|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 256
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2005
Posty: 256 |
Wymyslilem cos takiego, nie wiem czy juz bylo, czy cos ale wymyslilem sam ;] Nie znam sie na zakladach systemowych i moze dlatego wydaje mi sie to spoko bo zle licze wiec jak ktos zauwazy blad to prosilbym o poprawienie mnie.
Podaje oczywiście przykladowe spotkania. #1 - 2z3
A - Barcelona-Alaves 1 1.21 B - Chelsea-Charlton 1 1.23 C - C.Palace-Reading 1 2.87
#2 - 2z3
A - Barcelona-Alaves 1 1.21 B - Chelsea-Charlton 1 1.23 C - C.Palace-Reading 0 3.2
#3 - 2z3
A - Barcelona-Alaves 1 1.21 B - Chelsea-Charlton 1 1.23 C - C.Palace-Reading 2 2.28
AB - 1.48 AC - 3.53 | 3.93 | 2.8 BC - 3.47 | 3.87 | 2.75
System polega na tym, że dobieramy dwa pewniaki 100% i do tego jeden mecz z wysokimi stawkami na wszystkie trzy opcje z 1x2. Latwo się domyślić że może wejsć tylko jeden cały kupon, i jeśli dobrze dobraliśmy pewniaki to dwa pozostałe też wejdą z jednym błędem. W tym przypadku zagralem ten system za minimalna kwote wynoszaca 3 zlote, czyli 3*3 = 9 [ zlotych ]
Wygrane: I - 4.44 II - 4.44 III - 25.44 | 27.84 | 21.09
Suma wygranych to: 34,32 | 36,72 | 29,97
Wszystkie wygrane liczylem bez podatku.
Jak widac jest to niby oplacalne gdyz wymaga od nas tylko dobrania dwoch pewniakow. Zaznaczam tylko jeszcze raz ze nie jestem specjalista od znajomosci systemow i nie wiem czy dobrze policzylem wygraną.
Wygraną liczylem w taki sposob: Jesli wejda 2 zdarzenia z 3 to: AB*3
Jesli wejda 3 zdarzenia z 3 to: (AB+AC+BC)*3
W razie pytan prosze pytac ;] Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,742
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,742 |
#1 - 2z3 A - Barcelona-Alaves 1 1.21 B - Chelsea-Charlton 1 1.23 C - C.Palace-Reading 1 2.87
#2 - 2z3 A - Barcelona-Alaves 1 1.21 B - Chelsea-Charlton 1 1.23 C - C.Palace-Reading 0 3.2
#3 - 2z3 A - Barcelona-Alaves 1 1.21 B - Chelsea-Charlton 1 1.23 C - C.Palace-Reading 2 2.28
Powiedzmy, że weszły pewniaki i C.Palace-Reading 2 to wtedy liczymy tak:
Zakładmy, że wysłaliśmy za 3 zł, czyli wygrana liczona jest z jednego złotego (1 zł) #1 - 2z3 A - Barcelona-Alaves 1 1.21 B - Chelsea-Charlton 1 1.23 C - C.Palace-Reading 1 2.87
A*B*1zł = 1.21*1.23*1 = 1.48zł wydaliśmy 3zł, czyli 1.48 - 3 = -1.52
====================================================================================
#2 - 2z3 A - Barcelona-Alaves 1 1.21 B - Chelsea-Charlton 1 1.23 C - C.Palace-Reading 0 3.2
A*B*1zł = 1.21*1.23*1 = 1.48zł wydaliśmy 3zł, czyli 1.48 - 3 = -1.52
====================================================================================
#3 - 2z3 A - Barcelona-Alaves 1 1.21 B - Chelsea-Charlton 1 1.23 C - C.Palace-Reading 2 2.28
A*B*1zł = 1.21*1.23*1 = 1.48zł A*C*1zł = 1.21*2.28*1 = 2.75zł B*C*1zł = 1.23*2.28*1 = 2.80zł
wydaliśmy 3zł, czyli 1.48 + 2.75 + 2.80 - 3 = 4.03
PODSUMOWANIE -1.52 - 1.52 + 4.03 = 0.99zł
Jeżeli weszłyby pewniaki i najmniejszy kurs 2.28 to zarobilibyśmy 0.99zł niecały jeden złoty. Jeżeli weszłyby pewniaki i najwyższy kurs 3.20 to zarobilibyśmy 3.25zł niecałe 4 złote.
Jeżeli te 9zł postawilibyśmy tylko na te pewniaki to wygralibyśmy 1.21*1.23*9 = 13.39 - 9.00 = 4.39zł
[color:"green"] Z tego co widać lepiej zagrać na pewniaki za 9zł niż robić jakieś rozpisy. [/color]
Pozdrawiam TomiKopi
|
|
|
Link skopiowany do schowka