|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 18,687
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 18,687 |
w sevilli juz 10 kartek  11 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 5,458
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 5,458 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
|
|
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087 |
napisz cos moze o meczach w sobote albo niedziele kto odpusci kto nie dla mnie to zalosne gadanie caly mecz przewazaja a bramke z pizdry dostaja 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
pewny piniądz
|
|
pewny piniądz
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217 |
Roma odpadla wiec Sevilla po gola,po awans
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
|
|
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371 |
hah Psg z 2 metrow obok bramki, zmiana w Diffe wchodzi jakis dziadek siwy jak gołąb... Ravanelli może  czy jakos tak sie pisalo Może ksiądz prałat 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
|
|
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975 |
napisz cos moze o meczach w sobote albo niedziele kto odpusci kto nie dla mnie to zalosne gadanie caly mecz przewazaja a bramke z pizdry dostaja  Nie rozumiesz i tak, przeważać mogą ale wiedziali że nie mogą strzelać, miała to być cicha egzekucja z LE.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725 |
Panowie co was to dziwi ? Roma w końcówce sezonu już cudowała i ewidentnie grała tak by nie być w pucharach LE.Ale jednak musieli zagrać i widać efekty. ale teraz urwałes w huj doszczetnie  Nie ma śmiania bo tak było.Rozumie f lustracje po wtopie ale Roma ma wyższe cele niż LE. k****, co to jest ta fLustracja?!? Skąd to się wzięło?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
Sporting cisnie ale ciagle nie moga wykonczyc
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
hah Psg z 2 metrow obok bramki, zmiana w Diffe wchodzi jakis dziadek siwy jak gołąb... Ravanelli może  czy jakos tak sie pisalo Może ksiądz prałat  Może to niejaki "Gaza" Gascoigne 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
|
|
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975 |
Goście co agresje łąpią po wtopach  Panowie jutro też jest dzień, może się odbijecie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
|
|
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133 |
Panowie co was to dziwi ? Roma w końcówce sezonu już cudowała i ewidentnie grała tak by nie być w pucharach LE.Ale jednak musieli zagrać i widać efekty. ale teraz urwałes w huj doszczetnie  Nie ma śmiania bo tak było.Rozumie f lustracje po wtopie ale Roma ma wyższe cele niż LE. k****, co to jest ta fLustracja?!? Skąd to się wzięło? od lustracji 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,042
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,042 |
legia będzie losowana z 4 koszyka, a wisła żeby była losowana z trzeciego koszyka wystarczy awans któregoś teamu z następujących (shamrock, hannover, omonia, nordsjaelland)
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
|
|
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516 |
dogrywka w Srokach
Adebayor w Tottenhamie no to Pulis kupuj Croucha !
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 312
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2011
Posty: 312 |
RRRRRRooooooooooMMMMMMMMMAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!
PPPPIIIIIIIZZZZZZZZZZDDDDDDDDYYYYYYYYY! idź się powieś Byłem już na wsi, u babci w tym roku nazie sie nie wybieram na wieś
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
|
|
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087 |
wielcy fachowcy mecz.pl po fakcie wyglaszaja swoje opinie
piszcie analizy ku..a ciezko ???
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Panowie co was to dziwi ? Roma w końcówce sezonu już cudowała i ewidentnie grała tak by nie być w pucharach LE.Ale jednak musieli zagrać i widać efekty. ale teraz urwałes w huj doszczetnie  Nie ma śmiania bo tak było.Rozumie f lustracje po wtopie ale Roma ma wyższe cele niż LE. k****, co to jest ta fLustracja?!? Skąd to się wzięło? buahaha kojarzycie film "Symetria"? Jak Szyc mówił "sentymenalny" 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 18,687
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 18,687 |
w sevili potrzebowalem 3 roznych do overka 11,5 a tu w 2 min 4 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
|
|
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087 |
Goście co agresje łąpią po wtopach  Panowie jutro też jest dzień, może się odbijecie. tez na pewno miales tak setki razy  wiec nie gadaj jak tracą bramki w spotkaniach ktore koncza kupony pod rzad 83 88 czy 92 to juz wkurwic sie mozna
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
|
|
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975 |
Panowie jutro odbijecie sobie na Barcelonie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,483
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,483 |
ale teraz urwałes w huj doszczetnie  Nie ma śmiania bo tak było.Rozumie f lustracje po wtopie ale Roma ma wyższe cele niż LE. k****, co to jest ta fLustracja?!? Skąd to się wzięło? buahaha kojarzycie film "Symetria"? Jak Szyc mówił "sentymenalny"  sentymentlny ĆWOKU
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|