|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,504
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,504 |
witam po gole w japoni  w Japoni wolą zdecydowanie strzelać w 2 polowach  jak tam wczoraj na estadio ludowy przy komplecie publiczności było? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 8,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 8,985 |
bangla wam bet365?? bo mi sie wczytac nie moze 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,504
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,504 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194 |
witam po gole w japoni  w Japoni wolą zdecydowanie strzelać w 2 polowach  jak tam wczoraj na estadio ludowy przy komplecie publiczności było?  To była BANDA z Sosnowca [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,504
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,504 |
czyli grubo  dzisiaj debiut w b klasie mamy
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194 |
czyli grubo  dzisiaj debiut w b klasie mamy A własnie o co konkretnie chodzi z tą B klasą?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452 |
Jakie kursy ManU-Arsenal 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,504
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,504 |
mając dość dziadowstwa kolejnych zarządów i uprzedzając to co pewnie niedługo nastąpi czyli bankructwo klubu kibice założyli własny klub Zagłębie 1906 Sosnowiec. Startujemy od b klasy mecze gramy na obiekcie Górnika Sosnowiec przy hali DorJan.Na meczu pucharze Polski oficjalnie było 999 kibiców 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194 |
mając dość dziadowstwa kolejnych zarządów i uprzedzając to co pewnie niedługo nastąpi czyli bankructwo klubu kibice założyli własny klub Zagłębie 1906 Sosnowiec. Startujemy od b klasy mecze gramy na obiekcie Górnika Sosnowiec przy hali DorJan.Na meczu pucharze Polski oficjalnie było 999 kibiców  ooo no to fajnie. wczoraj powiem Ci ze od Was zero dopingu, moze jeden dziadek cos krzyczal a reszta z słonecznikiem na krzesełkach dzisiaj pierwsze spotkanie z tego co widze z KS Góra Siewierska zobaczymy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,499
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,499 |
Atletico M. 1 Graafschap DNB 1 MU 1 Tottenham-MC over 2,5 Fc Brugge strzeli Atletic B. 1 Sandefjord DNB 2 Nil-Mjondalen over2,5 pociągu ruszaj 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,504
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,504 |
mając dość dziadowstwa kolejnych zarządów i uprzedzając to co pewnie niedługo nastąpi czyli bankructwo klubu kibice założyli własny klub Zagłębie 1906 Sosnowiec. Startujemy od b klasy mecze gramy na obiekcie Górnika Sosnowiec przy hali DorJan.Na meczu pucharze Polski oficjalnie było 999 kibiców  ooo no to fajnie. wczoraj powiem Ci ze od Was zero dopingu, moze jeden dziadek cos krzyczal a reszta z słonecznikiem na krzesełkach dzisiaj pierwsze spotkanie z tego co widze z KS Góra Siewierska zobaczymy  no fajna atmosfera na pucharze pełno znajomych twarzy z wyjazdów jeszcze na 5 i 4 ligę + aktualna czołówka kibicowskiej braci  także wiekszość jest pozytywnie nastawiona do tego projektu choć są krzykacze którzy wolą oglądać Wielki Futbol w wykonaniu 2ligowców 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194 |
mając dość dziadowstwa kolejnych zarządów i uprzedzając to co pewnie niedługo nastąpi czyli bankructwo klubu kibice założyli własny klub Zagłębie 1906 Sosnowiec. Startujemy od b klasy mecze gramy na obiekcie Górnika Sosnowiec przy hali DorJan.Na meczu pucharze Polski oficjalnie było 999 kibiców  ooo no to fajnie. wczoraj powiem Ci ze od Was zero dopingu, moze jeden dziadek cos krzyczal a reszta z słonecznikiem na krzesełkach dzisiaj pierwsze spotkanie z tego co widze z KS Góra Siewierska zobaczymy  no fajna atmosfera na pucharze pełno znajomych twarzy z wyjazdów jeszcze na 5 i 4 ligę + aktualna czołówka kibicowskiej braci  także wiekszość jest pozytywnie nastawiona do tego projektu choć są krzykacze którzy wolą oglądać Wielki Futbol w wykonaniu 2ligowców  No a tak realistycznie na to patrząc to macie zamiar w tym sezonie juz awansowac co?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź 
|
|
ŁKS Łódź 
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791 |
Atletico na pelnej Ku...!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,664
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,664 |
Osasuna X2 2.10@ Osasuna X 3.60@
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź 
|
|
ŁKS Łódź 
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488 |
Ciekawe co zrobi to Atletico, chciałem grać X2 ale cykor jestem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,499
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,499 |
Ciekawe co zrobi to Atletico, chciałem grać X2 ale cykor jestem. dobrze zrobiłeś 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,504
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,504 |
mając dość dziadowstwa kolejnych zarządów i uprzedzając to co pewnie niedługo nastąpi czyli bankructwo klubu kibice założyli własny klub Zagłębie 1906 Sosnowiec. Startujemy od b klasy mecze gramy na obiekcie Górnika Sosnowiec przy hali DorJan.Na meczu pucharze Polski oficjalnie było 999 kibiców  ooo no to fajnie. wczoraj powiem Ci ze od Was zero dopingu, moze jeden dziadek cos krzyczal a reszta z słonecznikiem na krzesełkach dzisiaj pierwsze spotkanie z tego co widze z KS Góra Siewierska zobaczymy  no fajna atmosfera na pucharze pełno znajomych twarzy z wyjazdów jeszcze na 5 i 4 ligę + aktualna czołówka kibicowskiej braci  także wiekszość jest pozytywnie nastawiona do tego projektu choć są krzykacze którzy wolą oglądać Wielki Futbol w wykonaniu 2ligowców  No a tak realistycznie na to patrząc to macie zamiar w tym sezonie juz awansowac co? plan jest taki żeby było kilka awansów rok po roku!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 580
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2010
Posty: 580 |
Witam wszystkich  Atletico strzelać jeszcze przed przerwą!! 
|
|
|
Link skopiowany do schowka