Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 11 1 2 4 5 6 7 8 10 11
#487527 03/02/2006 06:23
Dołączył: Aug 2005
Posty: 883
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 883
Co do promocji polecaj i zarabiaj. Polecilem chyba juz 3 osoby, z ktorych jedna uzyskala 50 ptk. Czy bedzie to gdzies zaznaczone w moim profilu na bf? Da sie to jakos sprawdzic, czy trzeba czekac na kase z bf co bedzie rownoznaczne z uzyskaniem 50 ptk betfair ?

Bonus: Unibet
#487528 03/02/2006 07:31
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
punkt 4. Wstepna wpłata w postaci £20 zostanie przelana na Twoje konto Betfair w momencie gdy nowy klient zbierze 50 Punktów Betfair

(...)

punkt 7.Wypłata bonusu zostanie przelana z 30-to dniowym opóźnieniem

#487529 03/02/2006 11:03
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
kurde ale beznadzieje te warunki

#487530 03/02/2006 11:09
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
Jestem w tym buku zaledwie od 12 godzin, i jak do tej pory nie przypadł mi do gustu... Chyba będzie trzeba wracać do Expektu...:(

#487531 03/02/2006 11:23
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
Jestem w tym buku zaledwie od 12 godzin, i jak do tej pory nie przypadł mi do gustu... Chyba będzie trzeba wracać do Expektu...:(

najlepszym rozwiazaniem jest granie w kilku bukach, wtedy single puszczasz w betfair, a reszte zaleznie od kursow gdzie indziej

#487532 03/02/2006 11:31
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
Co prawda kursy mają bardzo ciekawe, ale jakoś ta ich cała strona www nie bardzo odpowiada, nie mogę się przyzwyczaić i płynnie poruszać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
W przypadku gdy wpłaciłem tylko kasę przez MB będą robić jakieś problemy gdy zażądam wypłaty?! Jakieś weryfikacje czy coś w tym stylu?!

#487533 03/02/2006 11:59
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
Quote
Co prawda kursy mają bardzo ciekawe, ale jakoś ta ich cała strona www nie bardzo odpowiada, nie mogę się przyzwyczaić i płynnie poruszać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
W przypadku gdy wpłaciłem tylko kasę przez MB będą robić jakieś problemy gdy zażądam wypłaty?! Jakieś weryfikacje czy coś w tym stylu?!
Zero problemów! Wypłata w ciągu 30 minut! Tym razem muszę pochwalić tego buka. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#487534 03/02/2006 13:15
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
Quote
Jestem w tym buku zaledwie od 12 godzin, i jak do tej pory nie przypadł mi do gustu... Chyba będzie trzeba wracać do Expektu


nie dziwię się, ponieważ to nie jest buk tylko giełda zakładów.

- czy Expekt posiada większe kursy od Betfair?

- czy Expekt pozwala Ci zagrać na zwycięstwo gospodarzy/remisu/gości , odsprzedania tego samego zakładu bez angażowania dodatkowych pieniedzy?

- i tym samym, czy grajac na Expekt , posiadasz komfort oglądania 2 połowy meczu ( lub nawet całego- przy dużej zmianie kursów) po zamknięciu interesu? ( oczywiściwe, ze nie, denerujesz się do ostatniej minuty)

- czy Betfair promuje granie kuponów składajacych sie z 2,3,4 i więcej spotkań, które stanowią największy zarobek bukmacherów/najprostsza drogę po pozbycia sie pieniedzy przez grającego?

Jeśli na którekolwiek pytanie odpowiedziałeś twierdząco, to uważam, że faktycznie powinieneś wrócić do Expektu.

Jeśli pomyślisz troche nad tym co napisałem, to wkrótce nauczysz sie jak na Betfair dojść do 'Green Book' i mieć profit niezależnie od końcowego wyniku danego zdarzenia, nawet przed jego rozpoczeciem.

#487535 03/02/2006 13:49
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
dlatego też potrzebuje trochę czasu, by się jednak do nich przystosować <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#487536 03/02/2006 18:07
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
Powoli zaczął mi się podobać ten buka, ale podpadł mi, a raczej podpada nadal z realizacją zakładów. Normalnie to dosłownie kilka chwil, ale mam problem z kuponem siatkówki. Mecz zakończył się koło godz. 17 a do 19 jeszcze go nie podliczono. List do supportu został już wysłany- czekam na działanie... Przez takie opóźnienie mam zamrożaną kasę!

#487537 03/02/2006 19:37
Dołączył: Dec 2005
Posty: 601
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 601
Czy to prawda, że w tym buku można grać tylko single?

#487538 03/02/2006 20:03
Dołączył: Apr 2005
Posty: 656
_
addict
addict
_ Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 656
1] Co to jest "Green Book"?
2] Czy dostane bonusa jeżeli wpłace pieniądze do BetFair przelewem?
3] Co onzacza ta dolna liczba w kwadracie przy LAY, bo wiem że górna to kurs

#487539 03/02/2006 21:04
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,281
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,281
Quote
Czy to prawda, że w tym buku można grać tylko single?
Nie tylko, ale w ogromnej większości single.

#487540 03/02/2006 21:07
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,281
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,281
Quote
1] Co to jest "Green Book"?
2] Czy dostane bonusa jeżeli wpłace pieniądze do BetFair przelewem?
3] Co onzacza ta dolna liczba w kwadracie przy LAY, bo wiem że górna to kurs
1. Oznacza sytuację, gdy już przed meczem wiesz, że bez względu na końcowy wynik będziesz do przodu.
2. Tak
3. Oznacza stawkę po której maksymalnie możesz wystawić dany kurs.

#487541 03/02/2006 22:14
Dołączył: Apr 2005
Posty: 656
_
addict
addict
_ Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 656
Dzięki, jeszcze mam jedno pytanie: jeżeli ta liczba na dole to np. 100 a ja gram za 90 to odrazu BetFair wniesie mój zakład??

#487542 03/02/2006 22:17
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,281
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,281
Jeśli liczba = 100$ to możesz wystawić do setki i wtedy momentalnie jest zaklepane. Możesz wystawić za więcej kasy, ale wtedy z tym co powyżej 100 czekasz aż się pojawi chętny za ten kurs (może się nie pojawić).

pozdro

#487543 04/02/2006 10:33
Dołączył: Oct 2005
Posty: 464
O
addict
addict
O Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 464
Czy Betfair ksieguje wplaty w weekend?

Zlecilem wplate z banku BPH w srode, na stronie pisze ze przelew trwa od 1 do 3 dni, wiec dzis hajs powinien byc, ale jese nie ma <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#487544 04/02/2006 11:04
Dołączył: Jan 2005
Posty: 15
A
stranger
stranger
A Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 15
Quote
- czy Expekt pozwala Ci zagrać na zwycięstwo gospodarzy/remisu/gości , odsprzedania tego samego zakładu bez angażowania dodatkowych pieniedzy?

Czy dobrze zrozumialem ?
Jezeli obstawiamy jakis zaklad a potem odsprzedajemy go (czyli zawieramy dwa zaklady) to Betfair nie blokuje kasy na te dwa zaklady ?
Przyznam sie szczeze ze gram u nich 6 miesiecy i niejednokrotnie odsprzedawalem zaklady ale nie moge sobie przypomniec jak to bylo z blokowaniem srodkow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#487545 04/02/2006 11:13
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Nie blokuje ponieważ zawierasz transakcję z innym użytkownikiem, a betfair pobiera tylko prowizję od wygranych, więc w ich interesie jest, aby zostało zawartych jak najwięcej zakładów.

#487546 04/02/2006 13:46
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
Quote
1] Co to jest "Green Book"?


jest to sytuacja kiedy, niezależnie czy przed meczem czy w trakcie obstawianego zdarzenia, niezależnie od końcowego wyniku osiągniemy zysk (wyrażony w postaci kwoty w kolorze zielonym zarówno po stranie BACK jak i LAY)

Quote
Czy Betfair ksieguje wplaty w weekend?

Zlecilem wplate z banku BPH w srode, na stronie pisze ze przelew trwa od 1 do 3 dni, wiec dzis hajs powinien byc, ale jese nie ma


od 1 do 3 dni ROBOCZYCH, w bankowośi jest to od poniedziałku do piątku


Quote
Jezeli obstawiamy jakis zaklad a potem odsprzedajemy go (czyli zawieramy dwa zaklady) to Betfair nie blokuje kasy na te dwa zaklady ?
Przyznam sie szczeze ze gram u nich 6 miesiecy i niejednokrotnie odsprzedawalem zaklady ale nie moge sobie przypomniec jak to bylo z blokowaniem srodkow



na przykładzie: jesli obstawiłeś zakład na gospodarzy @ 2.3, strzelają on gola na 1-0, kurs na nich leci do poziomu 1.7, jeśli chcesz zamknąć interes obstawiasz wtedy w drugą strone tak aby zysk byl po równo ( w zależności od Twoich preferencji). Aby to sobie ułatwic w USTAWIENIACH powyżej danego rynku warto zaznaczyć najniższy kwadrat.
Grając w ten sposób Betfair nie pobiera nowych środków gdyż korzystasz wtedy z 'zakładanego zysku' z pierwszego zakładu.

Strona 6 z 11 1 2 4 5 6 7 8 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (aker, forty, rafal08, latajaca_holenderka, ANZELMO, Lukasz111), 1,861 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,335
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1