Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 11 1 2 6 7 8 9 10 11
#487567 06/02/2006 21:29
Dołączył: Jan 2005
Posty: 614
addict
addict
Dołączył: Jan 2005
Posty: 614
Czy jest gdzies na BF list spotkan ktore beda dostepne LIVE?
Z tego co pamietam kiedys bylo takie info ze "kazdy mecz w tv bedzie live" i byl link do programu ale teraz tego nie widze ...

pzdr

Bonus: Unibet
#487568 06/02/2006 23:15
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
Quote
support BF wooolno odpisuje, przynajmniej mi woooolno odpisuja


normalnie do 24 godzin, w weekendy ten okres może się wydłużyć

Quote
czy posiadanie 2 kont to złamanie regulaminu?


na Betfair można założyć dowolną ilość kont ( tylko jeden bonus dla nowych graczy)
plusy: możliwość depozytu w różnych walutach
minusy:rozdrobnienie Punktów Betfair

Quote
Czy jest gdzies na BF list spotkan ktore beda dostepne LIVE?

w ciągu danego dnia: na głównej stronie po prawej stronie

na dany tydzień: BETAFAIR TV /UK [betfair.tv]
+ w zakładce Zasady danych spotkań

#487569 07/02/2006 03:05
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304
Mama pytanie wlasnie wyplacalem z betfair. Wpisałem kwote haslo wsio okej, kase odjelo zaksiegowalo wyplate ale w zakladce moje konto i dalej tam gdzie sie robi wyplaty pojawil sie szary prostokąt. Dodam ze wyplacalem na karte. Prostokat przykrywa pola od daty waznosci karty do kwoty do wyplaty spotkaliscie sie z czyms takim ?

#487570 07/02/2006 06:06
Dołączył: Jul 2004
Posty: 135
M
member
member
M Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 135
Quote
Mama pytanie wlasnie wyplacalem z betfair. Wpisałem kwote haslo wsio okej, kase odjelo zaksiegowalo wyplate ale w zakladce moje konto i dalej tam gdzie sie robi wyplaty pojawil sie szary prostokąt. Dodam ze wyplacalem na karte. Prostokat przykrywa pola od daty waznosci karty do kwoty do wyplaty spotkaliscie sie z czyms takim ?


tez tak mamna na jednym koncie,napisz do nich maila to oddzwoni facet z supportu po polsku ale nic na to nie poradzi,tylko za kazdym razem przy wyplacie bedzies musial z nim gadac.jedyne rozwiazanie to zalozyc nowe konto i przeleja ci kase i punkty jakie masz na to nowe

#487571 07/02/2006 06:27
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304
No bez jaj musze załoyc nowe konto i sie z nimi skontaktować czy jak ? w jakiej kolejności to zrobić. I dlaczego tak sie dzieje ?

#487572 07/02/2006 10:30
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14
S
stranger
stranger
S Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14
moge wpłacić kase do betfair tylko przez przelew bankowy, tylko że trzeba wtedy długo czekac - mogę po wpłacie wysłać im skan dowodu wpłaty ?? przyśpieszy to zaksięgowanie pieniędzy na moim koncie ?? Wyslalem im maila ale czekam i czekam ale nie odpisuja moze ktoś z was spotkał się już z takim czyms ??

#487573 07/02/2006 10:46
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304
[quote]Mama pytanie wlasnie wyplacalem z betfair. Wpisałem kwote haslo wsio okej, kase odjelo zaksiegowalo wyplate ale w zakladce moje konto i dalej tam gdzie sie robi wyplaty pojawil sie szary prostokąt. Dodam ze wyplacalem na karte. Prostokat przykrywa pola od daty waznosci karty do kwoty do wyplaty spotkaliscie sie z czyms takim ? ponawiam pytanie jakos wierzyc mi sie nie chce ze trzeba drugie konto zakladac.

#487574 07/02/2006 13:01
Dołączył: Nov 2005
Posty: 13
R
stranger
stranger
R Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 13
Chodzi wam strona Betfair pod operą?

#487575 07/02/2006 13:52
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
Quote
Chodzi wam strona Betfair pod operą?
nie do końca. mozna sie zalogowac, ale juz nie wchodza kursy

#487576 07/02/2006 14:37
Dołączył: May 2003
Posty: 1,676
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,676
Loguję się na swoje konto nawet z trzech komputerów.Na dwóch nie pojawia mi się na zielono/czerwono ile mogę wygrać/stracić.Jak to sobie ustawić?

#487577 07/02/2006 16:58
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
w USTAWIENIACH powyżej danego rynku zaznacz najniższy kwadrat.

#487578 07/02/2006 17:53
Dołączył: Dec 2002
Posty: 300
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 300
witam
czy jak wplace do betfair karta to czy mozge wyplacic wiecej niz wplacilem lub czy moge wyplacic na MB zamiast na karte ?

#487579 07/02/2006 18:08
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304
Mama pytanie wlasnie wyplacalem z betfair. Wpisałem kwote haslo wsio okej, kase odjelo zaksiegowalo wyplate ale w zakladce moje konto i dalej tam gdzie sie robi wyplaty pojawil sie szary prostokąt. Dodam ze wyplacalem na karte. Prostokat przykrywa pola od daty waznosci karty do kwoty do wyplaty spotkaliscie sie z czyms takim ? ponawiam pytanie jakos wierzyc mi sie nie chce ze trzeba drugie konto zakladac.

#487580 07/02/2006 18:52
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,281
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,281
Quote
witam
czy jak wplace do betfair karta to czy mozge wyplacic wiecej niz wplacilem lub czy moge wyplacic na MB zamiast na karte ?
Na kartę możesz wypłacić więcej niż wpłacałeś. Na mb możesz wypłacić gdy wpłacałeś tą drogą.

pozdro

#487581 07/02/2006 19:29
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
siwy212, tak z ciekawości, jaką posiadasz zarejestrowaną kartę na Betfair?

#487582 07/02/2006 19:37
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
Quote
Na kartę możesz wypłacić więcej niż wpłacałeś. Na mb możesz wypłacić gdy wpłacałeś tą drogą.


zgoda, ale należy pamiętać o jednym, mianowice o wyrównaniu różnicy depozytów/wypłat na danej karcie/koncie zanim zdecydujemy się na wypłatę inną drogą.

przykład

Moneybookers:
depozyty 100 Euro
wypłaty 10 Euro

karta:
depozyty 100 Euro
wypłaty 200 Euro

w powyższym przykładzie, aby móc wypłacić jakiekolwiek pieniądze na kartę, należy wcześniej wpłacić 90 Euro na Moneybookers

#487583 07/02/2006 19:41
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,281
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,281
Jasne, pisałem o sytuacji, gdy ktoś wybiera jedną z dwóch opcji, a nie raz jedną a drugi raz drugą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

pozdro

#487584 07/02/2006 20:04
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304
Quote
Quote
Na kartę możesz wypłacić więcej niż wpłacałeś. Na mb możesz wypłacić gdy wpłacałeś tą drogą.


zgoda, ale należy pamiętać o jednym, mianowice o wyrównaniu różnicy depozytów/wypłat na danej karcie/koncie zanim zdecydujemy się na wypłatę inną drogą.

przykład

Moneybookers:
depozyty 100 Euro
wypłaty 10 Euro

karta:
depozyty 100 Euro
wypłaty 200 Euro

w powyższym przykładzie, aby móc wypłacić jakiekolwiek pieniądze na kartę, należy wcześniej wpłacić 90 Euro na Moneybookers

Mam karte visa inteligo i tak depozy zrobilem przez moneybookers a potem wplacilem jeszcze troche karta i po jakims czasie wyplacilem troche na karte a ostatnio tez na karte i wyplacilem zeby wlasnie sie zgadzalo na 0 suma depozytow i wyplat na karte. Przez moneybookers jeszcze nie wyplacalem.

#487585 08/02/2006 00:02
Dołączył: Sep 2005
Posty: 218
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 218
co daja te punkty betfair???

#487586 08/02/2006 08:57
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304
Quote
siwy212, tak z ciekawości, jaką posiadasz zarejestrowaną kartę na Betfair?

Mam karte visa inteligo i tak depozy zrobilem przez moneybookers a potem wplacilem jeszcze troche karta i po jakims czasie wyplacilem troche na karte a ostatnio tez na karte i wyplacilem zeby wlasnie sie zgadzalo na 0 suma depozytow i wyplat na karte. Przez moneybookers jeszcze nie wyplacalem. No i mija juz wiecej niz 24 godziny i nie odpowiadaja skubańce :|

Strona 8 z 11 1 2 6 7 8 9 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, latajaca_holenderka, rafal08, Sensei, betowiec, kamel, burbon, wHiTe_StAr, forty), 2,814 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,459
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1