Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 80 1 2 3 4 5 6 7 79 80
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
JuN Offline
ATP & WTA Tour
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
co do Fabio to teoria jest prosta. Przegrywa to co nie powininen, wygrywa to co nie powinien.

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2011
Posty: 90
journeyman
journeyman
Dołączył: May 2011
Posty: 90
Originally Posted by maaajo
Originally Posted by chriss
Kirilenko, Medina, Gasquet, Cilic, Ivo, Anderson, Ferrero, Monfils, Nishikori

Z czego zrezygnować ? tongue

Z tego grin

Nishikori na pewno do wywalenia, a co do reszty to się zobaczy wink

Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
too much love will kill you
too much love will kill you
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
Originally Posted by torres
Originally Posted by Luc Nilis
myślę nad Berdych, Fish, Federer i Agą R smile

4 mecze małe kursy bardzo grubo przywalić

jak nie krecz jakiś to chyba nie ma szans by nie przeszli 1 rundy ?

jak myślicie ?
powaznie czy cos cpales? laugh
chciałeś byc dowcipny ?

Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,658
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,658
Kupon główny, dwudniowy:

Dolgopolov, Alexandr1.15
Petzschner, Philipp1.18
Anderson, Kevin1.15
Ferrero, Juan Carlos1.24
Radwanska, Agnieszka1.16
Haase, Robin1.13
Wawrinka, Stanislas1.05
Roddick, Andy1.10
Nalbandian, David1.25
Paszek, Tamira1.30
Azarenka, Victoria1.10
Jankovic, Jelena1.06
ako 5.55
wchodzi jak w masło

I dla zabawy:

Nishikori 1.20
Malisse 1.74
Ivo 1.37
Tomic 1.23
Zeballos przynajmniej 1 set 1.42
Dimitrov przynajmniej 1 set 1.50
Watson +8.5 1.50
Marikiri 1.40
Cibulka 1.20
Mattek 1.85
ako 34.84

od 17 boksujemy boks

Dołączył: Aug 2011
Posty: 79
A
journeyman
journeyman
A Offline
Dołączył: Aug 2011
Posty: 79
a co myslicie o Monfilsie?

JuN #4881053 29/08/2011 19:00
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,433
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,433
Originally Posted by JuN
FOGNINI-H.ZEBALLOS
2 wygrana gości
3.13

CILIÈ-R.HARRISON
2 wygrana gości
2.83

TOMIC-YANI
2 wygrana gości
3.60

T.HAAS-DASNIERES
2 wygrana gości
3.13

smile


Przy dobrych wiatrach może 1 Ci wejdzie.

Dołączył: Feb 2010
Posty: 24
P
stranger
stranger
P Offline
Dołączył: Feb 2010
Posty: 24
Safarova-Rybarikova 1 bez problemu powinno wejsc safarowa dobre mecze ostatnio, rybarikowa ostaniokrecze i mało spotkan na hardzie
Niculescu-Mayr Achleitner 1 niculescu bez problemu na hardzie dobra zawsze te w tamtym roku chyba 3r waustrali chyba tez, mayr prawie wszystko konczy w 1r
Kirilenko-Makarova 1 kirilenko ostatnio bardzo solidnie w tamtym roku chyba cf makarowa ostatnio bardzo słabo
Cibulkova-Zhang 1 tutaj powinno bbyc szybko cibulkowa zawsze solidna na szlemach i pierwsza runde powinna szybko przejsc
A.Radwańska-U.Radwańska 1 jesli ktos szuka niespodzianki bo sie znaja itd. to niepotrzebnie moze nie bedzie 6-0 6-0 ale agnieszka w 2r pewne
Bartoli-Panova 1, Zvonareva-Foretz Gacon 1, Stosur-Arvidsson 1, na podbicie bez komentarza
Goerges-Barrois 1 h2h 2-0 goerges moze nie gra tak jak na poczatku sezonu ale widac ze zaczyna grac lepiej barrois nie grac poprostu nic

Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Originally Posted by papi1983
Bartoli-Panova 1, Zvonareva-Foretz Gacon 1, Stosur-Arvidsson 1, na podbicie bez komentarza

25/2011 WTA Wimbledon (GBR) Grass Melinda Czink Samantha Stosur 6-3 6-4 First 11.78 - 1.03

piwo

Dołączył: Apr 2011
Posty: 2,595
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2011
Posty: 2,595
Nie kumam czemu wy gracie jakieś taśmowce z kursami po 1,05 albo 1.1 przecież tam co chwila wtopa jakaś będzie... jeszcze się nie spotkałem z turniejem a jeśli to raz na w chuj czasu ... zeby niespodzianek nie bylo .. niespodzianek podkreslam .. nie niespodzianki tongue

Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
JuN Offline
ATP & WTA Tour
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ktoś ma xboxa + usluge live i chce pograc w pes po necie ? smile

Dołączył: Aug 2011
Posty: 79
A
journeyman
journeyman
A Offline
Dołączył: Aug 2011
Posty: 79
Originally Posted by gainax
Nie kumam czemu wy gracie jakieś taśmowce z kursami po 1,05 albo 1.1 przecież tam co chwila wtopa jakaś będzie... jeszcze się nie spotkałem z turniejem a jeśli to raz na w chuj czasu ... zeby niespodzianek nie bylo .. niespodzianek podkreslam .. nie niespodzianki tongue

bez przesady w 1 rundzie wielkich szlemów mozna wybrac spokojnie pare latwych spotkań z ako nawet w graniach 1,2 czy 1,3 i zagrac mocno...oczywiscie sensacje sie zdarzaja ale to bardzo bardzo rzadko szczegolnie w meskim tenisie

JuN #4881061 29/08/2011 19:11
Dołączył: Sep 2002
Posty: 10,617
kierownik zamieszania
kierownik zamieszania
Dołączył: Sep 2002
Posty: 10,617
Originally Posted by JuN
ktoś ma xboxa + usluge live i chce pograc w pes po necie ? smile

prv

Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Originally Posted by arekkibic
Originally Posted by gainax
Nie kumam czemu wy gracie jakieś taśmowce z kursami po 1,05 albo 1.1 przecież tam co chwila wtopa jakaś będzie... jeszcze się nie spotkałem z turniejem a jeśli to raz na w chuj czasu ... zeby niespodzianek nie bylo .. niespodzianek podkreslam .. nie niespodzianki tongue

bez przesady w 1 rundzie wielkich szlemów mozna wybrac spokojnie pare latwych spotkań z ako nawet w graniach 1,2 czy 1,3 i zagrac mocno...oczywiscie sensacje sie zdarzaja ale to bardzo bardzo rzadko szczegolnie w meskim tenisie

Chyba ze gra Kubot to wtedy gorzej, ale w USO nie gra wiec niespodzianek nie powinno byc wiele.

Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
jakis chetny na spara w DMTP?

Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Originally Posted by ssaczu
jakis chetny na spara w DMTP?

Ok, stawiam, wchodz.

Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
Originally Posted by sHybki20
Aga dobra drabinka jest szansa na ciekawy wynik smile

witam
..dobra drabinka ...aż do Szpary. Tutaj się wszystko ucina

Dołączył: Feb 2010
Posty: 24
P
stranger
stranger
P Offline
Dołączył: Feb 2010
Posty: 24
Gasquet-Stakhovsky 1 stakhovsky ostatnio bardzo solidnie ale nie ta liga
Nishikori-Cipolla 1 powinno byc 3-0 nic tu nie da defensywa cipolli
Fish-Kamke H (0-1,5) 1 powinno byc 3-0 ale asekuracyjnie ryba w zyciowej fomie
Tipsarevic-Gensse 1 co tu pisac ostatnio bardzo dobre wystepy tipsarevica zawsze solidny na hard
K.Anderson-Soeda 1 nie powinno byc zadnych problemów nawet widze tu 3-0
Stepanek-Kohlschreiber 1 stepanek ostatnio swietne mecze Kohlschreiber przecietny

Dołączył: Jan 2009
Posty: 2,701
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 2,701
Aga 2:0 Fish 3:0 Medina Safarova Gasquet
jakiś sprzeciw ?

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
fajne kursy w totku np 4runda dla tsongi to az 2,2 kurs, bo 1/8 to 4runda raczej napewno

Dołączył: Aug 2011
Posty: 6
A
stranger
stranger
A Offline
Dołączył: Aug 2011
Posty: 6
Zeballos darmo.

Strona 5 z 80 1 2 3 4 5 6 7 79 80

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
14 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rymoholik, forty, burbon, Lukasz111, alfa, $-man, aker, rafal08, betowiec, Sensei, kamel, bukma, 11kera11), 3,193 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,641
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1