|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281 |
Onet.pl: .......łatwa grupa pogromców Wisły Kraków 1. FC Porto 2. Szachtar Donieck 3. Zenit Sankt Petersburg 4. APOEL Nikozja
Piłkarscy specjalisci..... Grupa A moim zdaniem jest najmocniejsza (Monachium, Manchester City, Villareal i Napoli) na prawdę granie będzie duże, Manchester UTd oraz Barcelona w łatwych grupach (nie zarobimy wiele pieniędzy)... Grupy E i F w sumie wyrównane z drużynami średnio mocnymi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 133
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2010
Posty: 133 |
Onet.pl: .......łatwa grupa pogromców Wisły Kraków 1. FC Porto 2. Szachtar Donieck 3. Zenit Sankt Petersburg 4. APOEL Nikozja
Piłkarscy specjalisci..... Grupa A moim zdaniem jest najmocniejsza (Monachium, Manchester City, Villareal i Napoli) na prawdę granie będzie duże, Manchester UTd oraz Barcelona w łatwych grupach (nie zarobimy wiele pieniędzy)... Grupy E i F w sumie wyrównane z drużynami średnio mocnymi. Szachtar i Zenit to sie przebiegna po nich,Portki tez nie wiadomo czy w zimie dadza ruskim rade i 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,483
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,483 |
Onet.pl: .......łatwa grupa pogromców Wisły Kraków 1. FC Porto 2. Szachtar Donieck 3. Zenit Sankt Petersburg 4. APOEL Nikozja
Piłkarscy specjalisci..... Grupa A moim zdaniem jest najmocniejsza (Monachium, Manchester City, Villareal i Napoli) na prawdę granie będzie duże, Manchester UTd oraz Barcelona w łatwych grupach ( nie zarobimy wiele pieniędzy)... Grupy E i F w sumie wyrównane z drużynami średnio mocnymi.  jaki optymista , z gory zaklada ,ze zarobi kase tylko nie wie ile nic tylko ogrywac buki skoro to takie latwe - stawiac na Barceone i MU i liczyc kase 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 410
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2011
Posty: 410 |
ja nie szapomne jak przejebałem kase na bate borysow jak w LM grali u siebie z realem albo juventusem i pamietam ze sporo kasy przejebalem na wyjezdzie kurs 1,35  zkijms wygrali albo zremisowali wtedy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666 |
3 koszyk, najlepiej Salzburg, Zurich albo Austria Wiedeń 2: Bruggia ? Standard ? ? Hapoel ? 1: Kopenhaga, Alkmaar, Szelki ? Wisła chciała Kopenhage w el LM, to może dostanie w LE  , albo Szelki na rewanż za czasów Kalu Uche  Nic z półwyspu iberyjskiego, bo tutaj nam nie leży. Legia to coś Holendersko-Austriacko-Rosyjskiego, więc Twente, Alkmaar, albo PSV ? W każdym razie jak nie Holandia, to Legia dostanie coś z Austria Wiedeń/Salzburg, a jakby było mało, fajnie jakby był Lokomotiv  w Moskwie by się działo Grupa śmierci dla naszych: hmm Braga, Fulham i Hannover  Best of: Alkmaar, Bruggia i Zurich/Salzburg
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
dzis Cracovia odnosi pierwsze zwyciestwo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2011
Posty: 140
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2011
Posty: 140 |
dzisiaj Lech/Amica, Reims zacne kursy, a w przypadku wtopy ze strony pierwszego tworu Śląsk liderem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625 |
dzisiaj Lech/Amica, Reims zacne kursy, a w przypadku wtopy ze strony pierwszego tworu Śląsk liderem  Badz konsekwentny i wygarnij zgodzie,ze kibicuja Spartakusowi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
|
|
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133 |
Z pierwszego Anderlecht, Kopenhaga i może Braga Z drugiego Charków, Standard Liege, Brugge, AEK Z trzeciego Salzburg, Odense, Zurich i Austria żadnych rumuńskich, holenderskich i hiszpańskich drużyn 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2011
Posty: 140
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2011
Posty: 140 |
dzisiaj Lech/Amica, Reims zacne kursy, a w przypadku wtopy ze strony pierwszego tworu Śląsk liderem  Badz konsekwentny i wygarnij zgodzie,ze kibicuja Spartakusowi. Nie przeczę, a i tak źle na tym wyszli.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 1,227
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2004
Posty: 1,227 |
Dzis fajny mecz BARCA-PORTO overowe druzyny wedługm nie lepiej zagrac over niz wygrana barcy kurs lepszy  over 2,5 jak najbardziej  mysle ze bedzie 3-1 dla barcy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 1,227
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2004
Posty: 1,227 |
a nawiazujac do wczorajszej LE brawo dla Legii ps. tak jak pisalem wczoraj liga szkocka to jest dno i badziewie w kazdych pucharach ja p[ierdziele Rangers z mariborem sobie nie poradzil a Celtic dostal ladne baty od Sionu dobrze im tak
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,903
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,903 |
Lech dzisiaj grubo 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
Lech dzisiaj grubo  mamy proawdopodobne sklady  ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791 |
Lech dzisiaj grubo  mamy proawdopodobne sklady  ? Kadra Lecha na mecz z Górnikiem: Bramkarze: Krzysztof Kotorowski, Jasmin Burić Obrońcy: Luis Henriquez, Marcin Kamiński, Ivan Djurdjević, Hubert Wołąkiewicz, Grzegorz Wojtkowiak, Marciano Bruma Pomocnicy: Jakub Wilk, Semir Stilić, Aleksandar Tonev, Rafał Murawski, Dimitrije Injac, Sergei Krivets, Mateusz Możdżeń, Kamil Drygas Napastnicy: Artiom Rudnev, Vojo Ubiparip
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
|
|
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975 |
Właśnie warto Lecha grać ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
|
|
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087 |
Właśnie warto Lecha grać ?? ty nie wiesz to kto ma wiedziec??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,903
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,903 |
Po przejrzeniu forów obu klubów widzę, że nastroje wśród kibiców podobne, więc: Cracovia X2 @2  i do tego overek u Barcy i gra muzyka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789 |
dzis Cracovia odnosi pierwsze zwyciestwo  raczej Zaglebie
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
dzis Cracovia odnosi pierwsze zwyciestwo  raczej Zaglebie nie ma takiej opcji ... w meczach Cracovi widac proges do gory z meczu na mecz graja coraz lepiej tylko brak szczescia Zaglebie niczym nie zachwyca ...
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|