|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
czytam w necie opinie na temat meczu wisły i litość bierze jak w 9/10 wypowiedzi dotyczy argumentu ze na cyprze za gorąco dla WISŁY .. która to ma paść po 20-30 minutach gry  . Co to za argument litości ... wszyscy zawodnicy wisły wiedzą o co grają dla wielu to świetny sposób promocji , dla polskiego klubu historyczny moment .I jak się mówi ze zespół zagra na 101% to w tym meczu jestem pewien ze wisła zagra na 110% ,mogą po 90 minucie mdleć itp itd ale przez te 90minut dadzą z siebie wszystko i jestem niemal pewien ze Wisła tego meczu nie przegra . To samo tyczy się Meliksona ... niby kontuzja z kapelusza niby nie zagra ... ble ble ble zwykła zasłona dymna i sciema sztabu szkoleniowego . Mam nadzieję ze wisła nie nastawi się na obronę bo wtedy może być źle ... ale sądzę ze wisła strzeli a FT ... 1-1 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Moje typy na dziś Malmoe strzeli Bayern wygra Odense strzeli Co myslicie o ty Panowie? Odense dostanie szybko trójke do przerwy i raczej tam nic nie strzeli
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 3,631
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 3,631 |
czytam w necie opinie na temat meczu wisły i litość bierze jak w 9/10 wypowiedzi dotyczy argumentu ze na cyprze za gorąco dla WISŁY .. która to ma paść po 20-30 minutach gry  . Co to za argument litości ... wszyscy zawodnicy wisły wiedzą o co grają dla wielu to świetny sposób promocji , dla polskiego klubu historyczny moment .I jak się mówi ze zespół zagra na 101% to w tym meczu jestem pewien ze wisła zagra na 110% ,mogą po 90 minucie mdleć itp itd ale przez te 90minut dadzą z siebie wszystko i jestem niemal pewien ze Wisła tego meczu nie przegra . To samo tyczy się Meliksona ... niby kontuzja z kapelusza niby nie zagra ... ble ble ble zwykła zasłona dymna i sciema sztabu szkoleniowego . Mam nadzieję ze wisła nie nastawi się na obronę bo wtedy może być źle ... ale sądzę ze wisła strzeli a FT ... 1-1  Legia jak grala z Turkami na wyjezdzie, tez niby bylo z 50 stopni w cieniu i wszyscy mowili ze przegra, a jednak wygrali 0:1 i prezentowali sie kondycyjnie przyzwoicie, takze mysle, ze Wisla tez Sobie poradzi...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2011
Posty: 3
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Aug 2011
Posty: 3 |
To w takim razie pewniakiem wydaje się byc ilośc goli powyzej 2,5 willarela?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 10,442
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 10,442 |
czytam w necie opinie na temat meczu wisły i litość bierze jak w 9/10 wypowiedzi dotyczy argumentu ze na cyprze za gorąco dla WISŁY .. która to ma paść po 20-30 minutach gry  . Co to za argument litości ... wszyscy zawodnicy wisły wiedzą o co grają dla wielu to świetny sposób promocji , dla polskiego klubu historyczny moment .I jak się mówi ze zespół zagra na 101% to w tym meczu jestem pewien ze wisła zagra na 110% ,mogą po 90 minucie mdleć itp itd ale przez te 90minut dadzą z siebie wszystko i jestem niemal pewien ze Wisła tego meczu nie przegra . To samo tyczy się Meliksona ... niby kontuzja z kapelusza niby nie zagra ... ble ble ble zwykła zasłona dymna i sciema sztabu szkoleniowego . Mam nadzieję ze wisła nie nastawi się na obronę bo wtedy może być źle ... ale sądzę ze wisła strzeli a FT ... 1-1  dokładnie. Zresztą popatrzmy na skład Wisły. Melikson ( w wywiadach mówi, że w Izraelu jest podobna pogoda i spoko luzik). Obrona Wisły to gracze, którzy całe życie w upałach grali czy to na Kostaryce czy w Hondurasie, do tego Nunez w pomocy i gracze z Bałkanów gdzie też słońce lubi przypiekać. Argument ze jest tam cholernie goraco są śmieszne. Dodatkowo mecz nie jest w samo południe, a wieczorkiem. I najważniejsze na Cyprze 2-3 tygodnie temu było o wiele cieplej a Slovan Bratysława wywiózł 0:0 i nikt tam nie padł na murawe z wycieńczenia. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 3,631
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 3,631 |
Mysle ze mozna sprobowac 4z5 lub 3z5 na overy dzisiaj w LM
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
jak w betssonie zagrac wlasnie na 3z5? wie ktos? wybierajac piec spotkan mam do wyboru taki opcje
5 pojedyńcze Stawka (PLN):0.00 10 podwójne Stawka (PLN):0.00 10 potrójne Stawka (PLN):0.00 5 4-krotne Stawka (PLN):0.00 1 5-krotny Stawka (PLN):0.00
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
|
|
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060 |
jak w betssonie zagrac wlasnie na 3z5? wie ktos? wybierajac piec spotkan mam do wyboru taki opcje
5 pojedyńcze Stawka (PLN):0.00 10 podwójne Stawka (PLN):0.00 10 potrójne Stawka (PLN):0.00 5 4-krotne Stawka (PLN):0.00 1 5-krotny Stawka (PLN):0.00 pogrubione  i tam wpisujesz stawkę na jedną kombinację
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2011
Posty: 3
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Aug 2011
Posty: 3 |
A może faktycznie Wisła zrobi dzis niespodzianke obstawiajacym bo każdy na Apoel stawia a tu zonk X i bukmacherzy rączki zacierają?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
dzieki Bambaryła 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
co myslicie o Resovia - Podbeskidzie? odusci Podbeskidzie puchar co by powalczyc na lidze o utrzymanie a nie jednosezonowy awans, ma ktos jakies zdanie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,240
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,240 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
u mnie poszedl awans APOELu po 2.50 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
bez bramek w ME poprosze  komu by sie chcialo biegac w taki upal 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791 |
bez bramek w ME poprosze  komu by sie chcialo biegac w taki upal  Na pewno nie Ćwielongowi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
LKS 1, starczy wam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
ŁKS 1 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
lol, LKS 2, starym sie nie chce to mlodzi nadrabiaja 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
LECHIA 0-2   picze
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 1,227
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2004
Posty: 1,227 |
uuuuuuu ktora minuta jest?? na wieczor bet dnia WISŁA!!!!!!!!!!!!  po 3.9 !!!
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|