|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 385
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2001
Posty: 385 |
wiem że temat był już kilkakrotnie poruszany ale pomimo przeszukania forum na rok wstecz nie znalazłem nic konkretnego.
zamierzam wystawiać oferty ale nie rozumiem jeszcze kilku rzeczy: 1)czy w danym meczu moge wystawic kurs tylko np. na home win 2)gdzie sa najwieksze obroty na p2p a co za tym idzie najwieksze szanse na sprzedniane kursu 3) czesto zdarzają sie okazje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ??? 4) gdzie moge obserwować moje wystawione kursy, w GB???
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020 |
1. nie 2. z tego gdzie ja bywam to GB 3. co to znaczy okazja ?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> 4. tam gdzie obserwujesz wszystkie inne
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 385
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2001
Posty: 385 |
1) szkoda <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> 3) kurs znacznie powyżej tego co oferuje buk
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731 |
1)czy w danym meczu moge wystawic kurs tylko np. na home win
Jasne ze mozesz wystawic.
2)gdzie sa najwieksze obroty na p2p a co za tym idzie najwieksze szanse na sprzedniane kursu
Zdecydowanie Betfair - zreszta oni sa tylko od tego. O GB zapomnij, szkoda czasu.
3) czesto zdarzają sie okazje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ???
Tak, prewaznie podczas live, zdarza sie ze kurs dwukrotnie albo i wiecej przewyzsza kursy bukow
4) gdzie moge obserwować moje wystawione kursy, w GB???
Zdaje sie ze w historii w zakladce P2P
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 118
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2002
Posty: 118 |
Oryginalnie wysłał SebaS.... ...: [qb]2)gdzie sa najwieksze obroty na p2p a co za tym idzie najwieksze szanse na sprzedniane kursu
Zdecydowanie Betfair - zreszta oni sa tylko od tego. O GB zapomnij, szkoda czasu. [/qb] To teraz moja seriapytań: 1. Czy karta z inteligo da się wpłacić kasę do Betfair, a jeśli nie to w jaki sposób można kasę tam wpłacić? 2. Jakie prowizje pobierają i od kogo (od wystawiającego, czy kupujacego)? 3. Ile wynosi minimum przy wpłacie kasy do nich?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712 |
1. Nie wiem, na pewno można wpłacić eKartą, Moneybookers. 2. do 5% od wygrywającego zakład, przegrywający nic nie płaci. 3. Chyba 10 funtów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka