|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 614
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2005
Posty: 614 |
Czy jest gdzies na BF list spotkan ktore beda dostepne LIVE? Z tego co pamietam kiedys bylo takie info ze "kazdy mecz w tv bedzie live" i byl link do programu ale teraz tego nie widze ...
pzdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928 |
support BF wooolno odpisuje, przynajmniej mi woooolno odpisuja normalnie do 24 godzin, w weekendy ten okres może się wydłużyć czy posiadanie 2 kont to złamanie regulaminu? na Betfair można założyć dowolną ilość kont ( tylko jeden bonus dla nowych graczy) plusy: możliwość depozytu w różnych walutach minusy:rozdrobnienie Punktów Betfair Czy jest gdzies na BF list spotkan ktore beda dostepne LIVE? w ciągu danego dnia: na głównej stronie po prawej stronie na dany tydzień: BETAFAIR TV /UK [ betfair.tv] + w zakładce Zasady danych spotkań
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304 |
Mama pytanie wlasnie wyplacalem z betfair. Wpisałem kwote haslo wsio okej, kase odjelo zaksiegowalo wyplate ale w zakladce moje konto i dalej tam gdzie sie robi wyplaty pojawil sie szary prostokąt. Dodam ze wyplacalem na karte. Prostokat przykrywa pola od daty waznosci karty do kwoty do wyplaty spotkaliscie sie z czyms takim ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 135
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2004
Posty: 135 |
Mama pytanie wlasnie wyplacalem z betfair. Wpisałem kwote haslo wsio okej, kase odjelo zaksiegowalo wyplate ale w zakladce moje konto i dalej tam gdzie sie robi wyplaty pojawil sie szary prostokąt. Dodam ze wyplacalem na karte. Prostokat przykrywa pola od daty waznosci karty do kwoty do wyplaty spotkaliscie sie z czyms takim ? tez tak mamna na jednym koncie,napisz do nich maila to oddzwoni facet z supportu po polsku ale nic na to nie poradzi,tylko za kazdym razem przy wyplacie bedzies musial z nim gadac.jedyne rozwiazanie to zalozyc nowe konto i przeleja ci kase i punkty jakie masz na to nowe
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304 |
No bez jaj musze załoyc nowe konto i sie z nimi skontaktować czy jak ? w jakiej kolejności to zrobić. I dlaczego tak sie dzieje ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14 |
moge wpłacić kase do betfair tylko przez przelew bankowy, tylko że trzeba wtedy długo czekac - mogę po wpłacie wysłać im skan dowodu wpłaty ?? przyśpieszy to zaksięgowanie pieniędzy na moim koncie ?? Wyslalem im maila ale czekam i czekam ale nie odpisuja moze ktoś z was spotkał się już z takim czyms ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304 |
[quote]Mama pytanie wlasnie wyplacalem z betfair. Wpisałem kwote haslo wsio okej, kase odjelo zaksiegowalo wyplate ale w zakladce moje konto i dalej tam gdzie sie robi wyplaty pojawil sie szary prostokąt. Dodam ze wyplacalem na karte. Prostokat przykrywa pola od daty waznosci karty do kwoty do wyplaty spotkaliscie sie z czyms takim ? ponawiam pytanie jakos wierzyc mi sie nie chce ze trzeba drugie konto zakladac.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 13
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Nov 2005
Posty: 13 |
Chodzi wam strona Betfair pod operą?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246 |
Chodzi wam strona Betfair pod operą? nie do końca. mozna sie zalogowac, ale juz nie wchodza kursy
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,676
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2003
Posty: 1,676 |
Loguję się na swoje konto nawet z trzech komputerów.Na dwóch nie pojawia mi się na zielono/czerwono ile mogę wygrać/stracić.Jak to sobie ustawić?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928 |
w USTAWIENIACH powyżej danego rynku zaznacz najniższy kwadrat.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 300
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2002
Posty: 300 |
witam czy jak wplace do betfair karta to czy mozge wyplacic wiecej niz wplacilem lub czy moge wyplacic na MB zamiast na karte ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304 |
Mama pytanie wlasnie wyplacalem z betfair. Wpisałem kwote haslo wsio okej, kase odjelo zaksiegowalo wyplate ale w zakladce moje konto i dalej tam gdzie sie robi wyplaty pojawil sie szary prostokąt. Dodam ze wyplacalem na karte. Prostokat przykrywa pola od daty waznosci karty do kwoty do wyplaty spotkaliscie sie z czyms takim ? ponawiam pytanie jakos wierzyc mi sie nie chce ze trzeba drugie konto zakladac.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,281
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,281 |
witam czy jak wplace do betfair karta to czy mozge wyplacic wiecej niz wplacilem lub czy moge wyplacic na MB zamiast na karte ? Na kartę możesz wypłacić więcej niż wpłacałeś. Na mb możesz wypłacić gdy wpłacałeś tą drogą. pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928 |
siwy212, tak z ciekawości, jaką posiadasz zarejestrowaną kartę na Betfair?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928 |
Na kartę możesz wypłacić więcej niż wpłacałeś. Na mb możesz wypłacić gdy wpłacałeś tą drogą. zgoda, ale należy pamiętać o jednym, mianowice o wyrównaniu różnicy depozytów/wypłat na danej karcie/koncie zanim zdecydujemy się na wypłatę inną drogą. przykład Moneybookers: depozyty 100 Euro wypłaty 10 Euro karta: depozyty 100 Euro wypłaty 200 Euro w powyższym przykładzie, aby móc wypłacić jakiekolwiek pieniądze na kartę, należy wcześniej wpłacić 90 Euro na Moneybookers
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,281
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,281 |
Jasne, pisałem o sytuacji, gdy ktoś wybiera jedną z dwóch opcji, a nie raz jedną a drugi raz drugą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304 |
Na kartę możesz wypłacić więcej niż wpłacałeś. Na mb możesz wypłacić gdy wpłacałeś tą drogą. zgoda, ale należy pamiętać o jednym, mianowice o wyrównaniu różnicy depozytów/wypłat na danej karcie/koncie zanim zdecydujemy się na wypłatę inną drogą. przykład Moneybookers: depozyty 100 Euro wypłaty 10 Euro karta: depozyty 100 Euro wypłaty 200 Euro w powyższym przykładzie, aby móc wypłacić jakiekolwiek pieniądze na kartę, należy wcześniej wpłacić 90 Euro na Moneybookers Mam karte visa inteligo i tak depozy zrobilem przez moneybookers a potem wplacilem jeszcze troche karta i po jakims czasie wyplacilem troche na karte a ostatnio tez na karte i wyplacilem zeby wlasnie sie zgadzalo na 0 suma depozytow i wyplat na karte. Przez moneybookers jeszcze nie wyplacalem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 218
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2005
Posty: 218 |
co daja te punkty betfair???
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304 |
siwy212, tak z ciekawości, jaką posiadasz zarejestrowaną kartę na Betfair? Mam karte visa inteligo i tak depozy zrobilem przez moneybookers a potem wplacilem jeszcze troche karta i po jakims czasie wyplacilem troche na karte a ostatnio tez na karte i wyplacilem zeby wlasnie sie zgadzalo na 0 suma depozytow i wyplat na karte. Przez moneybookers jeszcze nie wyplacalem. No i mija juz wiecej niz 24 godziny i nie odpowiadaja skubańce :|
|
|
|
Link skopiowany do schowka