Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8
#487281 18/01/2006 11:35
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Poprzedni TEMAT [mecz.org] przekroczyl 200 postow

Bonus: Unibet
#487282 20/01/2006 19:40
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,249
F
veteran
veteran
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,249
Posiadam bon o nominale 3E

#487283 20/01/2006 19:44
Dołączył: Dec 2005
Posty: 156
P
member
member
P Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 156
Chcesz moge się z tobą zamienić mam dwa bony do bet-at-home o wartości 5zł.

#487284 20/01/2006 19:47
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,249
F
veteran
veteran
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,249
OK
MOje gg 3008836

#487285 27/01/2006 17:36
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458
Interwetten to chyba najbardziej ostrożny i oszczędny w bonusach bukmacher (oczywiście licząc tych, którzy w ogóle coś dają <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> )
Widzę, że jest promocja dla nowych 30% do depozytu max. 30euro. Zawsze to lepsze niż nic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#487286 27/01/2006 17:42
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458
Oj, sorki, teraz zobaczyłem że już w temacie o bonusach juz o tym było <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Za wczasu musiałem sprostować, bo by mnie ktoś czasami zbluzgał ;D

#487287 27/01/2006 19:30
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
Quote
Interwetten to chyba najbardziej ostrożny i oszczędny w bonusach bukmacher (oczywiście licząc tych, którzy w ogóle coś dają <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> )
Widzę, że jest promocja dla nowych 30% do depozytu max. 30euro. Zawsze to lepsze niż nic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Mhy... ja 2 razy doładowałem sobie (na jedynym koncie) bonus 5 euro z Sat1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Do wypłaty potrzebne było 30 eurosów, więc oskubać było trzeba ich na kolejnych kilka monet <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
Mi się podoba ten buk, choć graficznie skromny jak pierwotny BaH.

#487288 28/01/2006 12:45
Dołączył: Dec 2003
Posty: 625
addict
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 625
Dla mnie interwetten graficznie sie bardzo podoba, nawet nowa strona BaH zadna rewelacja nie jest:) Nie podobaja sie niestety marze w Interwetten:) Natomiast taki oszczedny w promocjach to ten buk tak srednio jest. Dawal 5E bonusu gdy BaH 5 zl:)

#487289 28/01/2006 13:25
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
Mhy... moim zdaniem 5 euro bez depozytu to w sam raz. Nie można dawać tylę kasy (25euro) żeby zaraz miliony kont z Polski były rejestrowane. 5 euro to tylko tak dla liźnięcia, i zapoznania się z bukiem. Tak samo własnie w BaH- 5 PLN- aby postawić jeden kupon.

#487290 05/02/2006 20:41
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Witam. Moje pytanie kieruje do osób, które grają w tym buku... Widziałem, ze sa tam zakłady LIVE na TENIS. Tylko zastanawiam sie czy można grać tak jak w BAW do ilu wygra serwuajcy... chodzi mi o cos takiego, zeby byl ostatni BREAK:

set 1, gem 1
Do 0
Do 15
do 30
Po Wyrownaniu
Break

Potem: set 1, gem 2
Do 0
Do 15
do 30
Po Wyrownaniu
Break

i tak dalej...

Istnieje takie cos w tym buku?

#487291 05/03/2006 14:04
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,278
veteran
veteran
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,278
Pytanko, czy po zleceniu wypłaty, odejmują mi wypłaconą sumkę z konta?

#487292 05/03/2006 15:25
Dołączył: May 2005
Posty: 584
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 584
Quote
Witam. Moje pytanie kieruje do osób, które grają w tym buku... Widziałem, ze sa tam zakłady LIVE na TENIS. Tylko zastanawiam sie czy można grać tak jak w BAW do ilu wygra serwuajcy... chodzi mi o cos takiego, zeby byl ostatni BREAK:

set 1, gem 1
Do 0
Do 15
do 30
Po Wyrownaniu
Break

Potem: set 1, gem 2
Do 0
Do 15
do 30
Po Wyrownaniu
Break

i tak dalej...

Istnieje takie cos w tym buku?

nie, ale mozna obstawiac kto wygra np. 4 gema lub 5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#487293 05/03/2006 22:27
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,278
veteran
veteran
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,278
Quote
Pytanko, czy po zleceniu wypłaty, odejmują mi wypłaconą sumkę z konta?

Ponawiam pytanie, czy po zleceniu wypłaty, bukmacher od razu odejmuje mi kwotę z konta ?????????????

#487294 05/03/2006 23:22
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Tak

#487295 09/03/2006 13:29
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,278
veteran
veteran
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,278
To niech ktoś mi powie dlaczego w takim razie po zleceniu przeze mnie wypłaty, pieniądze nadal są na koncie :| ??

#487296 16/03/2006 00:20
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458

Wanted: live testers! &#8211; 1000 Euro transfer!
Very soon our new live betting tool will be available for use. In order to guarantee our customers a constant supply of the best services and bets possible, we are inviting you to put us to a detailed test. Take part in the Interwetten LIVE Test Competition!

There are great cash prizes for the best and most active LIVE test bettors. The top Live Testers will receive 1000 EUR in cash, unconditionally!


How it works:

1. Open up this link:



http://test.interwetten.com/webclient/starttmp.html


This link will be accessible tomorrow from 17:00 CET CET onwards.


2. Log into the test system as usual with your standard access codes.

3. Your account in the test system will display gaming money of up to &#8364;5000.

4. Play the stipulated Live Bets from Thursday to Sunday (see LIVE Test Agenda below)

5. At the close of the competition, the competitor with the largest account balance and the competitor having placed the most bets will be awarded &#8364;1000 in cash.

6. Feel free to check your ranking in our test system at any time.

Prizes for the best Live Testers:* Prizes for the most active Live Testers: *
1. Prize 1.000 EUR
2. Prize 500 EUR
3. Prize 300 EUR
4. Prize 200 EUR
5. Prize 100 EUR
6-10 places 50 EUR each
11-20 places 25 EUR each
21-50 places 25 EUR each
1. Prize 1.000 EUR
2. Prize 500 EUR
3. Prize 300 EUR
4. Prize 200 EUR
5. Prize 100 EUR
6-10 places 50 EUR each
11-20 places 25 EUR each
21-50 places 25 EUR each

* The winner is defined as the person with the largest betting balance accrued during the test period as measured at the end of the final live game. *The winner is defined as the person having submitted the largest number of live bets during the test period as measured at the end of the final live game.
The winnings will be transferred to your betting account. There are no conditions attached to the winnings.


LIVE Test Agenda
Thursday 16.3.2006
Football 17:30 Levski Sofia - Udinese

Football 18:00 Strasbourg - Basel

Tennis 21:30 ATP Indian Wells
Friday 17.3.2006
Football 19:00 German 2nd Bundesliga

Ice hockey 19:30 DEL Playoff
Saturday 18.3.2006
Football 13:45 Everton - Aston Villa

Football 15:30 Borussia Mönchengladbach &#8211; VfB Stuttgart
Sunday 19.3.2006
Football 15:00 Inter - Lazio

Football 17:30 Bayern - Schalke 04


MOŻE KTOŚ TO BLIŻEJ WYTŁUMACZYĆ???

#487297 16/03/2006 01:04
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
tak w skrocie: uruchamiaja niedlugo nowego live'a i potrzebuja testerow, dla 50 najlepszych beda nagrody, wygra ten co ugra najwiecej kasy na ich live'ie i ten co zagra najwiecej zakladow, jesli wygrasz kasa bedzie przelana na Twoje konto w interwetten i nie bedzie podlegala zadnym obrota ( jakie sa nagrody to sam widzisz, jakie sa mecze to tez widac)


PS
nie gra sie za prawdziwa kase, kazdy dostaje na start tyle samo kasy do testow

#487298 16/03/2006 14:56
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458
no to promo jest zajebiste chyba, aż nie poznaje IW <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#487299 16/03/2006 14:58
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458
no tak, tylko, że mnie prawie w te dni nie będzie w domu, także dupa ;/

#487300 16/03/2006 19:14
Dołączył: May 2003
Posty: 2,303
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 2,303
Ktos sie tam zalogowal? Bo ja nie moge, pisze ze user nieznany.

Strona 1 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, Sensei, rafal08, latajaca_holenderka, Lukasz111, forty, Akhu, JelineK), 920 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,684
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1