Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#48756 25/11/2003 18:49
Dołączył: Jul 2003
Posty: 434
P
ph9
Offline
addict
addict
P Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 434
Przeszukałem cale forum i nie znalazlem ZADNEGO tematu i otym buku, jak gdzies jest to sory i prosze o link.

beteurope.com wydaje mi sie swietnym bukiem! Oferte z pilki noznej maja wysmienita, bardzo duza, nawet ligi poludniowe, wschodnie! Kursy tez są dobre, oferte bardzo wczesnie dodają, np. juz dzis (wtorek) jest na praktycznie wszystkie ligi Europy!
Pod wzgledem oferty z pilki na pewno moga rywalizowac z samym GameBookers, CentreBet czy BetAndWin.

Kilka podstawowych pytań:
- gra ktoś tam, jakie wrażenia?
- dobra obsługa i pomoc, czy lekcewazenie klienta?
- minimalna wpłata(opłaty?) karta, maxymalna wpłata?
- sposoby wypłaty, opłaty, prowizje?
- bezpieczenstwo? Czy bezpieczny tak jak np. GameBookers, WillHill czy CanBet?
- czy "pozwala powygrywać", nie limituje na male kwoty, jak to wyglada, blokady typów, kombosów?

Dzieki za info!
BUK: www.beteurope.com [beteurope.com]

Bonus: Unibet
#48757 25/11/2003 18:56
Dołączył: Jul 2002
Posty: 497
O
addict
addict
O Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 497
Witam ph9. Masz racje beteurope ma duza oferte na roznego rodzaju zaklady, wyglada ladnie, przejzysta szata graficzna i tak mozna wymieniac ich plusy, lecz jest jedno ALE...
Jest to klon betandwin jak sie przypatrzysz dobrze wszytkie kursy sa wziete z betandwin, a dlaczego juz tlumacze. Otoz betandwin wzial sie za kupowanie roznych mniejszych bukmacherow i tak oto mamy beteurope. A wiec takze limity na obstawianie, gdy bedziez za duzo wygrywal beda smieszne. Jest to po prostu betandwin tyle, ze z inna nazwa. Oczywiscie mozesz miec konto i w betandwin i w beteurope.

Pozdrawiam

#48758 26/11/2003 00:49
Dołączył: Jul 2003
Posty: 434
P
ph9
Offline
addict
addict
P Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 434
Quote
Oryginalnie wysłał olech:
[qb]Witam ph9. Masz racje beteurope ma duza oferte na roznego rodzaju zaklady, wyglada ladnie, przejzysta szata graficzna i tak mozna wymieniac ich plusy, lecz jest jedno ALE...
Jest to klon betandwin jak sie przypatrzysz dobrze wszytkie kursy sa wziete z betandwin, a dlaczego juz tlumacze. Otoz betandwin wzial sie za kupowanie roznych mniejszych bukmacherow i tak oto mamy beteurope. A wiec takze limity na obstawianie, gdy bedziez za duzo wygrywal beda smieszne. Jest to po prostu betandwin tyle, ze z inna nazwa. Oczywiscie mozesz miec konto i w betandwin i w beteurope.

Pozdrawiam[/qb]
aha, dzieki! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Juz wszystko jasne! To na duze stawki buk jak widac nie jest, ale problemow z wyplatami, wplatami i bezpieczenstwem nie powinno być... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#48759 26/11/2003 05:00
Dołączył: Apr 2003
Posty: 752
old hand
old hand
Dołączył: Apr 2003
Posty: 752
[QUOTE]Oryginalnie wysłał ph9:

beteurope.com wydaje mi sie swietnym bukiem! Oferte z pilki noznej maja wysmienita, bardzo duza, nawet ligi poludniowe, wschodnie! Kursy tez są dobre, oferte bardzo wczesnie dodają, np. juz dzis (wtorek) jest na praktycznie wszystkie ligi Europy!

czy to oznacza ze juz w polowie tygodnia mam oferte (jesli graja)na lige:polska,rumunska,bulgarska,ukrainska,rosyjska,chorwacka,serbska ?
w pojedynczej kombinacji ?
czy ktorejs z tych lig nie ma w ofercie ?
wplaty e-karta honoruja ?
czy gdzies podaja informacje o limitach czy dzieje sie tak jak w [email]b@w[/email] online ?

#48760 04/01/2004 04:32
Dołączył: Apr 2003
Posty: 752
old hand
old hand
Dołączył: Apr 2003
Posty: 752
gdzie sie znajduje regulamin beteurope bo cos nie moge go odnalezc na ich stronie.
organizowanie zakladow bukmacherskich bez regulaminu nie napawa optymizmem jesli chodzi o ewentualne wyplaty bo niby na jakiej podstawie.
oferte maja ciekawa a jak wypada u nich z wyplata.
czy ktos juz w praktyce testowal u nich granie lacznie z wyplatami ?
buk praktycznie nieznany ale moze ktos juz praktycznie sie z nim zapoznal bardzo a wzasadzie mile widziane opinie o nim.

#48761 04/01/2004 04:43
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401
phantom czytaj uważniej. Napisano wyżej że jest to klon Betandwin . Chyba wiesz co to oznacza??


Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
14 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, aker, alfa, betowiec, Akhu, Sensei, Kretol, rymoholik, bukma, Green Arrow, forty, Lukasz111, 11kera11), 805 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,097
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1