Wie ktos moze ile Polsce brakuje w rankingach Uefa zeby mistrz awansowal bezposrednio do LM? Kogo trzeba wyprzedzic badz jak daleko jakies polskie kluby musialyby zajsc w LE?
W jednym sezonie Wisle do bezpośredniego awansu (bez eliminacji) zabrakło żeby AS Monaco wygrało z FC Porto ( za czasów "Murinio") finał LM
Wie ktos moze ile Polsce brakuje w rankingach Uefa zeby mistrz awansowal bezposrednio do LM? Kogo trzeba wyprzedzic badz jak daleko jakies polskie kluby musialyby zajsc w LE?
ja wiem 13 miejsc Takze nie ludz sie ze za swojego zycia tego doczekasz
ty nianiek sklej wargi i radze ci zmiendilera chlopie najpierw przeczytaj sobie newsy na jakims portalu a nie piszesz takie durnoty na poziomie ohp lub metalowo-dzrzewnej przez takich asow jak ty te forum spada na psy !!!
ty nianiek sklej wargi i radze ci zmiendilera chlopie najpierw przeczytaj sobie newsy na jakims portalu a nie piszesz takie durnoty na poziomie ohp lub metalowo-dzrzewnej przez takich asow jak ty te forum spada na psy !!!
ty nianiek sklej wargi i radze ci zmiendilera chlopie najpierw przeczytaj sobie newsy na jakims portalu a nie piszesz takie durnoty na poziomie ohp lub metalowo-dzrzewnej przez takich asow jak ty te forum spada na psy !!!
no baaaaa "platynowy" zostal zaproszony przez "zibiego"(przykladem z pilkarskiego pokera) do warszawskiego hotelu na tyle piczek aby pomóc polsce wskoczyc na 13 miejsce
3 koszyk, najlepiej Salzburg, Zurich albo Austria Wiedeń
2: Bruggia ? Standard ? ? Hapoel ?
1: Kopenhaga, Alkmaar, Szelki ?
Legia to coś Holendersko-Austriacko-Rosyjskiego, więc Twente, Alkmaar, albo PSV ? W każdym razie jak nie Holandia, to Legia dostanie coś z Austria Wiedeń/Salzburg, a jakby było mało, fajnie jakby był Lokomotiv w Moskwie by się działo