ale o co chodzi? kazdy oczywiscie ma swoje Zdanie i mysli ze jest expertem i wielkim znawca jak juz przychodzi inna opinia to tutaj zero szacunku, takie uroki niestety
crova@ a wczoraj dolgo moze tez ze sportowym podejsciem podszedl do meeczu z cipolla?
a co oddał mu 2 set by jest jego kolegą? ja pier.. ogarnij sie człowieku. Cipolle każdy tutaj lekcewarzy bo gra na ziemi głownie, jednak na hardzie ma bardzo nieprzyjemne podanie.
z tym kolega to juz ty napisales, oddal 2sety wiadomo w jakich celach, rywal z ziemi, mogl spokojnie kontrolowac to spotkanie i tak tez zrobil, przechodzac do kolejnej rundy, jutro bedzie zupelnie inny dolgo. No i smiesza mnie takie teksty ''ogarnij sie'' boki zrywac dzieki ci bardzo
ja pierdole, w szlemach oddaje 2 sety free tylko zeby pograc sobie, szok.
ale o co chodzi? kazdy oczywiscie ma swoje Zdanie i mysli ze jest expertem i wielkim znawca jak juz przychodzi inna opinia to tutaj zero szacunku, takie uroki niestety
Bo gadasz, ze odda mu seta po kolezensku
To jest szlem i kazdy set w nogach pozniej bedzie czul, a Ty mowisz ze Dolgo puscil 2 sety Cipolli zeby pograc.
A z Ginepriego i Isnera tacy koledzy jak z Kubota i Gawrona.
ale o co chodzi? kazdy oczywiscie ma swoje Zdanie i mysli ze jest expertem i wielkim znawca jak juz przychodzi inna opinia to tutaj zero szacunku, takie uroki niestety
Bo gadasz, ze odda mu seta po kolezensku
To jest szlem i kazdy set w nogach pozniej bedzie czul, a Ty mowisz ze Dolgo puscil 2 sety Cipolli zeby pograc.
A z Ginepriego i Isnera tacy koledzy jak z Kubota i Gawrona.
zarobic nie pograc, wiadome jak dolgo lubi oddac seta np. Wczoraj grano starace ze niby denko sprzeda i jakos nikt sie nie smial