Witam!
Postanowiłem założyć konto u jakiegoś internetowego bukmachera. Tak na probe...zeby zobaczyc jak to działa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Pod uwage brałem tylko takie, ktore maja nieduże minimalne wplaty. Wybor padl na WillHilla. W zwiazku z tym mam kilka lamerskich pytań <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> :
1.Czy pobierane są jakieś opłaty przy wpłacaniu kartą (Visa Electron Inteligo)?
2.Czy jak wpłace kase kartą to bede mogl wyplacic ją przelewem?
3.Czy za wypłatę przelewem pobierane są jakies opłaty (w zestawieniu bukmacherów -
http://www.mecz.com/index.php?dzial=zestaw - napisane jest: "firma pokrywa ze swojej strony koszt wysłania przelewu ale Twój bank i tak obciążki Cię kosztami przyjęcia przylewu". Jakie są koszty przyjęcia przelewu w Inteligo? Czyzby to ten SWIFT za kilkanascie zlotych? :rolleyes:
4. Czy pobierane są jakies oplaty za wyplate na karte?
5. I ostatnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Czy jest jakieś minimum przy wyplacie?
Z góry dzieki za odpowiedzi
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: