Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 82 1 2 3 4 5 81 82
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
czytam w necie opinie na temat meczu wisły i litość bierze jak w 9/10 wypowiedzi dotyczy argumentu ze na cyprze za gorąco dla WISŁY .. która to ma paść po 20-30 minutach gry smile.

Co to za argument litości ... wszyscy zawodnicy wisły wiedzą o co grają dla wielu to świetny sposób promocji , dla polskiego klubu historyczny moment .I jak się mówi ze zespół zagra na 101% to w tym meczu jestem pewien ze wisła zagra na 110% ,mogą po 90 minucie mdleć itp itd ale przez te 90minut dadzą z siebie wszystko i jestem niemal pewien ze Wisła tego meczu nie przegra .
To samo tyczy się Meliksona ... niby kontuzja z kapelusza niby nie zagra ... ble ble ble zwykła zasłona dymna i sciema sztabu szkoleniowego .

Mam nadzieję ze wisła nie nastawi się na obronę bo wtedy może być źle ... ale sądzę ze wisła strzeli a FT ... 1-1 boks

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Originally Posted by RyszardF
Moje typy na dziś
Malmoe strzeli
Bayern wygra
Odense strzeli
Co myslicie o ty Panowie?

Odense dostanie szybko trójke do przerwy i raczej tam nic nie strzeli

Dołączył: Nov 2007
Posty: 3,631
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 3,631
Originally Posted by raiders_
czytam w necie opinie na temat meczu wisły i litość bierze jak w 9/10 wypowiedzi dotyczy argumentu ze na cyprze za gorąco dla WISŁY .. która to ma paść po 20-30 minutach gry smile.

Co to za argument litości ... wszyscy zawodnicy wisły wiedzą o co grają dla wielu to świetny sposób promocji , dla polskiego klubu historyczny moment .I jak się mówi ze zespół zagra na 101% to w tym meczu jestem pewien ze wisła zagra na 110% ,mogą po 90 minucie mdleć itp itd ale przez te 90minut dadzą z siebie wszystko i jestem niemal pewien ze Wisła tego meczu nie przegra .
To samo tyczy się Meliksona ... niby kontuzja z kapelusza niby nie zagra ... ble ble ble zwykła zasłona dymna i sciema sztabu szkoleniowego .

Mam nadzieję ze wisła nie nastawi się na obronę bo wtedy może być źle ... ale sądzę ze wisła strzeli a FT ... 1-1 boks

Legia jak grala z Turkami na wyjezdzie, tez niby bylo z 50 stopni w cieniu i wszyscy mowili ze przegra, a jednak wygrali 0:1 i prezentowali sie kondycyjnie przyzwoicie, takze mysle, ze Wisla tez Sobie poradzi...

Dołączył: Aug 2011
Posty: 3
R
stranger
stranger
R Offline
Dołączył: Aug 2011
Posty: 3
To w takim razie pewniakiem wydaje się byc ilośc goli powyzej 2,5 willarela?

Dołączył: Feb 2005
Posty: 10,442
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 10,442
Originally Posted by raiders_
czytam w necie opinie na temat meczu wisły i litość bierze jak w 9/10 wypowiedzi dotyczy argumentu ze na cyprze za gorąco dla WISŁY .. która to ma paść po 20-30 minutach gry smile.

Co to za argument litości ... wszyscy zawodnicy wisły wiedzą o co grają dla wielu to świetny sposób promocji , dla polskiego klubu historyczny moment .I jak się mówi ze zespół zagra na 101% to w tym meczu jestem pewien ze wisła zagra na 110% ,mogą po 90 minucie mdleć itp itd ale przez te 90minut dadzą z siebie wszystko i jestem niemal pewien ze Wisła tego meczu nie przegra .
To samo tyczy się Meliksona ... niby kontuzja z kapelusza niby nie zagra ... ble ble ble zwykła zasłona dymna i sciema sztabu szkoleniowego .

Mam nadzieję ze wisła nie nastawi się na obronę bo wtedy może być źle ... ale sądzę ze wisła strzeli a FT ... 1-1 boks
dokładnie. Zresztą popatrzmy na skład Wisły. Melikson ( w wywiadach mówi, że w Izraelu jest podobna pogoda i spoko luzik). Obrona Wisły to gracze, którzy całe życie w upałach grali czy to na Kostaryce czy w Hondurasie, do tego Nunez w pomocy i gracze z Bałkanów gdzie też słońce lubi przypiekać. Argument ze jest tam cholernie goraco są śmieszne. Dodatkowo mecz nie jest w samo południe, a wieczorkiem. I najważniejsze na Cyprze 2-3 tygodnie temu było o wiele cieplej a Slovan Bratysława wywiózł 0:0 i nikt tam nie padł na murawe z wycieńczenia. piwo

Dołączył: Nov 2007
Posty: 3,631
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 3,631
Mysle ze mozna sprobowac 4z5 lub 3z5 na overy dzisiaj w LM

Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
jak w betssonie zagrac wlasnie na 3z5? wie ktos? wybierajac piec spotkan mam do wyboru taki opcje

5 pojedyńcze Stawka (PLN):0.00
10 podwójne Stawka (PLN):0.00
10 potrójne Stawka (PLN):0.00
5 4-krotne Stawka (PLN):0.00
1 5-krotny Stawka (PLN):0.00

Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
Originally Posted by Dziabor
jak w betssonie zagrac wlasnie na 3z5? wie ktos? wybierajac piec spotkan mam do wyboru taki opcje

5 pojedyńcze Stawka (PLN):0.00
10 podwójne Stawka (PLN):0.00
10 potrójne Stawka (PLN):0.00
5 4-krotne Stawka (PLN):0.00
1 5-krotny Stawka (PLN):0.00
pogrubione smile i tam wpisujesz stawkę na jedną kombinację

Dołączył: Aug 2011
Posty: 3
R
stranger
stranger
R Offline
Dołączył: Aug 2011
Posty: 3
A może faktycznie Wisła zrobi dzis niespodzianke obstawiajacym bo każdy na Apoel stawia a tu zonk X i bukmacherzy rączki zacierają?

Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
dzieki Bambaryła piwo

Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
co myslicie o Resovia - Podbeskidzie? odusci Podbeskidzie puchar co by powalczyc na lidze o utrzymanie a nie jednosezonowy awans, ma ktos jakies zdanie tongue

Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,240
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,240
Awans cytrusów.

Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
JuN Offline
ATP & WTA Tour
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
u mnie poszedl awans APOELu po 2.50 boks

Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
bez bramek w ME poprosze tongue komu by sie chcialo biegac w taki upal laugh

Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Originally Posted by Dziabor
bez bramek w ME poprosze tongue komu by sie chcialo biegac w taki upal laugh

Na pewno nie Ćwielongowi grin

Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
LKS 1, starczy wam grin

Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
ŁKS 1 puke

Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
lol, LKS 2, starym sie nie chce to mlodzi nadrabiaja laugh

Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
LECHIA 0-2 laugh

puke picze

Dołączył: Mar 2004
Posty: 1,227
J
veteran
veteran
J Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 1,227
uuuuuuu ktora minuta jest?? na wieczor bet dnia WISŁA!!!!!!!!!!!! smile po 3.9 !!!

Strona 3 z 82 1 2 3 4 5 81 82

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (aker, Sensei, kamel, burbon, Lukasz111, ANZELMO, latajaca_holenderka, forty, 11kera11, rafal08, betowiec), 2,742 gości, oraz 11 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,524
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1