
Dołączył: May 2003
Posty: 868
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 868
Nie mogłem narzekac na granie u Wujka Hilla ... do dzisiaj. Otóż Hill nałożył na mnie drastyczne limity np na dubel 2(!)$. Czy to może oznaczać chęć pożegnania sie ze mną ? A może powinienem interweniować ?

#48678 15/08/2004 03:36
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401
Lol 2$ :eek: Wydaje mi się że Hill ma limity na konkretne zdarzenia. A może spróbuj coś zagrać z US sports (tu można stawiać dużo) - to znaczy spróbuj stworzyć kupon, nie musisz go grać. Przed potwierdzeniem kuponu podawana jest max kwota jaką możesz postawić. W ten sposób dowiesz się czy masz limit osobisty czy nie.

#48679 15/08/2004 05:07
Dołączył: May 2003
Posty: 868
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 868
Quote
Oryginalnie wysłał Stach:
[qb]Lol 2$ :eek: Wydaje mi się że Hill ma limity na konkretne zdarzenia. A może spróbuj coś zagrać z US sports (tu można stawiać dużo) - to znaczy spróbuj stworzyć kupon, nie musisz go grać. Przed potwierdzeniem kuponu podawana jest max kwota jaką możesz postawić. W ten sposób dowiesz się czy masz limit osobisty czy nie.[/qb]
Rzeczywiście - na US sports limity wysokie ,ale wogóle tego u Hilla nie grywałem :eek:

Jednym słowem to dobry book, ale nie można za szybko go ogrywać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#48680 16/08/2004 22:39
Dołączył: Aug 2004
Posty: 29
K
K0T Offline
newbie
newbie
K Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 29
Witam!
Mam pytanie odnośnie weryfikacji u Hill'a. Czy trzeba im przesyłać jakieś skany? Zleciłem wypłatę w sobotę i do dziś nie otrzymałem żadnego mail'a z taką informacją. Trochę dziwne...

Z góry dzięki za pomoc

Pozdro

#48681 17/08/2004 14:15
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401
Wypłacałem od Hilla (zwrot na kartę) kilka razy i nigdy nie żądali żadnych dokumentów. Kasa była bardzo szybko tj. 2-3 dni robocze.

#48682 18/08/2004 18:16
Dołączył: Aug 2004
Posty: 29
K
K0T Offline
newbie
newbie
K Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 29
Quote
Oryginalnie wysłał Stach:
[qb]Wypłacałem od Hilla (zwrot na kartę) kilka razy i nigdy nie żądali żadnych dokumentów. Kasa była bardzo szybko tj. 2-3 dni robocze.[/qb]
już mi zwrócili na kartę (bez blokady w Inteligo bo wyplaciłem tyle samo co przedostatnio wpłaciłem), żadnej weryfikacji :eek: (to moja pierwsza wypłata), wypłatę zleciłem w sobotę- kasę miałem we wtorek rano.

#48683 31/12/2004 01:01
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
[
[ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
.

#48684 15/01/2005 01:05
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,037
D
D Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,037
JAk jest teraz u Hilla z netellerem?

Mozna wplacac a potem wyplacic na konto?

THX

#48685 15/01/2005 11:33
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
Można jeśli masz taką samą walutę u Hilla i w Netellerze.

#48686 10/02/2005 23:31
Dołączył: Sep 2004
Posty: 21
V
Voo Offline
stranger
stranger
V Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 21
Mam pytanie odnoscie wyplat i przewalutowania, po przelewie np. euro na konto bankowe jest przewalutowanie? ile procent Hill zabiera z przelewow i czy jest mozliwosc przelania waluty euro z konta u Willa na konto bankowe bo Will przewalutowuje wedlug swoich zasad ?

Strona 4 z 7 1 2 3 4 5 6 7

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, forty, Lukasz111, aker, Sensei, alfa, $-man), 2,783 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,416
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1