Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 75 z 104 1 2 73 74 75 76 77 103 104
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
Originally Posted by Stelmach
Onet.pl: .......łatwa grupa pogromców Wisły Kraków
1. FC Porto
2. Szachtar Donieck
3. Zenit Sankt Petersburg
4. APOEL Nikozja

Piłkarscy specjalisci.....

Grupa A moim zdaniem jest najmocniejsza (Monachium, Manchester City, Villareal i Napoli) na prawdę granie będzie duże, Manchester UTd oraz Barcelona w łatwych grupach (nie zarobimy wiele pieniędzy)... Grupy E i F w sumie wyrównane z drużynami średnio mocnymi.

Bonus: Unibet
Dołączył: Jul 2010
Posty: 133
R
member
member
R Offline
Dołączył: Jul 2010
Posty: 133
Originally Posted by tangerine
Originally Posted by Stelmach
Onet.pl: .......łatwa grupa pogromców Wisły Kraków
1. FC Porto
2. Szachtar Donieck
3. Zenit Sankt Petersburg
4. APOEL Nikozja

Piłkarscy specjalisci.....

Grupa A moim zdaniem jest najmocniejsza (Monachium, Manchester City, Villareal i Napoli) na prawdę granie będzie duże, Manchester UTd oraz Barcelona w łatwych grupach (nie zarobimy wiele pieniędzy)... Grupy E i F w sumie wyrównane z drużynami średnio mocnymi.
Szachtar i Zenit to sie przebiegna po nich,Portki tez nie wiadomo czy w zimie dadza ruskim rade i papa

Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,483
M
mez Offline
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,483
Originally Posted by tangerine
Originally Posted by Stelmach
Onet.pl: .......łatwa grupa pogromców Wisły Kraków
1. FC Porto
2. Szachtar Donieck
3. Zenit Sankt Petersburg
4. APOEL Nikozja

Piłkarscy specjalisci.....

Grupa A moim zdaniem jest najmocniejsza (Monachium, Manchester City, Villareal i Napoli) na prawdę granie będzie duże, Manchester UTd oraz Barcelona w łatwych grupach (nie zarobimy wiele pieniędzy)... Grupy E i F w sumie wyrównane z drużynami średnio mocnymi.

laugh laugh jaki optymista , z gory zaklada ,ze zarobi kase tylko nie wie ile

nic tylko ogrywac buki skoro to takie latwe - stawiac na Barceone i MU i liczyc kase laugh laugh

Dołączył: Jul 2011
Posty: 410
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Jul 2011
Posty: 410
ja nie szapomne jak przejebałem kase na bate borysow jak w LM grali u siebie z realem albo juventusem i pamietam ze sporo kasy przejebalem na wyjezdzie kurs 1,35 laugh laugh
zkijms wygrali albo zremisowali wtedy laugh

Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
3 koszyk, najlepiej Salzburg, Zurich albo Austria Wiedeń

2: Bruggia ? Standard ? ? Hapoel ?

1: Kopenhaga, Alkmaar, Szelki ?

Wisła chciała Kopenhage w el LM, to może dostanie w LE tongue , albo Szelki na rewanż za czasów Kalu Uche grin Nic z półwyspu iberyjskiego, bo tutaj nam nie leży.

Legia to coś Holendersko-Austriacko-Rosyjskiego, więc Twente, Alkmaar, albo PSV ? W każdym razie jak nie Holandia, to Legia dostanie coś z Austria Wiedeń/Salzburg, a jakby było mało, fajnie jakby był Lokomotiv grin w Moskwie by się działo grin

Grupa śmierci dla naszych: hmm Braga, Fulham i Hannover tongue

Best of: Alkmaar, Bruggia i Zurich/Salzburg

Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
U
Typer Dnia
Typer Dnia
U Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
dzis Cracovia odnosi pierwsze zwyciestwo tongue

Dołączył: Aug 2011
Posty: 140
E
member
member
E Offline
Dołączył: Aug 2011
Posty: 140
dzisiaj Lech/Amica, Reims zacne kursy, a w przypadku wtopy ze strony pierwszego tworu Śląsk liderem boks

Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Originally Posted by Eberhard Mock
dzisiaj Lech/Amica, Reims zacne kursy, a w przypadku wtopy ze strony pierwszego tworu Śląsk liderem boks

Badz konsekwentny i wygarnij zgodzie,ze kibicuja Spartakusowi.

Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
Z pierwszego Anderlecht, Kopenhaga i może Braga
Z drugiego Charków, Standard Liege, Brugge, AEK
Z trzeciego Salzburg, Odense, Zurich i Austria

żadnych rumuńskich, holenderskich i hiszpańskich drużyn wink

Dołączył: Aug 2011
Posty: 140
E
member
member
E Offline
Dołączył: Aug 2011
Posty: 140
Originally Posted by TriumfWoli
Originally Posted by Eberhard Mock
dzisiaj Lech/Amica, Reims zacne kursy, a w przypadku wtopy ze strony pierwszego tworu Śląsk liderem boks

Badz konsekwentny i wygarnij zgodzie,ze kibicuja Spartakusowi.
Nie przeczę, a i tak źle na tym wyszli.

Dołączył: Mar 2004
Posty: 1,227
J
veteran
veteran
J Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 1,227
Dzis fajny mecz BARCA-PORTO overowe druzyny wedługm nie lepiej zagrac over niz wygrana barcy kurs lepszy smile over 2,5 jak najbardziej smile mysle ze bedzie 3-1 dla barcy smile

Dołączył: Mar 2004
Posty: 1,227
J
veteran
veteran
J Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 1,227
a nawiazujac do wczorajszej LE brawo dla Legii ps. tak jak pisalem wczoraj liga szkocka to jest dno i badziewie w kazdych pucharach ja p[ierdziele Rangers z mariborem sobie nie poradzil a Celtic dostal ladne baty od Sionu dobrze im tak

Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,903
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,903
Lech dzisiaj grubo boks

Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
U
Typer Dnia
Typer Dnia
U Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Originally Posted by Kukis
Lech dzisiaj grubo boks

mamy proawdopodobne sklady tongue ?

Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Originally Posted by Uve87
Originally Posted by Kukis
Lech dzisiaj grubo boks

mamy proawdopodobne sklady tongue ?

Kadra Lecha na mecz z Górnikiem:

Bramkarze: Krzysztof Kotorowski, Jasmin Burić
Obrońcy: Luis Henriquez, Marcin Kamiński, Ivan Djurdjević, Hubert Wołąkiewicz, Grzegorz Wojtkowiak, Marciano Bruma
Pomocnicy: Jakub Wilk, Semir Stilić, Aleksandar Tonev, Rafał Murawski, Dimitrije Injac, Sergei Krivets, Mateusz Możdżeń, Kamil Drygas
Napastnicy: Artiom Rudnev, Vojo Ubiparip

Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
W
Wiara Gwarancja Wygranej
Wiara Gwarancja Wygranej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Właśnie warto Lecha grać ??

Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
Originally Posted by pawel Wafel
Właśnie warto Lecha grać ??

ty nie wiesz to kto ma wiedziec??

Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,903
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,903
Po przejrzeniu forów obu klubów widzę, że nastroje wśród kibiców podobne, więc:
Cracovia X2 @2 boks

i do tego overek u Barcy i gra muzyka smile

Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Originally Posted by Uve87
dzis Cracovia odnosi pierwsze zwyciestwo tongue

raczej Zaglebie

Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
U
Typer Dnia
Typer Dnia
U Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Originally Posted by analityk
Originally Posted by Uve87
dzis Cracovia odnosi pierwsze zwyciestwo tongue

raczej Zaglebie

nie ma takiej opcji ... w meczach Cracovi widac proges do gory z meczu na mecz graja coraz lepiej tylko brak szczescia Zaglebie niczym nie zachwyca ...

Strona 75 z 104 1 2 73 74 75 76 77 103 104

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników ($-man, aker, rafal08, rymoholik, alfa, burbon, latajaca_holenderka, Sensei, Lukasz111, betowiec, Akhu), 2,695 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,373
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1