Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 11 z 11 1 2 9 10 11
#487627 15/02/2006 15:02
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
będzie czeka do jutra.

btw, wiele zakładów na Igrzyska Zimowe są rozliczane nie po ich zakończeniu lecz dopiero po ceremonii rozdania medali.

Bonus: Unibet
#487628 15/02/2006 17:35
Dołączył: Dec 2005
Posty: 105
G
member
member
G Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 105
Witam! Mam pytanie dotyczace punktow Betfair. Wiem ze poczatkowa prowizja pobierana od zakladu wynosi 5 %, przed weekendem zawarlem pare zakladow i w pon mialem bodaje juz 57 punktow a dalej mam taka sama prowizje za zaklad jak to jest?

#487629 15/02/2006 18:33
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Quote
Witam! Mam pytanie dotyczace punktow Betfair. Wiem ze poczatkowa prowizja pobierana od zakladu wynosi 5 %, przed weekendem zawarlem pare zakladow i w pon mialem bodaje juz 57 punktow a dalej mam taka sama prowizje za zaklad jak to jest?

Jak uzyskasz 1000 punktow to otrzymasz pierwszy rabat <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />. Ponizej masz przedzialy punktowe i odpowiadajace im rabaty od placonej prowizji:

0 999 0%

1,000 3,999 5%

4,000 6,999 10%

7,000 9,999 15%

10,000 13,999 20%

14,000 18,999 25%

19,000 24,999 30%

25,000 32,999 35%

33,000 43,999 40%

44,000 59,999 45%

60,000 76,999 50%

77,000 99,999 55%

100,000 - 60%

#487630 15/02/2006 20:29
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,058
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,058
Ja mam takie pytanie, raczej chciałem się upewnić bo być może wkrótce bym pograł na tej giełdzie zakładów. Jeśli się wystawia to jest chyba taka opcja że nikt tego zakładu nie kupi, tak?
Czyli ile przed rozpoczęciem spotkania najlepiej wystawić zdarzenie żeby mieć pewność że ktoś to weźmie?

#487631 15/02/2006 20:37
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989
nigdy nie masz pewność że go ktoś weźmie, jak dasz za wysoki kurs albo za niski, a co do czasu to niema to różnicy według mnie

#487632 15/02/2006 20:39
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Quote
Czyli ile przed rozpoczęciem spotkania najlepiej wystawić zdarzenie żeby mieć pewność że ktoś to weźmie?

A jak masz np. telefon do sprzedania i idziesz z nim na gielde, to po ile go wystawisz, zeby ktos go wzial?
Mozesz go od razu uplynnic u handlarzy, ktorzy maja swoje stoiska, ale cene dostaniesz "taka sobie", ale mozesz sam wystawic tego founa i dac dobra cene, to szybko go opylisz. Oczywiscie mozesz zapodac wysoka cene i wtedy do zamkniecia gieldy nici ze sprzedawania...

Dokladnie tak samo jest na betfair...

#487633 15/02/2006 22:37
Dołączył: Dec 2005
Posty: 105
G
member
member
G Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 105
Czyli jak uzbieram te 1000 punktow to nie place juz prowizji. Dzieki za tabele

#487634 15/02/2006 22:40
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
gregu23 blad. prowizje placisz tylko pomniejszona o 5% itd.. wg. tabelki ktora przedstawil kurson.

#487635 15/02/2006 23:50
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
najbardziej kursy na Betfair szaleją w ciagu ostatnich 10 minut do rozpoczęcia danego zdarzenia.
a w sobotnie popołudnie mecze lig angielskich to jest jazda - nawet te kursy, które stały w miejscu od 24 godzin, wtedy zaczynaja tańczyć. z kilku powodów, m.in. ludzie albo desperacko staraja się pozbywać wcześniej zakupionych zakładów albo na siłe kupują bo jakiejkolwiek cenie. no i nie bez znaczenia- wtedy na Betfair grają też bukmacherzy (tzw. hedging)

#487636 16/02/2006 16:55
Dołączył: Jan 2005
Posty: 257
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 257
Witam. Mam taki maly problem. W poniedzialek zalozylem konto. Udalo sie cos ugrac i w srode dokonalem pierwszej wyplaty na moja karte Visa Electron. Wszystko doszlo ladnie. Niestety teraz chce wyplacic reszte, ktora mi zostala i niestety w zakladce wyplaty widnieje jakby ta tabela z danymi, ale widze tylko nr karty i nick,a w miejscu rubryk w stylu:kwota, haslo - jest czarna plama. Czy wie ktos moze o co chodzi? Z gory dzieki za odpowiedz.

#487637 16/02/2006 20:42
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
Witam. Mam taki maly problem. W poniedzialek zalozylem konto. Udalo sie cos ugrac i w srode dokonalem pierwszej wyplaty na moja karte Visa Electron. Wszystko doszlo ladnie. Niestety teraz chce wyplacic reszte, ktora mi zostala i niestety w zakladce wyplaty widnieje jakby ta tabela z danymi, ale widze tylko nr karty i nick,a w miejscu rubryk w stylu:kwota, haslo - jest czarna plama. Czy wie ktos moze o co chodzi? Z gory dzieki za odpowiedz.

uzyles zlej karty i masz zablokowane wplaty i wyplaty tym sposobem

#487638 17/02/2006 00:43
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
Quote
na moja karte Visa Electron.


i pewnie jest to ta płaska karta, bez żłobień? zresztą jakakolwiek by nie była.
przecież już nie raz przypominałem Panowie, że na dzień dzisiejszy Betfair nie akceptuje polskich kart debetowych. z depozytem jeszcze OK, ale przy wypłacie duży procent kart szwankuje.

#487639 17/02/2006 08:01
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Zapisze sie z kodu promocyjnego wzamian za polowe bonusa.
Jesli ktos bylby chetny to prosze na priv.

#487640 17/02/2006 08:06
Dołączył: Nov 2004
Posty: 823
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2004
Posty: 823
Quote
Zapisze sie z kodu promocyjnego wzamian za polowe bonusa.
Jesli ktos bylby chetny to prosze na priv.

Przeciez zapisujac sie z czyjegos kodu dostaniesz swoj bonus <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Pazernosc ludzka nie zna granic...

#487641 17/02/2006 08:18
Dołączył: Nov 2005
Posty: 218
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Nov 2005
Posty: 218
mozna wyplacac bez problemow na e-karte..??dodam ze wszystkie depozyty skladalem ta droga wlasnie ...i obylo sie bez zadnych problemow....

#487642 17/02/2006 08:39
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304
Quote
Witam. Mam taki maly problem. W poniedzialek zalozylem konto. Udalo sie cos ugrac i w srode dokonalem pierwszej wyplaty na moja karte Visa Electron. Wszystko doszlo ladnie. Niestety teraz chce wyplacic reszte, ktora mi zostala i niestety w zakladce wyplaty widnieje jakby ta tabela z danymi, ale widze tylko nr karty i nick,a w miejscu rubryk w stylu:kwota, haslo - jest czarna plama. Czy wie ktos moze o co chodzi? Z gory dzieki za odpowiedz.

W tamtym tygodniu napisalem o tym z 10 postów. Teraz nawet nie akceptuja wypukłej karty inteligo visa electron. Spróbuj wyrejestrować swoja karte. Potem możesz ja zarejestrować znowu. U mnie zadziałało.Ale już nie można wypłacać na karte. Najlepiej i dość szybko na moneybookers. A jak nie zadziała musisz gadać z nimi założyć nowe konto a oni przeleją ci kase i pkt na to nowe konto <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#487643 17/02/2006 17:54
Dołączył: Jan 2005
Posty: 257
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 257
Dzieki wszystkim za odpowiedz<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />. Niestety nie sledzilem tego watku wiec nie wiedzialem, do czego przyznaje sie ze skrucha:D. Musze pochwalic bardzo Betfair za kontakt. Prawie natychmiastowa odpowiedz na maila. Potem telefon i wszystko zalatwione. Jak ktos wyzej pisal zaloze nowe konto.Pozdrawiam

#487644 19/02/2006 12:21
Dołączył: Feb 2006
Posty: 15
V
stranger
stranger
V Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 15
Quote
mozna wyplacac bez problemow na e-karte..??dodam ze wszystkie depozyty skladalem ta droga wlasnie ...i obylo sie bez zadnych problemow....
Ja wypłacałem na ekartę mbanku i nie miałem zadnych problemów. Pieniądze szły dwa dni robocze.

Strona 11 z 11 1 2 9 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (alfa, Sensei, latajaca_holenderka, betowiec, aker, Lukasz111, burbon), 3,288 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,804
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1