Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#48746 22/11/2003 01:13
Dołączył: Sep 2001
Posty: 385
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Sep 2001
Posty: 385
wiem że temat był już kilkakrotnie poruszany ale pomimo przeszukania forum na rok wstecz nie znalazłem nic konkretnego.

zamierzam wystawiać oferty ale nie rozumiem jeszcze kilku rzeczy:
1)czy w danym meczu moge wystawic kurs tylko np. na home win
2)gdzie sa najwieksze obroty na p2p a co za tym idzie najwieksze szanse na sprzedniane kursu
3) czesto zdarzają sie okazje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ???
4) gdzie moge obserwować moje wystawione kursy, w GB???

Bonus: Unibet
#48747 22/11/2003 04:41
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
1. nie
2. z tego gdzie ja bywam to GB
3. co to znaczy okazja ?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
4. tam gdzie obserwujesz wszystkie inne

#48748 22/11/2003 12:29
Dołączył: Sep 2001
Posty: 385
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Sep 2001
Posty: 385
1) szkoda <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
3) kurs znacznie powyżej tego co oferuje buk

#48749 22/11/2003 12:34
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
S
S Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
1)czy w danym meczu moge wystawic kurs tylko np. na home win

Jasne ze mozesz wystawic.

2)gdzie sa najwieksze obroty na p2p a co za tym idzie najwieksze szanse na sprzedniane kursu

Zdecydowanie Betfair - zreszta oni sa tylko od tego. O GB zapomnij, szkoda czasu.

3) czesto zdarzają sie okazje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ???

Tak, prewaznie podczas live, zdarza sie ze kurs dwukrotnie albo i wiecej przewyzsza kursy bukow

4) gdzie moge obserwować moje wystawione kursy, w GB???

Zdaje sie ze w historii w zakladce P2P

#48750 16/02/2004 20:32
Dołączył: Jan 2002
Posty: 118
I
member
member
I Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 118
Quote
Oryginalnie wysłał SebaS.... ...:
[qb]2)gdzie sa najwieksze obroty na p2p a co za tym idzie najwieksze szanse na sprzedniane kursu

Zdecydowanie Betfair - zreszta oni sa tylko od tego. O GB zapomnij, szkoda czasu.
[/qb]
To teraz moja seriapytań:
1. Czy karta z inteligo da się wpłacić kasę do Betfair, a jeśli nie to w jaki sposób można kasę tam wpłacić?
2. Jakie prowizje pobierają i od kogo (od wystawiającego, czy kupujacego)?
3. Ile wynosi minimum przy wpłacie kasy do nich?

#48751 16/02/2004 21:59
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
1. Nie wiem, na pewno można wpłacić eKartą, Moneybookers.
2. do 5% od wygrywającego zakład, przegrywający nic nie płaci.
3. Chyba 10 funtów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#48752 16/02/2004 22:05
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
Ja wplacilem Inteligo.


Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, rymoholik, burbon, aker, Lukasz111), 1,676 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,271
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1