|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,658
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,658 |
Aga 2:0 Fish 3:0 Medina Safarova Gasquet jakiś sprzeciw ? 35/2010 ATP U.S. Open (USA) Hard Mardy Fish Jan Hajek 6-0 3-6 4-6 6-0 6-1 First 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
jak np 1/8 turnieju to on musi przejsc te 1/8 czy aby tam dotarl? dlugoterminowek nie grywam wiec nie wiem
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2011
Posty: 79
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Aug 2011
Posty: 79 |
Aga raczej napewno 2-0, siostra nie powinna meczyc Agi, a Fish tez seta oddac nie powinien w takiej formie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
a ile na 3-0 fisz z 1,25 to max pewnie, zastanowcie sie czy to warte ryzyka
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,322
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,322 |
Aga raczej napewno 2-0, siostra nie powinna meczyc Agi. bez przesady jakie zmeczenie to pierwsza rudna, będą grały na luzie bez obciążenia psychicznego bo wynik juz "ustalony". Idealna okazja by poznać korty i 3 sety wcale niewykluczone moim zdaniem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
llodra,tipsar,fisz,dolgo,berdzio,anderson,ferrero,niszikori,monaco
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
MAttek co tak do gory poszla da rade  ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791 |
Ciężko dzisiaj jakiś niespodzianek szukać. Jeśli już coś to widziałbym wygraną Feny Gonzaleza, Karlovic zazwyczaj w szlemach zawodzi, a Fernando skoro juz jest w drabince to da z siebie wszystko. Ewentualnie Veigy pokona Haasa, bo Tommy chyba juz na tym poziomie wiele nie osiagnie, a Francuz po ograniu Bozo w Q moze powalczyc.  El Bombardiero dziś chorwata pakuje do domu  jak nie dzis to w srode  Tommy Do domu !
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
Ciężko dzisiaj jakiś niespodzianek szukać. Jeśli już coś to widziałbym wygraną Feny Gonzaleza, Karlovic zazwyczaj w szlemach zawodzi, a Fernando skoro juz jest w drabince to da z siebie wszystko. Ewentualnie Veigy pokona Haasa, bo Tommy chyba juz na tym poziomie wiele nie osiagnie, a Francuz po ograniu Bozo w Q moze powalczyc.  El Bombardiero dziś chorwata pakuje do domu  jak nie dzis to w srode  Tommy Do domu ! Chorwata, to raczej o Ivo chodzilo. Bombardiero - Fena.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,433
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,433 |
Ciężko dzisiaj jakiś niespodzianek szukać. Jeśli już coś to widziałbym wygraną Feny Gonzaleza, Karlovic zazwyczaj w szlemach zawodzi, a Fernando skoro juz jest w drabince to da z siebie wszystko. Ewentualnie Veigy pokona Haasa, bo Tommy chyba juz na tym poziomie wiele nie osiagnie, a Francuz po ograniu Bozo w Q moze powalczyc.  El Bombardiero dziś chorwata pakuje do domu  jak nie dzis to w srode  Tommy Do domu ! Chorwata, to raczej o Ivo chodzilo. Bombardiero - Fena. hahahaha. dobre dobre. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
llodra,tipsar,fisz,dolgo,berdzio,anderson,ferrero,niszikori,monaco aa no i blaugrana jeszcze w nozke ofkors 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,433
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,433 |
Poł poł. Taśma leci jeszcze: Llodra, Medina, Pironkova, McHale, Nishikori over 33.5, Monaco, Mardy 3-0, Anderson, Xman. @41 izi
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569 |
czy ktos wie jak edytowac/zmienic nick z forum, kiedys to bylo w ustawieniach a teraz nie ma... badz nie widze, czy ktos wie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2011
Posty: 79
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Aug 2011
Posty: 79 |
a ile na 3-0 fisz z 1,25 to max pewnie, zastanowcie sie czy to warte ryzyka oczywiscie ze nie warto, 3-0 bardzo prawdopodbne ale nie po takim kursie
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
Amir nowy kredyt i wracasz do typowania?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Sparta Wrocław
|
|
Sparta Wrocław
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991 |
Amir nowy kredyt i wracasz do typowania? na **uj się krztusisz jak nie musisz?  prowokujesz a potem jest awantura
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791 |
zadnej niespodzianki nie bedzie ze strony iva jak postawi wysokie progi to ivo skonczy to 7-6 7-6 6-4.. ale tu misial byc by cud ze strony mlodzika zebol waleczny jakis handi i singla mozna pograc Haas 2 runda out. dzis mu sie jeszcze przeslizgnie dzieki swoimi umiejetnosciami na korcie..
ciezkie dykty do 20:(
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569 |
Moja strefa >>> Edycja profilu >>> Twój nick na forum >>> Wyślij. ???????????/ no wlanie tego nie widze
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
Na chuj sie odzywasz jak nie musisz? Chcialem spytac, co na USO proponuje.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|