Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 12 1 2 5 6 7 8 9 11 12
Dołączył: May 2005
Posty: 2,747
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 2,747
Quote
Tzn. nie jest to free bet na podobieństwo actionbet. Za tą kase można grac cały czas, ale wypłacić można wszystko to co się wygra bez tych 25$.

? To czym się różni od tego w actionbet w końcu skoro na moje oko to jest jesdnak freebet

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Quote
po jakich 24h,po ilu dostałeś??

to jest zwykły freebet,na podobienstwo actionbet.
po otworzeniu konta mamy automatycznie freebeta 25$.

Faktycznie, teraz spostrzegłem, że jest to free bet. Przepraszam za zamieszanie.

Dołączył: May 2005
Posty: 2,747
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 2,747
Ja tylko czekam az mi w koncu rozlicza +4,5 na Szwecje za 1,83 i chyba popykam sobie w kasynie bo oferte to maja do bani.. chyba mozna w kasynie obrot nie?

Dołączył: Jun 2005
Posty: 77
Q
journeyman
journeyman
Q Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 77
Witam! Gralem na tej promocji w pointbetgames......na poczatku wszystko bylo ok ale pozniej piontbetgames zaczal leciec w h.......gralem w big and small..obrocilem juz tymi pieniedzmi prawie 4 krotnie...mialem zarobione okolo 13$...musialem obroic jeszce raz tymi 10$ poniewaz do tej wyplaty potrzebny jest 5 krotny obrot tej sumy.....w pewnym momencie gralem pod rzad progresja na small....padly 2 razy small i 2 razy big a oni ani razu nie wyplacili mi kasy.....i wszystko poszło w pizdu....dobrze ze siedzialem tylko 3h bo jakbym stracil wiecej czasu to jeszce bardziej bym sie wkur...ł
zastanawiam sie czy nie wyslac im maila ale pewnie to nic nie da bo nikt sie do tego nie przyzna....radze sie wam zastanowic nad graniem....wprawdzie nie stracicie kasy.....ale mozecie stracic duzo cennego czasu i nerwow.....pozdrawiam

Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
sprawdz moze historie gry? i zobacz czy rzeczywiscie blad, jesli tak to smialo wysylaj maila albo chatuj z nimi

Dołączył: Feb 2006
Posty: 290
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 290
Quote
Nowa promocja bez depozytu.

Rejestrując się na http://www.nojuice.net/index.htm otrzymamy 25$ na zakłady sportowe.

Bukmacher amerykański. Mała oferta, wyłącznie ich sporty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> olimpijski hokej i piłka nożna.

Należy otworzyć nowe konto. Następnie napisać na csd@no-juice-sports.com maila z potwierdzeniem rejestracji.

Warunkiem wypłaty jest obrót bonusem 10 razy.
Maxymalna wypłata to 250$

Pozdrawiam i życzę wygranych.

Mam dośc głupi problem..dostałem ten freebet ale nie wiem jak tam coś obstawić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" /> mógłby ktoś kto już tam puścił kupon krok po kroku jak to zrobić...będe bardzo wdzięczny.

Dołączył: Nov 2005
Posty: 704
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 704
no ja etz sie przylaczam ,probowalem jzu wystzkich opcji zeby znalesc akumulacyjny kupon:/ale nei daje rady:/chce dac 3 mecze:/czy tam mozna tylko single dawac?

Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
hbr Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
Tych pieniędzy nie da sie wypłacić. W majlu napisali mi że Please remember this Free Play has no cash value..... Angielskiego nie umiem, ale tłumacze to tak, że te pieniądze są dla zabawy, a nie prawdziwe....

Dołączył: Jan 2006
Posty: 57
C
journeyman
journeyman
C Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 57
20$ Bez depozytu !!!

1. Odwiedzasz witrynke www.pokerinside.com [pokerinside.com] , wchodzisz w zakładke join now, rejestrujesz sie, w miejscu KOD: wpisujesz ELKOZL lub link: http://pokerinside.com/index.php?bonus=ELKOZL , w miejscu refferal: ELKOZL (bede bardzo wdzieczny) - radze nie zakladac wielu kont prawdopodbnie skonczy sie to blokada z 0 kożyści

2.Nastepnie wchodzisz w zakladke Sponsorship pobierasz oprogramowanie CD POKER-a
rejestrujesz sie w CD Pokerze

3. Wracasz do Pokerinside wbijasz swoje dane z CD Poker-a (twoj nick z Cd Pokera)

4. Zakladasz swoje konto w Neteller (link:
http://x1.neteller.com/referrals/signup?9056D022106114420 ), podobnie wracasz na poker inside i wstukujesz dane z Netteler-a ID itd.

5. Weryfikacja danych: przesylasz w bardzo latwy sposob poprzez witryne Poker Inside
scan lub zdjecie swojego dowodu tożsamości

6. Po udanej weryfikacji otrzymujesz maila (kilka godzin), nastepnie pieniążki wpływają na twoje konto w Neteller

7. Ostatnim krokiem jest wejscie do CD Poker, zakladka Cashier-Netteler, wpisanie kwoty 20$ i przelanie jej do CD POKER.

Odradzam przeznaczania pieniedzy z Neteller-a na inne cele niz CD POKER poniewaz automatycznie udzial w dalszym sponsorowaniu zostanie zablokowany (dowiesz sie z e-maila), a czeka jeszcze kolejne 20$ so Pacific Poker i inne roomy.

Jesli ta promocja ci sie spodoba, proponuje odwiedzic partystakers.com gdzie mozna rowniez uzyskac mile fundusze na gre w PartyPoker.com (w celu pierwszej wyplaty nalezy rozegrac 250 rakeheandow w Poker.com) , bede wdzieczny jesli w miejsce refferal wpiszecie: przemson
pozdrawiam... PartyPoker.com) , bede wdzieczny jesli w miejsce refferal wpiszecie: przemson
pozdrawiam...

Dołączył: Feb 2006
Posty: 290
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 290
ja już główkuje od godziny jak tam coś puścić...próbowałem i single i po 2,3 mecze ale zawsze wyskakuje :


Your Freeplay amount is: 25 and you are risking:51.25


Ale daje w OPEN BETS i jest :

No Open Bets



więc nie wiem co mam zrobić;(

Dołączył: Apr 2005
Posty: 892
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 892
Quote
Tych pieniędzy nie da sie wypłacić. W majlu napisali mi że Please remember this Free Play has no cash value..... Angielskiego nie umiem, ale tłumacze to tak, że te pieniądze są dla zabawy, a nie prawdziwe....


To chyba zle zrozumiałes <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />Moze napisali ze kasa która ci dadza, nie mozesz jej wypłącic tylko to co wygrasz z niej...

Dołączył: Nov 2005
Posty: 704
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 704
wyplacaja gadaja z gosciem an chacie ze tych 25 neiwtplacimy ale reszte wygraha tak obojetnei jakim sposobem(nett..moneybookers) oczywiscie po wykonaniu obrotu:)

Dołączył: Feb 2006
Posty: 290
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 290
Quote
ja już główkuje od godziny jak tam coś puścić...próbowałem i single i po 2,3 mecze ale zawsze wyskakuje :


Your Freeplay amount is: 25 and you are risking:51.25


Ale daje w OPEN BETS i jest :

No Open Bets



więc nie wiem co mam zrobić;(


Pomoże ktoś <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> Prooooooooooooooooosze

Dołączył: Apr 2005
Posty: 892
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 892
Quote
Quote
ja już główkuje od godziny jak tam coś puścić...próbowałem i single i po 2,3 mecze ale zawsze wyskakuje :


Your Freeplay amount is: 25 and you are risking:51.25


Ale daje w OPEN BETS i jest :

No Open Bets



więc nie wiem co mam zrobić;(


Pomoże ktoś <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> Prooooooooooooooooosze

Zmniejsz stawke

Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Po 1. to jest free bet ktrórego oczywiście nie da się wypłacić. Jak pisałem w poście należy go 10 razy obrócić. Maxymalna wypłata to 250$

Po 2. CasinoMan - ta promocja byla już podawana. najpierw poczytaj kilka postów wcześniej, a nie wklejasz link jeszcze raz w dodatku z refferalem. Bardzo mi przykro, ale pierwszy nie jesteś.

Po 3. Rodzaje zakładów w bukach amerykańskich sa na górze w zakładkach: parley, straight itp.

Aby postawić tam zakład wykorzystując ten free bet, należy sobie oblczyć jaka wygrana wyjdzie nam, stawiając dane zdarzenie za te darmowe 25$.

Jeżeli stawiamy kurs @1.50 x 25$ to wygrana wynosi 12.5$. I to należy wpisać w tym okienku i potwierdzić zakład. Jeżeli zakład dalej nie wchodzi to zmniejszyć kwote wygranej o 0.1

Da się także stawiać kupony akumulowane. Nie pamiętam w które zakładce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />.

Pozdrawiam, mam nadzieje, że pomogłem.

Dołączył: Nov 2005
Posty: 704
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 704
to ja jzu nieczaje dalem za calego freebeta 25$ na indiane +5.5 za 1.90 stright wager wyskoczylo mi 25$ ryzykuje 24$ chyab to win:/wiec jak wygram bede mial 50$?no nie:/

Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Nie jak wygrasz to do konta będziesz miał dopisane 24$ i za to dalej będziesz mógl grać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142
thomas odp na prv bo ci wzslalem zapytanie moze bedziesz mgol pomoc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2005
Posty: 892
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 892
Ja np. dałem na remis Lyonu po krusie 3 i postawiłem za 25 wiec jak wygram bede miał tylko 50 a nie 75 na koncie..

Dołączył: Oct 2002
Posty: 364
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 364
Witam,
Ja mam problem z polaczeniem sie z kimkolwiek z live chatu. Czy tez nie mogliscie sie przez dluzszy czas polaczyc???

Strona 7 z 12 1 2 5 6 7 8 9 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, rymoholik, forty, kamel), 2,129 gości, oraz 11 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,549
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1