Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 66 z 82 1 2 64 65 66 67 68 81 82
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Legia wygrala w Turcji to dlaczego mialaby nie wygrac w Rosji? shocked

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
Originally Posted by pacyfista
Panowie nie ma co sie wyzywac ,bluznic

mam teraz pytanie czy znajdzie sie na forum jedna osoba

i napisze oczywiscie z argumentami ze Wisla byla lepsza w dwu-meczu i to jej nalezal sie awans


lepsza nie byla u siebie 1-0 a 2 mecz zabraklo kilka minut, apoel juz tez tak nie nacieral jak wczesniej, troche pechowo moim zdaniem
moglo byc i 5-0 a moglo byc i 2-1 i awans wisly fartem

Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
too much love will kill you
too much love will kill you
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
Originally Posted by Biczu
Originally Posted by Luc Nilis
Originally Posted by Nickel
Ostatnią polską drużyną w Lidze Mistrzów był Widzew i także Widzewek będzie następną.
to ja juz CL nie doczekam frown
A LEGII z piszem,kowalem i podbrożnym nie pamiętasz?
panata,blackburn z sherearem.. to były czasy..
pamietac pamietam ale fajnie by było cos nowego przezyc frown

Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
Originally Posted by NanekHKS
Legia wygrala w Turcji to dlaczego mialaby nie wygrac w Rosji? shocked


radovica nie bedzie to wielka strata

Dołączył: May 2006
Posty: 18,687
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 18,687
genk boks

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by NanekHKS
Legia wygrala w Turcji to dlaczego mialaby nie wygrac w Rosji? shocked

z tymi oslabieniami raczej nie maja prawa, szkoda ale co zrobic

Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801
Originally Posted by NanekHKS
Legia wygrala w Turcji to dlaczego mialaby nie wygrac w Rosji? shocked

Bo porównywać Spartak do Gazientepsporu to jak APOEL do Wisły wink


Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Originally Posted by Luc Nilis
Originally Posted by Nickel
Ostatnią polską drużyną w Lidze Mistrzów był Widzew i także Widzewek będzie następną.
to ja juz CL nie doczekam frown

a co ma powiedziec T-error

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Originally Posted by Luc Nilis
Originally Posted by Biczu
Originally Posted by Luc Nilis
Originally Posted by Nickel
Ostatnią polską drużyną w Lidze Mistrzów był Widzew i także Widzewek będzie następną.
to ja juz CL nie doczekam frown
A LEGII z piszem,kowalem i podbrożnym nie pamiętasz?
panata,blackburn z sherearem.. to były czasy..
pamietac pamietam ale fajnie by było cos nowego przezyc frown
musisz się przeprowadzić do:angli,niemiec,francji,holandi,hiszpani lub na cypr:D

Dołączył: Aug 2011
Posty: 886
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2011
Posty: 886
Apoel + Genk dubelek izzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzi smile Szkoda troche Wisly ale w sumie Apoel zasluzenie wink

Dołączył: Jan 2011
Posty: 11,459
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Jan 2011
Posty: 11,459
Originally Posted by Cavior
Originally Posted by Damianho
Originally Posted by Sensei65
Mistrzem POLSKI JEST LEGIA


ja jestem neutralny, polska lige czasem ogladam i powiem jedno, Legia dla mnie to pilkarskie dno, ciekawe czy jakby spadli nizej to daliby rade wrocic do Eklasy


No ciekawe ciekawe, kto gdzie sa pozostale polskie druzyny w takim razie, skoro Legia w poprzednim sezonie 3.

w czarnej dupie, jak liga slaba to i slaba druzyna wysoko, a za granica wpierdol

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
fanatycy - SLUCHAC CO MOWIA W POLSACIE - madrze gadaja

Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Originally Posted by aktorek
DO boju Spartak cop pokazać polskiej piłce że jest na dnie cop
No i tego, qrwa nie rozumiem. Spotkacie sie z nimi z grupowej fazie LE i oni skopia wam dupy, to też będziesz się cieszył i gratulował Rusom, że pokazali nam dno?

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Originally Posted by pacyfista
Originally Posted by Luc Nilis
Originally Posted by Nickel
Ostatnią polską drużyną w Lidze Mistrzów był Widzew i także Widzewek będzie następną.
to ja juz CL nie doczekam frown

a co ma powiedziec T-error

Mocne tongue

Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Originally Posted by pacyfista
Originally Posted by Luc Nilis
Originally Posted by Nickel
Ostatnią polską drużyną w Lidze Mistrzów był Widzew i także Widzewek będzie następną.
to ja juz CL nie doczekam frown

a co ma powiedziec T-error

przecież On stworzył piłkę nożną.

Dołączył: Jul 2006
Posty: 6,503
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2006
Posty: 6,503
widze wszyscy dumni z porażki Wisły, dobrze że na codzień nie zarabiacie takich kokosów na meczach.... i tak wszystko wjebiecie co dumnie teraz ogłaszacie za wygrane na porażce Wisły, nara polaczki... odbicie polskiego narodu na forum ja w morde strzelił

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Zluzujcie gumki w majtkach... smile

Może jest T-Error? Było to tak dawno, że tylko On pamięta jak polski klub grał w Lidze Mistrzów... Może nam opowie o tym wink

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by APOLLYON
Originally Posted by aktorek
DO boju Spartak cop pokazać polskiej piłce że jest na dnie cop
No i tego, qrwa nie rozumiem. Spotkacie sie z nimi z grupowej fazie LE i oni skopia wam dupy, to też będziesz się cieszył i gratulował Rusom, że pokazali nam dno?

pogubil sie gosc

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by Dziadek69
widze wszyscy dumni z porażki Wisły, dobrze że na codzień nie zarabiacie takich kokosów na meczach.... i tak wszystko wjebiecie co dumnie teraz ogłaszacie za wygrane na porażce Wisły, nara polaczki... odbicie polskiego narodu na forum ja w morde strzelił

powtarzam ci kolego - DZIS NIE GRALA REPREZENTACJA

Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Originally Posted by pacyfista
Panowie nie ma co sie wyzywac ,bluznic

mam teraz pytanie czy znajdzie sie na forum jedna osoba

i napisze oczywiscie z argumentami ze Wisla byla lepsza w dwu-meczu i to jej nalezal sie awans

nie zawsze wygrywa/awansuje lepszy przecież

Strona 66 z 82 1 2 64 65 66 67 68 81 82

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, latajaca_holenderka, forty, Sensei, rafal08, betowiec, poozon), 2,918 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,420
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1