Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 18 z 29 1 2 16 17 18 19 20 28 29
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
Zmienił ktoś z Was kiedyś pracę na mniej płatną z własnej woli?

w zamian za lepsze warunki socjalne, spokój, czy stabilizację...

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,135
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,135
Originally Posted by john
Zmienił ktoś z Was kiedyś pracę na mniej płatną z własnej woli?

w zamian za lepsze warunki socjalne, spokój, czy stabilizację...
Warto.

Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
zarabiasz X zł, a dadzą...?
80%, 60%, 30% X?

jaki procent z X kosztuje utrzymanie?

i wszystko jasne.

Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925
Witam,
Pierwszy raz będę kupował sam bilet na samolot - czy mogę go kupić będąc na lotnisku i płacąc gotówką? Będę zakupywał w Norwegianie - czy kupując na lotnisku za gotówkę jest drożej czy taniej niż przez internet? Lot planuję dopiero za 2 miesiące.

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Mysle ze drozej/taniej jest regulowane przez to ile osob bedzie chcialo poleciec smile Aczkolwiek z reguly jest tak ze im wczesniej tym taniej.

Mi sie udalo kiedys kupic bilet(przez neta) z wawy do londynu na heathrow za 400zl- taniej niz w tanich liniach w tym samym czasie. I bylo to nie duzo czasu przed terminem lotu wiec jak widac roznie z tym bywa smile

Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Villain
Villain
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
na pewno lepiej i wygodniej w Internecie, nie wiem jak w Norwegian ale moze nawet nie być takiej mozliwosci zeby kupic w kasie,
poza tym im szybciej kupisz ten bilet tym bedzie tansza (na 99%) chyba ze w miedzyczasie wskoczy jakas dziwna promocja ale to mało prawdopodobne.
Wchodzisz na strone z rezerwacjami i tam jest to w miare prosto zobrazowane, oczywisicie musisz płacić karta (czasami mozna przelewem, ale wg mnie to bezsensowna komplikacja, chyba ze nie masz karty...)
dostajesz potwierdzenie na maila e-ticket z numerem rezerwacji, generalnie nawet nie musisz drukowac (chyba ze dla wlasnego spokoju) i wchodzisz na dowód. Czesto warto tez sie odprawić internetowo bo kasuja za to dodatkowo w tanich liniach.
poradzisz sobie smile

Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925
Tzn się tak - nie mam karty aby zapłacić, więc stąd pytanie o bezpośrednie podejście do kasy i zapłatę smile Lot dopiero za 2 miesiące więc jeszcze troche jest ale wiadomo - im szybciej tym taniej. Jakby ktoś kto kupował tak w Norwegianie mógł coś doradzić to byłbym wdzięczny.
Pozdrawiam

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
popros kogos zeby zrobil Ci przelew a Ty dasz mu gotowke/zrobisz przelew w banku na jego konto smile

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Szukam jakiejs mapy, ktora bedzie np sprawdzac odleglosc miedzy miastami.
Maps google i via michelin nie radza sobie z tym.

Np chcialbym sprawdzic jaka jest odleglosc miedzy Denver a Krakowem.

Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048
!
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
! Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Dzięki.

Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Najnowszy numer Forbes'a w PDFie, ma ktoś ? ...albo wie skąd można mieć ? :-)

Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,211
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,211
Originally Posted by gnacik
Najnowszy numer Forbes'a w PDFie, ma ktoś ? ...albo wie skąd można mieć ? :-)

http://www.e-kiosk.pl/numer,14574,forbes#pakiet

http://www.egazety.pl/axel-springer/e-wydanie-forbes.html


6.00 PLN

Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
mam możliwość kupna lustrzanki Sony Alpha SLT-A35 z dwoma obiektywami w dobrej cenie. czy jest to dobry sprzęt? widzę, że zbiera w miarę ok opinie ale może ktoś z was ma i powie kilka zdań.

Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,323
A
veteran
veteran
A Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,323
Prosimy również o przesłanie zrzutów ekranu z Pańskiego konta w serwisie Neteller wykorzystanego do dokonania depozytów na koncie gracza.

W tym wypadku prosimy, aby na zrzutach ekranu widoczne były Pana dane osobowe i adresowe oraz potwierdzenie transakcji złożenia depozytu do konta gracza. Prosimy o zamazanie/zakreślenie wszystkich informacji innych niż dane osobowe (imię i nazwisko oraz adres zamieszkania) oraz niezwiązanych z transakcjami dokonywanymi na konto gracza w serwisie Betsafe.


jak mam to zrobic bo nie mam pojecia zupelnie

Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
wchodzisz w historie transakcji, print screan itd.

czego tu nie rozumiec?

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
wchodzisz, wciskasz przycisk "PRINT SCRN" ktory znajduje sie gdzies nad strzalkami, pozniej odpalasz np. paint'a i wciskasz kombinacje klawiszy ctrl+v. Wklei Ci sie wlasnie ten zrzut ekranu ktory zrobiles za pomoca print scrn'a, zapisujesz i gotowe smile

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Ma ktoś może nr telefonu do Kacperka76?

Bo wlacza mi sie poczta glosowa, wiec nie wiem czy zmienil nr tongue

Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
Originally Posted by lupus
Ma ktoś może nr telefonu do Kacperka76?

Bo wlacza mi sie poczta glosowa, wiec nie wiem czy zmienil nr tongue
padla bateryja tongue

Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Mam problem z Excelem 2010.

Mam cztery komórki: A1 B1 C1 i D1

W C1 mogą być trzy wartości: 1 0 i Z
Teraz chcę, żeby w D1 pojawiała się wartość w zależności od tego, jaka jest wartość w D1.

Jeśli w C1 jest wartość 1, to w D1 ma być wykonane działanie (A1*B1)-A1
Jeśli w C1 jest wartość 0, to w D1 ma być wartość -B1
Jeśli w C1 jest wartość Z, to w D1 ma być wartość 0

Potrzebuję na to formuły. Sam kombinuję i mi nie wychodzi.

Strona 18 z 29 1 2 16 17 18 19 20 28 29

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, Lukasz111, Sensei, 11kera11, JelineK, betowiec, kamel), 1,056 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,922
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1