Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 83 z 104 1 2 81 82 83 84 85 103 104
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Originally Posted by milano
scyzor szybki jest ja ten co wczesniej sie pytal kiedy losowanie lm hehehe

nie kazdy siedzie 24h przed kompem, czasem trzeba popracowac wink

Bonus: Unibet
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Originally Posted by milano
scyzor szybki jest ja ten co wczesniej sie pytal kiedy losowanie lm hehehe

masz jakis problem koles ze do mnie pijesz? spokojna glowa wakacje ci sie juz koncza papa

Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651
#1 WorldSpeedway
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651
Originally Posted by ssaczu
Wie ktos moze ile Polsce brakuje w rankingach Uefa zeby mistrz awansowal bezposrednio do LM? Kogo trzeba wyprzedzic badz jak daleko jakies polskie kluby musialyby zajsc w LE?

W jednym sezonie Wisle do bezpośredniego awansu (bez eliminacji) zabrakło żeby AS Monaco wygrało z FC Porto ( za czasów "Murinio") finał LM

Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Originally Posted by ssaczu
Wie ktos moze ile Polsce brakuje w rankingach Uefa zeby mistrz awansowal bezposrednio do LM? Kogo trzeba wyprzedzic badz jak daleko jakies polskie kluby musialyby zajsc w LE?

ja wiem laugh laugh 13 miejsc laugh Takze nie ludz sie ze za swojego zycia tego doczekasz grin

Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Aha... czyli ogolnie kupa laugh

Platini moze cos wymysli znow wink

Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,903
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,903
Cracovia X2 widzę masówka się zrobiła frown

Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
ssaczu

13 miejsce jak widzisz daje bezposrednio wejscie do LM mistrzowi kraju

http://boisko.info/ranking-uefa/liga-mistrzow.html

Dołączył: Jul 2011
Posty: 2,962
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jul 2011
Posty: 2,962
ty nianiek sklej wargi i radze ci zmiendilera chlopie najpierw przeczytaj sobie newsy na jakims portalu a nie piszesz takie durnoty na poziomie ohp lub metalowo-dzrzewnej przez takich asow jak ty te forum spada na psy !!!

Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Speedway Liga
Speedway Liga
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Zagrałem na Lecha

Wiec mozecie smialo Górnik dac 1x bo jak gram przeciwko nim to nie przegrywaja laugh

Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
ja tam pobralem dwa overy w T-Mobile tongue zastanawia mnie tez Cracovia strzeli @1.58

Dołączył: Mar 2008
Posty: 799
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 799
Originally Posted by Krystian
ssaczu

13 miejsce jak widzisz daje bezposrednio wejscie do LM mistrzowi kraju

http://boisko.info/ranking-uefa/liga-mistrzow.html

Ten ranking jest nie aktualny według niego Rangers powinien być w lm a grali w kw lm. wink

Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,903
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,903
Originally Posted by milano
ty nianiek sklej wargi i radze ci zmiendilera chlopie najpierw przeczytaj sobie newsy na jakims portalu a nie piszesz takie durnoty na poziomie ohp lub metalowo-dzrzewnej przez takich asow jak ty te forum spada na psy !!!

Mamo, mamo blush.

Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Originally Posted by Nevermind
Originally Posted by Krystian
ssaczu

13 miejsce jak widzisz daje bezposrednio wejscie do LM mistrzowi kraju

http://boisko.info/ranking-uefa/liga-mistrzow.html

Ten ranking jest nie aktualny według niego Rangers powinien być w lm a grali w kw lm. wink

wiem o tym, ale jest to jeden z ostatnich, poza tym pokazalem to tylku w celu pokazania ze 13 miejsce trzeba mieć wink

Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
Originally Posted by Kukis
Originally Posted by milano
ty nianiek sklej wargi i radze ci zmiendilera chlopie najpierw przeczytaj sobie newsy na jakims portalu a nie piszesz takie durnoty na poziomie ohp lub metalowo-dzrzewnej przez takich asow jak ty te forum spada na psy !!!

Mamo, mamo blush.



Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,897
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,897
Originally Posted by ssaczu
Aha... czyli ogolnie kupa laugh

Platini moze cos wymysli znow wink

no baaaaa "platynowy" zostal zaproszony przez "zibiego"(przykladem z pilkarskiego pokera) do warszawskiego hotelu na tyle piczek aby pomóc polsce wskoczyc na 13 miejsce laugh laugh laugh

Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
Zagłębie - Cracovia under 2,5

Barcelona

boks

Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
Originally Posted by podstawek
Z pierwszego Anderlecht, Kopenhaga i może Braga
Z drugiego Charków, Standard Liege, Brugge, AEK
Z trzeciego Salzburg, Odense, Zurich i Austria

żadnych rumuńskich, holenderskich i hiszpańskich drużyn wink
wymarzone losowanie tongue

Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,646
C
Pooh-Bah
Pooh-Bah
C Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,646
kursy na wygranie grupy w bwin

PSV 1,80
Legia 4,50
Hapoel 5,00
Rapid 8,00

Dosc zaskakujace ze dali Legie druga ;o

Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
Originally Posted by CFab
3 koszyk, najlepiej Salzburg, Zurich albo Austria Wiedeń

2: Bruggia ? Standard ? ? Hapoel ?

1: Kopenhaga, Alkmaar, Szelki ?

Legia to coś Holendersko-Austriacko-Rosyjskiego, więc Twente, Alkmaar, albo PSV ? W każdym razie jak nie Holandia, to Legia dostanie coś z Austria Wiedeń/Salzburg, a jakby było mało, fajnie jakby był Lokomotiv grin w Moskwie by się działo grin
nostradamusem nie zostane tongue

Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
A
Aro Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
Furth DNB @1.83

Strona 83 z 104 1 2 81 82 83 84 85 103 104

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, JelineK, Sensei, alfa, forty, betowiec, burbon, 11kera11), 1,013 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,666
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1