|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 135
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2006
Posty: 135 |
18.I.2006
g. 17:00 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> AS Nancy - Ajaccio
g. 21:00 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> FC Toulouse - AS Monaco
[color:"red"] na przyszłosć przy zakładaniu tematu proszę o podawanie par i godziny rozpoczęcia meczów [/color]
Last edited by Bzyku; 18/01/2006 16:54.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 135
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2006
Posty: 135 |
maja oco walczyc gospodarze .1-to kasa za wejscie do polfinalu jak dla takiego sredniaka to duzo 2-jesli chca walczyc i zaistniec w europie .to maj tylko szanse w tym pucharze ,gdyz pozycja w lidze i odpadniecie z pucharu francji tego juz nie gwarantuja .poza tym graja u siebie z ostatnia druzyna w tabeli majac kryzys i nowego trenera od paru dnii
|
|
|
Link skopiowany do schowka