Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 10 z 13 1 2 8 9 10 11 12 13
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Originally Posted by Krystian
maaajo chcesz zagrac? pw

PW.

Bonus: Unibet
Dołączył: Jul 2009
Posty: 5,458
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Jul 2009
Posty: 5,458
Aga-Ula dw2:1 (to grzech nie pograc, przynajmniej delikatnie..)
z ciekawszych kursów pow 1,2 to Ferrero , Isner, Ljuba, Dasco,De Bakker, Gulbis (chociaz to mecz podwyższonego ryzyka), Dulko ..
jakis hcp u kobiet na korzysc faworytek to tutaj bym upatrywał
Medina Garrigues, Bartoli, Peng, Na Li, Lisica,Azarenka (wszytskie "lubia" wygrac seta w stosunku 6:0 ,6:1 czy 6:2 a to juz praktycznie ksieguje hcp)
u mezczyzn undery gemowe/ewnt hadi ujemne Tipsa, Tsonga ,Dolgo
overy z kolei Llodry, Mullera, Stepanka, Dancevica,
jesli chodzi o dogi to zdecydowanie dubel Gonzales + Suarez

tak mi sie to widzi.

Dołączył: Jan 2011
Posty: 11,459
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Jan 2011
Posty: 11,459
Quote
Mnie tam nie interesuje ile zabitych, tylko jaka sytuacja na kortach...

laugh

Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791
wlasnie pokazuwali w tv korty . jednym slowem zajebscie zalane smile

Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
http://wiadomosci.onet.pl/swiat/potezny-huragan-paralizuje-nowy-jork-niszczy-i-zab,1,4832069,wiadomosc.html

Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,344
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,344
na menstennisforums napisali, że schuellter wygrał 2-1 a gb rozliczyło 2-1 gaba...zna ktoś wynik?

Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791
Originally Posted by m_k_polska
na menstennisforums napisali, że schuellter wygrał 2-1 a gb rozliczyło 2-1 gaba...zna ktoś wynik?


bet365 rozliczyl gabe 2-1

Dołączył: Jan 2011
Posty: 485
addict
addict
Dołączył: Jan 2011
Posty: 485
Z tego co mi wiadomo to Schuettler wygrał 7-6 4-6 6-4.

Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,344
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,344
jak na bet365 klikniesz w wyniki to pokazuje 2-1 schuettler

Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791
Originally Posted by Otto
Z tego co mi wiadomo to Schuettler wygrał 7-6 4-6 6-4.

no ja tez wlasnie widze ze na innych stronach identyczny wynik wiec zaraz jak sie zczaja konto ujemne smile

Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,344
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,344
i komu teraz wierzyć ??:D

Dołączył: Jan 2011
Posty: 485
addict
addict
Dołączył: Jan 2011
Posty: 485
Wypłacaj kasę z bet365 jak miales gabe pogranego. Sprawdzilem oop, tez jest 7-6 4-6 6-4 dla Rainera.

Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,344
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,344
otto a gdzies sprawdziłeś oop?

Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092
aprpo wlasne


zagralem w piotek zaklad live w betsyfie po kursie 22 walneli sie po mialo byc 2,20. Myslalem ze anuluja po tym jak mecz sie skonczy ale oni dodali kase do konta shocked

szybko zlecialem wpylate w piatek i do tej pory jej nie anulowali. Kasa powinna byc w pon rano, ciekaw jestem bo do tej pory jak ktos jebol sie z kursem na live to po meczu anulowali...

Dołączył: Jan 2011
Posty: 485
addict
addict
Dołączył: Jan 2011
Posty: 485
Droga Devildera do finału smile
27.08. Devilder N. - Mina G. SF 6-2, 6-1
26.08. Devilder N. - Obry J. QF 6-1, 6-1
24.08. Devilder N. - Bos J. R16 6-1, 6-1
23.08. Devilder N. - Moellers K. 1R 6-0, 6-1

Z Duimem w finale. Na clayu grają więc nie sądzę by miał specjalne problemy.

Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791
Originally Posted by Black243
aprpo wlasne


zagralem w piotek zaklad live w betsyfie po kursie 22 walneli sie po mialo byc 2,20. Myslalem ze anuluja po tym jak mecz sie skonczy ale oni dodali kase do konta shocked

szybko zlecialem wpylate w piatek i do tej pory jej nie anulowali. Kasa powinna byc w pon rano, ciekaw jestem bo do tej pory jak ktos jebol sie z kursem na live to po meczu anulowali...


jak nie anulowali wyplaty to dojdzie spokojnie

Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Murray 6,00 (bylo 7,60) i Marysia 6,80 w Fortunie na wygrana USO polecam szczerze.

Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Marysię polecasz hmm
Przecież ona Sereny nie pokona.

Serena zgarnia turniej.

Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Zobaczymy, 6.80 raczej warto sprobowac, w polowce Sharapovej nie ma prawie nikogo - Vera, Stosur? Raczej bez problemu powinna wejsc do finalu,

Serena w 3r Azarenka, pozniej jeszcze Caro, Li, Ivanovic, Jankovic, sporo meczow gdzie moze sie pomeczyc, a nie wiadomo jeszcze jak ze zdrowiem.

Dołączył: Jul 2009
Posty: 5,458
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Jul 2009
Posty: 5,458
Originally Posted by Rafik 25
Marysię polecasz hmm
Przecież ona Sereny nie pokona.

Serena zgarnia turniej.
tez tak uwazam ,w razie potkniecia Amerykanki, to raczej wieksze szansze daje Azarence, czy nawet naszej Agnieszce;)
u mezczyzn zapewne Djoko ,Murarz i szlem jakoś mi sie nie widzi...:P
Rafito, Tsonga ,Portki... hmm

Strona 10 z 13 1 2 8 9 10 11 12 13

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, aker, alfa, JelineK, latajaca_holenderka, betowiec, Akhu, bukma), 1,221 gości, oraz 15 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,830
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1