Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 52 1 2 3 4 5 51 52
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,504
H
veteran
veteran
H Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,504
Originally Posted by Bager
Originally Posted by Huberthg
witam po gole w japoni futbol boks

w Japoni wolą zdecydowanie strzelać w 2 polowach smile
jak tam wczoraj na estadio ludowy przy komplecie publiczności było? wink

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2007
Posty: 8,985
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 8,985
bangla wam bet365?? bo mi sie wczytac nie moze frown

Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Bangla.

Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,504
H
veteran
veteran
H Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,504
Gamba 1

Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194
Originally Posted by Huberthg
Originally Posted by Bager
Originally Posted by Huberthg
witam po gole w japoni futbol boks

w Japoni wolą zdecydowanie strzelać w 2 polowach smile
jak tam wczoraj na estadio ludowy przy komplecie publiczności było? wink

To była BANDA z Sosnowca laugh laugh laugh

[Linked Image]


Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,504
H
veteran
veteran
H Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,504
czyli grubo dobrze2dzisiaj debiut w b klasie mamy

Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194
Originally Posted by Huberthg
czyli grubo dobrze2dzisiaj debiut w b klasie mamy

A własnie o co konkretnie chodzi z tą B klasą?

Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
Jakie kursy ManU-Arsenal shocked laugh

Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,504
H
veteran
veteran
H Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,504
mając dość dziadowstwa kolejnych zarządów i uprzedzając to co pewnie niedługo nastąpi czyli bankructwo klubu kibice założyli własny klub Zagłębie 1906 Sosnowiec. Startujemy od b klasy mecze gramy na obiekcie Górnika Sosnowiec przy hali DorJan.Na meczu pucharze Polski oficjalnie było 999 kibiców wink

Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194
Originally Posted by Huberthg
mając dość dziadowstwa kolejnych zarządów i uprzedzając to co pewnie niedługo nastąpi czyli bankructwo klubu kibice założyli własny klub Zagłębie 1906 Sosnowiec. Startujemy od b klasy mecze gramy na obiekcie Górnika Sosnowiec przy hali DorJan.Na meczu pucharze Polski oficjalnie było 999 kibiców wink


ooo no to fajnie. wczoraj powiem Ci ze od Was zero dopingu, moze jeden dziadek cos krzyczal a reszta z słonecznikiem na krzesełkach smile

dzisiaj pierwsze spotkanie z tego co widze z KS Góra Siewierska

zobaczymy smile

Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,499
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,499
Atletico M. 1
Graafschap DNB 1
MU 1
Tottenham-MC over 2,5
Fc Brugge strzeli
Atletic B. 1
Sandefjord DNB 2
Nil-Mjondalen over2,5

pociągu ruszaj laugh

Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,504
H
veteran
veteran
H Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,504
Originally Posted by Bager
Originally Posted by Huberthg
mając dość dziadowstwa kolejnych zarządów i uprzedzając to co pewnie niedługo nastąpi czyli bankructwo klubu kibice założyli własny klub Zagłębie 1906 Sosnowiec. Startujemy od b klasy mecze gramy na obiekcie Górnika Sosnowiec przy hali DorJan.Na meczu pucharze Polski oficjalnie było 999 kibiców wink


ooo no to fajnie. wczoraj powiem Ci ze od Was zero dopingu, moze jeden dziadek cos krzyczal a reszta z słonecznikiem na krzesełkach smile

dzisiaj pierwsze spotkanie z tego co widze z KS Góra Siewierska

zobaczymy smile
no fajna atmosfera na pucharze pełno znajomych twarzy z wyjazdów jeszcze na 5 i 4 ligę + aktualna czołówka kibicowskiej braci wink także wiekszość jest pozytywnie nastawiona do tego projektu choć są krzykacze którzy wolą oglądać Wielki Futbol w wykonaniu 2ligowców laugh

Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194
Originally Posted by Huberthg
Originally Posted by Bager
Originally Posted by Huberthg
mając dość dziadowstwa kolejnych zarządów i uprzedzając to co pewnie niedługo nastąpi czyli bankructwo klubu kibice założyli własny klub Zagłębie 1906 Sosnowiec. Startujemy od b klasy mecze gramy na obiekcie Górnika Sosnowiec przy hali DorJan.Na meczu pucharze Polski oficjalnie było 999 kibiców wink


ooo no to fajnie. wczoraj powiem Ci ze od Was zero dopingu, moze jeden dziadek cos krzyczal a reszta z słonecznikiem na krzesełkach smile

dzisiaj pierwsze spotkanie z tego co widze z KS Góra Siewierska

zobaczymy smile
no fajna atmosfera na pucharze pełno znajomych twarzy z wyjazdów jeszcze na 5 i 4 ligę + aktualna czołówka kibicowskiej braci wink także wiekszość jest pozytywnie nastawiona do tego projektu choć są krzykacze którzy wolą oglądać Wielki Futbol w wykonaniu 2ligowców laugh

No a tak realistycznie na to patrząc to macie zamiar w tym sezonie juz awansowac co?

Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź
ŁKS Łódź
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
Graafschap @2,10 + Murcia @2,30 = 4.83

boks boks boks

Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791
Atletico na pelnej Ku...!!

Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,664
wbj Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,664
Osasuna X2 2.10@
Osasuna X 3.60@

boks


Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź
ŁKS Łódź
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
Ciekawe co zrobi to Atletico, chciałem grać X2 ale cykor jestem.

Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,499
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,499
Originally Posted by 19marcin08
Ciekawe co zrobi to Atletico, chciałem grać X2 ale cykor jestem.
dobrze zrobiłeś tongue

Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,504
H
veteran
veteran
H Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,504
Originally Posted by Bager
Originally Posted by Huberthg
Originally Posted by Bager
Originally Posted by Huberthg
mając dość dziadowstwa kolejnych zarządów i uprzedzając to co pewnie niedługo nastąpi czyli bankructwo klubu kibice założyli własny klub Zagłębie 1906 Sosnowiec. Startujemy od b klasy mecze gramy na obiekcie Górnika Sosnowiec przy hali DorJan.Na meczu pucharze Polski oficjalnie było 999 kibiców wink


ooo no to fajnie. wczoraj powiem Ci ze od Was zero dopingu, moze jeden dziadek cos krzyczal a reszta z słonecznikiem na krzesełkach smile

dzisiaj pierwsze spotkanie z tego co widze z KS Góra Siewierska

zobaczymy smile
no fajna atmosfera na pucharze pełno znajomych twarzy z wyjazdów jeszcze na 5 i 4 ligę + aktualna czołówka kibicowskiej braci wink także wiekszość jest pozytywnie nastawiona do tego projektu choć są krzykacze którzy wolą oglądać Wielki Futbol w wykonaniu 2ligowców laugh

No a tak realistycznie na to patrząc to macie zamiar w tym sezonie juz awansowac co?
plan jest taki żeby było kilka awansów rok po roku!!!

Dołączył: Aug 2010
Posty: 580
addict
addict
Dołączył: Aug 2010
Posty: 580
Witam wszystkich smile

Atletico strzelać jeszcze przed przerwą!! smile

Strona 3 z 52 1 2 3 4 5 51 52

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (JelineK, rafal08, forty, kamel), 2,665 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,335
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1