|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
co do Fabio to teoria jest prosta. Przegrywa to co nie powininen, wygrywa to co nie powinien.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 90
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: May 2011
Posty: 90 |
Kirilenko, Medina, Gasquet, Cilic, Ivo, Anderson, Ferrero, Monfils, Nishikori Z czego zrezygnować ?  Z tego  Nishikori na pewno do wywalenia, a co do reszty to się zobaczy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
too much love will kill you 
|
|
too much love will kill you 
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162 |
myślę nad Berdych, Fish, Federer i Agą R  4 mecze małe kursy bardzo grubo przywalić jak nie krecz jakiś to chyba nie ma szans by nie przeszli 1 rundy ? jak myślicie ? powaznie czy cos cpales?  chciałeś byc dowcipny ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,658
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,658 |
Kupon główny, dwudniowy: Dolgopolov, Alexandr1.15 Petzschner, Philipp1.18 Anderson, Kevin1.15 Ferrero, Juan Carlos1.24 Radwanska, Agnieszka1.16 Haase, Robin1.13 Wawrinka, Stanislas1.05 Roddick, Andy1.10 Nalbandian, David1.25 Paszek, Tamira1.30 Azarenka, Victoria1.10 Jankovic, Jelena1.06 ako 5.55 wchodzi jak w masło I dla zabawy: Nishikori 1.20 Malisse 1.74 Ivo 1.37 Tomic 1.23 Zeballos przynajmniej 1 set 1.42 Dimitrov przynajmniej 1 set 1.50 Watson +8.5 1.50 Marikiri 1.40 Cibulka 1.20 Mattek 1.85 ako 34.84 od 17 boksujemy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2011
Posty: 79
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Aug 2011
Posty: 79 |
a co myslicie o Monfilsie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,433
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,433 |
FOGNINI-H.ZEBALLOS 2 wygrana gości 3.13 CILIÈ-R.HARRISON 2 wygrana gości 2.83 TOMIC-YANI 2 wygrana gości 3.60 T.HAAS-DASNIERES 2 wygrana gości 3.13  Przy dobrych wiatrach może 1 Ci wejdzie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2010
Posty: 24
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Feb 2010
Posty: 24 |
Safarova-Rybarikova 1 bez problemu powinno wejsc safarowa dobre mecze ostatnio, rybarikowa ostaniokrecze i mało spotkan na hardzie Niculescu-Mayr Achleitner 1 niculescu bez problemu na hardzie dobra zawsze te w tamtym roku chyba 3r waustrali chyba tez, mayr prawie wszystko konczy w 1r Kirilenko-Makarova 1 kirilenko ostatnio bardzo solidnie w tamtym roku chyba cf makarowa ostatnio bardzo słabo Cibulkova-Zhang 1 tutaj powinno bbyc szybko cibulkowa zawsze solidna na szlemach i pierwsza runde powinna szybko przejsc A.Radwańska-U.Radwańska 1 jesli ktos szuka niespodzianki bo sie znaja itd. to niepotrzebnie moze nie bedzie 6-0 6-0 ale agnieszka w 2r pewne Bartoli-Panova 1, Zvonareva-Foretz Gacon 1, Stosur-Arvidsson 1, na podbicie bez komentarza Goerges-Barrois 1 h2h 2-0 goerges moze nie gra tak jak na poczatku sezonu ale widac ze zaczyna grac lepiej barrois nie grac poprostu nic
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
Bartoli-Panova 1, Zvonareva-Foretz Gacon 1, Stosur-Arvidsson 1, na podbicie bez komentarza 25/2011 WTA Wimbledon (GBR) Grass Melinda Czink Samantha Stosur 6-3 6-4 First 11.78 - 1.03 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2011
Posty: 2,595
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2011
Posty: 2,595 |
Nie kumam czemu wy gracie jakieś taśmowce z kursami po 1,05 albo 1.1 przecież tam co chwila wtopa jakaś będzie... jeszcze się nie spotkałem z turniejem a jeśli to raz na w chuj czasu ... zeby niespodzianek nie bylo .. niespodzianek podkreslam .. nie niespodzianki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
ktoś ma xboxa + usluge live i chce pograc w pes po necie ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2011
Posty: 79
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Aug 2011
Posty: 79 |
Nie kumam czemu wy gracie jakieś taśmowce z kursami po 1,05 albo 1.1 przecież tam co chwila wtopa jakaś będzie... jeszcze się nie spotkałem z turniejem a jeśli to raz na w chuj czasu ... zeby niespodzianek nie bylo .. niespodzianek podkreslam .. nie niespodzianki  bez przesady w 1 rundzie wielkich szlemów mozna wybrac spokojnie pare latwych spotkań z ako nawet w graniach 1,2 czy 1,3 i zagrac mocno...oczywiscie sensacje sie zdarzaja ale to bardzo bardzo rzadko szczegolnie w meskim tenisie
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 10,617
kierownik zamieszania
|
|
kierownik zamieszania
Dołączył: Sep 2002
Posty: 10,617 |
ktoś ma xboxa + usluge live i chce pograc w pes po necie ?  prv
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
Nie kumam czemu wy gracie jakieś taśmowce z kursami po 1,05 albo 1.1 przecież tam co chwila wtopa jakaś będzie... jeszcze się nie spotkałem z turniejem a jeśli to raz na w chuj czasu ... zeby niespodzianek nie bylo .. niespodzianek podkreslam .. nie niespodzianki  bez przesady w 1 rundzie wielkich szlemów mozna wybrac spokojnie pare latwych spotkań z ako nawet w graniach 1,2 czy 1,3 i zagrac mocno...oczywiscie sensacje sie zdarzaja ale to bardzo bardzo rzadko szczegolnie w meskim tenisie Chyba ze gra Kubot to wtedy gorzej, ale w USO nie gra wiec niespodzianek nie powinno byc wiele.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
jakis chetny na spara w DMTP?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
jakis chetny na spara w DMTP? Ok, stawiam, wchodz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354 |
Aga dobra drabinka jest szansa na ciekawy wynik  witam ..dobra drabinka ...aż do Szpary. Tutaj się wszystko ucina
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2010
Posty: 24
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Feb 2010
Posty: 24 |
Gasquet-Stakhovsky 1 stakhovsky ostatnio bardzo solidnie ale nie ta liga Nishikori-Cipolla 1 powinno byc 3-0 nic tu nie da defensywa cipolli Fish-Kamke H (0-1,5) 1 powinno byc 3-0 ale asekuracyjnie ryba w zyciowej fomie Tipsarevic-Gensse 1 co tu pisac ostatnio bardzo dobre wystepy tipsarevica zawsze solidny na hard K.Anderson-Soeda 1 nie powinno byc zadnych problemów nawet widze tu 3-0 Stepanek-Kohlschreiber 1 stepanek ostatnio swietne mecze Kohlschreiber przecietny
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 2,701
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 2,701 |
Aga 2:0 Fish 3:0 Medina Safarova Gasquet jakiś sprzeciw ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
fajne kursy w totku np 4runda dla tsongi to az 2,2 kurs, bo 1/8 to 4runda raczej napewno
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2011
Posty: 6
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Aug 2011
Posty: 6 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|