1:00 Orlando Magic - Sacramento Kings 1:00 Orlando Magic - Sacramento Kings
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#488733 21/01/2006 04:04
Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166
NBA 21.01.2006


<img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> 1:00 Orlando Magic - Sacramento Kings
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> 1:30 New York Knicks - New Orleans Hornets
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> 2:00 Indiana Pacers - Chicago Bulls
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> 2:00 New Jersey Nets - Boston Celtics
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> 2:30 Milwaukee Bucks - Charlotte Bobcats
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> 3:00 Utah Jazz - Cleveland Cavaliers


- GOSPODARZE NA PIERWSZYM MIEJSCU
- POMOCNE LINKI W DZIALE "LINKI NBA MLB NFL

Bonus: Unibet
#488734 21/01/2006 09:42
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,109
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,109
czy ma ktos jakis info odnosnie kontuzji zawieszen lub innych rzeczy chodzi i o mecz milwauke-charlotte

#488735 21/01/2006 09:54
Dołączył: Apr 2005
Posty: 2,103
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 2,103
Milwaukee Bucks:
T. Ford
J. Smith
C. Bell
Ford powinien dzisiaj wystąpić, Bell i Smith nie zagrają - co nie będzie wielką stratą.

Charlotte Bobcats:
Jake Voskuhl
Emeka Okafor
Melvin Ely
Gerald Wallace
Sean May
Kareem Rush
Występ pierwszej czwórki (Voskuhl, Okafor, Ely, Wallace) stoi pod znakiem zapytania. May i Rush nie zagrają.

#488736 21/01/2006 17:11
Dołączył: Dec 2005
Posty: 159
S
member
member
S Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 159
[color:"red"] wypowiedz .. ktora nic nie wnosi do tematu ..

Last edited by kewin; 21/01/2006 20:38.
#488737 21/01/2006 17:27
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
Gerald Wallace nie zagra od 4-6 tygodni.

#488738 21/01/2006 18:08
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Quote
Chciałbym powiedzieć że Kevin Garnett jest absolutnym debilem i pomimo jego 2 kolejnych zwycięstw jest niesamowityn leszczem.Wg mnie to najgorszy zawodnik NBA.

Dziękuje za uwagę.
Ale mamy dziś owocne posty w temacie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> - wogóle to całe forum śpi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> - kilka postów na PP i to wszystko - a dziś naprawdę warto pomyśleć nad NBA - pomimo że spotkań nie wiele, ale spokojnie można coś wyłowić. Moje typy na dziś:

1/ NJN - dziś spokojnie zrewanżuje się Bostończykom za wczorajszą porażkę - kurs 1.28 nie rozpieszcza - ale -hp dosyć wysokie - a poziom drużyn zbliżony - ten typ jako pierwszy pojawi się w głównym kuponie jako "P".

2/ IND - wczoraj już pojawił się na parkiecie Tinsley (O-neal co prawda leczy jeszcze kolano) - ale jego koledzy bardzo dzielnie sobie poczynają - np. wczorajszy meczyk - o mało brakowało a sprawili by nielada sensację. Kurs podobnie jak w pkt. 1 /1.37/ do besciackich nie należy - ale jak założymy, że Byki troszkę podmęczone i zdegustowane 1-pkt. porażką z wcale nie rewelacyjnymi Rakietami - to i tak wydaje się niczego sobie. Do rozpisu dam 1(-6,0) - sądzę, że nie jest zbyt wygórowny i zdecydowanie do przeskoczenia.

3/ Kolejne niezwykle ciekawe spotkanie zapowiada się w Orlando - beznadzie3jnie grający Króle - kontra wcale nie lepiej Magicy. Orlando w prawie pełnym składzie (B. Wells), a u magicznych brak jednej z głównych strzelb G.Hilla.
Oj dzisiaj Peja z kolegami będą musieli się napracować - ale widzą że PO (może za wcześnie dumam) oddala się powolnymi kroczkami. Nic to po prostu ten meczyk trzeba wygrać - 2 do rozpisu po /1.92/

4/ NY - po czterech porażkach (dalej bez swojego szeryfa) - musi czas na przełamanie - a okazja jest spora - własny parkiet - przeciwnik średniej klasy - czas pokazać co znaczy drużyna bez swojego lidera - kolejny typ do rozpisu /1.80/

5/ Kozły - cóż im pozostało jak nie rozstrzelanie "szpitala z Charlotte". Bobki bez 1/2 pierwszej piątki z milwaukee nie zamieszają - ale -10hp bardzo wysoki - tu jeszcze się zastanawiam nad rozpisem i czy warto dać 1.14 do pewek? Prawdę mówiąć nie widzę możliwości wygranej gości, ale 1.14 - takich kursów unikam w NBA jak ognia.

6/ Chyba szlagier dzisiejszej nocy - dwie bardzo solidne ekipy które zostały wczoraj mocno upokorzone - czyżby dziś 7 porażka Kawalerii - oj chyba tak - Utah u siebie groźna dla najlepszych - a Cleveland na wyjazdach to cień drużyny własnego parkietu - dlatego głównym kryteriu wyboru w tym spotkaniu jest własna hala - typ do rozpisu 1(-4,0) lepsze by było -2,5 - ale 4 też nie jest jakieś zaporowe. Lebron bedzie miał mocną przeprawę z poprawnie broniącymi Jazzmenami.

Podsumowując: Rozpis (1+2+5)P + 2/3 (3, 4-hp, 6-hp) - i dubelek 1+2.

PS. narazie trwają meczyki NCAAB - narazie z 4 pierwszysch spotkań (granych przezemnie - średnio - Pittsburgh(-11 - trzeba +3,5) daje mocno ciała, La Salle ma duży zapaszapas - a w pozostałych dwóch spotkaniach narazie delikatnie przekroczone hp - ale to koszykówka akademicka i różne cyrki po przerwie widziałem

#488739 21/01/2006 18:11
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Korekta:
"Orlando w prawie pełnym składzie (B. Wells), ...

nie Orlando tylko Sacramento

#488740 21/01/2006 18:14
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
krajan a nie uwazasz ze 6,7 na charlote to przesada w pinnacle?

#488741 21/01/2006 19:17
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709
Często tutaj zaglądam, rzadko pisze. Dzisiaj napisze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Interesuje mnie mecz Utah - Cleveland.
Ostatnie swoje mecze obie drużyny przegrały. Utah u siebie prezentuje się dobrze, gdy w formie jest Kirilenko i Okur mogą powalczyć z każdym. Cleveland to zdecydowany lider James i zawodnicy którzy potrafią zagrać dobre mecze.
Zastanawiam się nad zagraniem Kawalerzystów za 2,5 w Betathome.
Tak coś mi się widzi że wygrają <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Wczoraj zagrałem na zwycięstwo SAS i 76, dlatego wcale nie zdziwie się jak dzisiaj Utah powiezie Cleveland kilkunastoma punktami. To jest właśnie NBA.

#488742 21/01/2006 20:57
Dołączył: Dec 2005
Posty: 626
addict
addict
Dołączył: Dec 2005
Posty: 626
ja dzis postawilem na:

Indiane - dosc silna u siebie,a i byczki maja za dobry bilans w ostatnich meczach

Cavaliers (+4.5) - gram ich uparcie,ale takze sie wcale nie zdziwie jak przegraja np 12pkt

New York Knicks - New Orleans Hornets - tego meczu nie ruszam,bo i jedna druzyna i druga chce przelamac passe ostatnich porazek. (choc niby NY sie jako typ narzuca)

Orlando Magic - Sacramento Kings - tutaj nie mam zadnego przeczucia odnosnie wyniku

i zastanawiam sie nad zwyciestwami:

New Jersey - rewaz jak najbardziej mile widziany, lecz handi bym nie ryzykowal

Milwaukee Bucks - tu rzeczywiscie kurs troche nie zacheca,ale wygrac powinni spokojnie

#488743 21/01/2006 21:17
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,587
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,587
Coś ciężko dzisiaj typować. Nic mi nie pasuje.
No niby New Jersey, Milwaukee ale ako 1,46 to bardzo mało.
Dlatego ja dzisiaj delikatnie na Cavs bo za duzo juz mają porażek.

#488744 21/01/2006 22:23
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
A mi pasuje kursik na Sacramento. Widmo oddalajacych sie PO i najbliższy rozkład jazdy ( Miami wyjazd, Phila wyjazd) napewno ich do tego nie przybliża, a jeżeli chodzi o Orlando niewątpliwie jest to druzyna która lezy Królom. Od 2004 roku spotykali się czterokrotnie i tylko raz góra byli Magicy. Ostatnie spotkanie pomimo absencji Peji i Abdur-Rachima zakonczyło się 4 pkt zwyciestwem. Jeżeli Królowie myślą poważnie o walce o PO a ostatnie wygrane mecze wewnątrz Konferncji z Clippersami, Lakersami i Phoenix świadczą o tym, że myślą, to takiego średniaka jak Magicy nalezy ograć, a forma Bibbiego i full sqad sprawia, że wieksze szanse moim zdaniem są po stronie gości.

Mój typ: Sacramento win @2,05 (expekt)

#488745 21/01/2006 23:10
Dołączył: Jan 2006
Posty: 14
K
stranger
stranger
K Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 14
odwiedzalem i przegladalem to forum od jakiegos czasu
stwierdzilem ze i ja bede podawal swoje typy

wiec zaczynamy
na dzisiaj 8 typow

nets - celtics 1
under 199
nets po porazce w bostonie beda chcieli sie zrewanzowac przeciwnikom i powinni sobie poradzic zastanawia mnie nawet hand -7
nj w 5 ostatnich meczach nie przekroczylo 200 pkt boston w ostatnich trzech miedzy soba rzucili 189 93-96 licze ze podtrzymaja ten stan dzisiaj

pacers - bulls 1
licze tutaj na zmeczenie bykow ostatnie dwa mecze po dogrywkach w tym ubieglej nocy z houston az dwie

magic - kings over 202

bucks - bobcats over 197,5

knicks - hornets (+2) 2
under 190
gospodarze prawdopodobnie bez marbury'ego ostatnio w slabszej formie z leciutkim handicapem na wszelki wypadek mysle ze zwyciestwo gosci jest tutaj calkiem realne

jazz - cavs (+5) 2
kawalerzysci kontynuje serie wyjazdowych spotkan wszystkie piec przegralo do tej pory ale az dwa roznica 1 pkt i jeden 2 pkt
wydaje mi sie ze dzisiaj moga przerwac zla passe
podpieram malym handi jakby znow przegrali na styku

#488746 21/01/2006 23:17
Dołączył: Jan 2006
Posty: 14
K
stranger
stranger
K Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 14
podstawowy kupon to cavs +5 i over orlando
reszta dla emocji za drobne

#488747 21/01/2006 23:28
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,109
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,109
ja zagralem za 5 zeta na charlott bobki ostanio kiepsko ale kurs mnie zachecil a znowu kozly to nie jest jakas rewelka tam se dalem zeby lepiej sledzic wynik i tak czekam dzis do4 bo mecz nalbandian-robredo konczy mojego kombosa na 1800 tylko szkoda ze dalem na robredo ale moze sie uda


Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, 11kera11, rafal08), 1,957 gości, oraz 11 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,551
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1