|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 5,458
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 5,458 |
Aga-Ula dw2:1 (to grzech nie pograc, przynajmniej delikatnie..) z ciekawszych kursów pow 1,2 to Ferrero , Isner, Ljuba, Dasco,De Bakker, Gulbis (chociaz to mecz podwyższonego ryzyka), Dulko .. jakis hcp u kobiet na korzysc faworytek to tutaj bym upatrywał Medina Garrigues, Bartoli, Peng, Na Li, Lisica,Azarenka (wszytskie "lubia" wygrac seta w stosunku 6:0 ,6:1 czy 6:2 a to juz praktycznie ksieguje hcp) u mezczyzn undery gemowe/ewnt hadi ujemne Tipsa, Tsonga ,Dolgo overy z kolei Llodry, Mullera, Stepanka, Dancevica, jesli chodzi o dogi to zdecydowanie dubel Gonzales + Suarez
tak mi sie to widzi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2011
Posty: 11,459
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2011
Posty: 11,459 |
Mnie tam nie interesuje ile zabitych, tylko jaka sytuacja na kortach... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791 |
wlasnie pokazuwali w tv korty . jednym slowem zajebscie zalane 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
http://wiadomosci.onet.pl/swiat/potezny-huragan-paralizuje-nowy-jork-niszczy-i-zab,1,4832069,wiadomosc.html
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,344
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,344 |
na menstennisforums napisali, że schuellter wygrał 2-1 a gb rozliczyło 2-1 gaba...zna ktoś wynik?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791 |
na menstennisforums napisali, że schuellter wygrał 2-1 a gb rozliczyło 2-1 gaba...zna ktoś wynik? bet365 rozliczyl gabe 2-1
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2011
Posty: 485
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2011
Posty: 485 |
Z tego co mi wiadomo to Schuettler wygrał 7-6 4-6 6-4.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,344
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,344 |
jak na bet365 klikniesz w wyniki to pokazuje 2-1 schuettler
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791 |
Z tego co mi wiadomo to Schuettler wygrał 7-6 4-6 6-4. no ja tez wlasnie widze ze na innych stronach identyczny wynik wiec zaraz jak sie zczaja konto ujemne 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,344
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,344 |
i komu teraz wierzyć ??:D
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2011
Posty: 485
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2011
Posty: 485 |
Wypłacaj kasę z bet365 jak miales gabe pogranego. Sprawdzilem oop, tez jest 7-6 4-6 6-4 dla Rainera.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,344
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,344 |
otto a gdzies sprawdziłeś oop?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092 |
aprpo wlasne zagralem w piotek zaklad live w betsyfie po kursie 22 walneli sie po mialo byc 2,20. Myslalem ze anuluja po tym jak mecz sie skonczy ale oni dodali kase do konta  szybko zlecialem wpylate w piatek i do tej pory jej nie anulowali. Kasa powinna byc w pon rano, ciekaw jestem bo do tej pory jak ktos jebol sie z kursem na live to po meczu anulowali...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2011
Posty: 485
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2011
Posty: 485 |
Droga Devildera do finału 27.08. Devilder N. - Mina G. SF 6-2, 6-1 26.08. Devilder N. - Obry J. QF 6-1, 6-1 24.08. Devilder N. - Bos J. R16 6-1, 6-1 23.08. Devilder N. - Moellers K. 1R 6-0, 6-1 Z Duimem w finale. Na clayu grają więc nie sądzę by miał specjalne problemy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791 |
aprpo wlasne zagralem w piotek zaklad live w betsyfie po kursie 22 walneli sie po mialo byc 2,20. Myslalem ze anuluja po tym jak mecz sie skonczy ale oni dodali kase do konta  szybko zlecialem wpylate w piatek i do tej pory jej nie anulowali. Kasa powinna byc w pon rano, ciekaw jestem bo do tej pory jak ktos jebol sie z kursem na live to po meczu anulowali... jak nie anulowali wyplaty to dojdzie spokojnie
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
Murray 6,00 (bylo 7,60) i Marysia 6,80 w Fortunie na wygrana USO polecam szczerze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934 |
Marysię polecasz hmm Przecież ona Sereny nie pokona.
Serena zgarnia turniej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
Zobaczymy, 6.80 raczej warto sprobowac, w polowce Sharapovej nie ma prawie nikogo - Vera, Stosur? Raczej bez problemu powinna wejsc do finalu,
Serena w 3r Azarenka, pozniej jeszcze Caro, Li, Ivanovic, Jankovic, sporo meczow gdzie moze sie pomeczyc, a nie wiadomo jeszcze jak ze zdrowiem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 5,458
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 5,458 |
Marysię polecasz hmm Przecież ona Sereny nie pokona.
Serena zgarnia turniej. tez tak uwazam ,w razie potkniecia Amerykanki, to raczej wieksze szansze daje Azarence, czy nawet naszej Agnieszce;) u mezczyzn zapewne Djoko ,Murarz i szlem jakoś mi sie nie widzi...:P Rafito, Tsonga ,Portki... 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|