może mi ktos..."> może mi ktos...">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 12 1 2 3 4 5 6 11 12
#48902 09/12/2003 00:00
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Sorka, że tutaj pisze ale nie wiedziałem gdzie mam udeżyć ;( Mam pytanie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> może mi ktos podac jakiegos buka ( najlepiej polskiego ) akceptującego Vise Elektron <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />Sam szykałem ale bez większych rezultatów ;(
Wiem, że mozna przelewem ale troche to trwa ;(
Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Bonus: Unibet
#48903 09/12/2003 00:32
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
Vise Electron z Inteligo napewno akceptuje Expekt- jest on po polsku, a z zagranicznych: WillHill, Centrebet, BlueSQ, Gamebookers(chyba).

#48904 09/12/2003 00:44
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Quote
Oryginalnie wysłał bkaytek:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał GerardYo:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał bkaytek:
[qb]Czy ktoś już korzystal z promocji w Unibecie? Jak tak to czy bonus dostaliscie od razu po wplacie czy trzeba bylo czekac, bo ja jeszcze nie dostalem.
pzdr[/qb]
Tez mialem ten problem https://www.mecz.pl/cgi-local/ultimatebb.cgi?ubb=get_topic;f=2;t=001375 [/qb]
napislem maila i okazalo sie ze nie zarejestrowalem sie z linku promocyjnego ale i tak mi juz dopisali bonusik <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]
Nie trzeba się rejestrować z linku promocyjnego. Aby otrzymać bonus wystarczy wysłać mailem potwierdzenie wpłaty. Co prawda Unibet deklarował, że 20 minut po otrzymaniu potwierdzenia kasa będzie na koncie, ale w rzeczywistości zajęło im to prawie półtorej godziny.

#48905 09/12/2003 01:49
Dołączył: Nov 2001
Posty: 192
V
member
member
V Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 192
Quote
Oryginalnie wysłał Radj:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał Vieira:
[qb]Zalozylem sobie konto w dobets i po kilku godzinach dostalem to promocyjne 5 euro, ale zdecydowany minus to minimalna stawka 2 euro za jaka mozna grac bo chcialem sobie tym 5 euro troche dluzej pograc ale przy takiej stawce to latwo sie tego pozbyc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> [/qb]
LOL. A to taka duza roznica miedzy 1 a 2 E? Jak chcesz sobie pograc wplac gdzies pieniadze, z 5E majatku nie zrobisz.[/qb]
Nie w tym rzecz zeby zrobic majatek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Mam kilka kont u bookow z wieksza kasa i zalozylem konto w dobets bardziej dla rozrywki niz grania na serio zeby np z 5 euro ugrac 10 a potem mozna bardziej powiekszyc konto tylko chodzi o to ze np 2 razy pod rzad nie trafie i kasa przepada bo za 1 euro juz nie zagram chyba ze systemem, a grajac mniejszym % budzetu np za 0,5 euro lub chociaz te 1 jest mniejsze prawdopodobienstwo szybkiej wtopy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#48906 09/12/2003 02:21
Dołączył: Jun 2002
Posty: 372
-
enthusiast
enthusiast
- Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 372
A tak przy okazji w DOBECIE tez da sie grac za 1 euro. Ja przynajmniej zagralem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#48907 09/12/2003 02:44
Dołączył: Nov 2001
Posty: 192
V
member
member
V Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 192
Ale chyba nie singla?

#48908 09/12/2003 02:52
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
Wlasnie zastanawia mnie jedno w dobecie:

Czym sie rozni (gdy stawiam 3 spotkania):

SYSTEM: no system
od
SYSTEM: 3 aus 3
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#48909 11/12/2003 04:53
Dołączył: Oct 2003
Posty: 682
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 682
fajna promocja w expekcie teraz jest -"Świąteczna promocja" - można zagrać zakład bez ryzyka z kursem conajmniej 2.0 w wysokości swojego depozytu - jutro lece kase na swoje konto w Expekcie wpłacam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#48910 11/12/2003 05:39
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Q
veteran
veteran
Q Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Quote
Oryginalnie wysłał rOdziu.:
[qb]fajna promocja w expekcie teraz jest -"Świąteczna promocja" - można zagrać zakład bez ryzyka z kursem conajmniej 2.0 w wysokości swojego depozytu - jutro lece kase na swoje konto w Expekcie wpłacam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]
A jaki limit?

#48911 11/12/2003 06:04
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Free bet w expekt . Stawka max 250 PLN . kurs min 2.0 moze byc combo. I trzeba wczesniej dokonac wplaty w tej wysokosci.

#48912 11/12/2003 14:48
Dołączył: Jun 2002
Posty: 372
-
enthusiast
enthusiast
- Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 372
W dobecie mozna grac akumulatory za 1 euro.
Przy np. 3 meczach nie gramy "no system" tylko wybieramy "3z3" i stake 1 euro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#48913 11/12/2003 18:13
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
HELP!!
Chcialem wplacic kase do betandwin, ale jedyny sposob, w jaki moge to w obecnej chwili wykonac to wplata gotowki na poczcie. Niestety nie za bardzo orientuje sie jak wypelnic druczek wplaty, gdyz nigdy nie wysylalem pieniedzy do zagranicznych bankow.
Dane banku:
Hypo Landesbank
Kaiser-Franz-Josef-Str.4a A - 6890 Lustenau
kod banku 58.000
nr konta 15.272.784.156
kod Swift HYPVAT2B

Prosze o POMOC. Jakiekoliek dodatkowe sugestie beda mile widziane.

Pozdrawiam.

#48914 11/12/2003 21:13
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Q
veteran
veteran
Q Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Quote
Oryginalnie wysłał Bron:
[qb]Free bet w expekt . Stawka max 250 PLN . kurs min 2.0 moze byc combo. I trzeba wczesniej dokonac wplaty w tej wysokosci.[/qb]
Z tego co tam pisze, to jest to raczej cashback niż freebet...

#48915 11/12/2003 21:43
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
Promocja w wetten.de chyba juz nie obowiązuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> . Dostałem od nich maila:
Wie Sie festgestellt haben werden, ist die Werbeaktion WELCOME BONUS ausgelaufen.
Um unser umfassendes Wettangebot nutzen zu können, müssen Sie Ihr Wettkonto durch eine Einzahlung aufstocken.
Co z grubsza znaczy chyba że wpłać coś to bonusa dostaniesz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Jak by ktoś jednak coś od nich wyciągnął (od dzisiaj) to niech napisze na forum

#48916 11/12/2003 23:01
Dołączył: Sep 2003
Posty: 154
T
member
member
T Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 154
Ja zeby dostac bonus z wetten.de dostalem maila zeby przeslac im scan dokumentow i dopiero wtedy dostaniesz bonusa wiec nie widze problemu juz z tych 10 mam 52euro tylko teraz czeka mnie trudniejsze zadanie wczytac sie po niemiecku w wyplate funduszy jak wyplace dam znac.narazie

#48917 12/12/2003 00:15
Dołączył: May 2003
Posty: 194
J
J&P Offline
member
member
J Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 194
Za 10 Euro byscie sprzedali nawet swoją mame i tate ................
Zapomnijcie o smiesznych bonusach na weten i innych jedynie najpewniejsze jest Gamebookers,Bet365 jest tam caly czas free bet,
Globet jest jakas promocja za wplate.

#48918 12/12/2003 01:27
Dołączył: Sep 2003
Posty: 21
P
stranger
stranger
P Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 21
Quote
Oryginalnie wysłał J&P:
[qb]Za 10 Euro byscie sprzedali nawet swoją mame i tate ................
Zapomnijcie o smiesznych bonusach na weten i innych jedynie najpewniejsze jest Gamebookers,Bet365 jest tam caly czas free bet,
Globet jest jakas promocja za wplate.[/qb]
Oco chodzi z tym free betem ??

#48919 12/12/2003 01:45
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555
R
veteran
veteran
R Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555
Quote
Oryginalnie wysłał prymus2:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał J&P:
[qb]Za 10 Euro byscie sprzedali nawet swoją mame i tate ................
Zapomnijcie o smiesznych bonusach na weten i innych jedynie najpewniejsze jest Gamebookers,Bet365 jest tam caly czas free bet,
Globet jest jakas promocja za wplate.[/qb]
Oco chodzi z tym free betem ??[/qb]
Make your 2nd bet a Win Treble/3-Team Parlay to the same stake as your 1st bet, on any sport (max £20/$25 or currency equiv). If your win treble/parlay loses you will get your stake back!

#48920 12/12/2003 01:50
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555
R
veteran
veteran
R Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555
Quote
Oryginalnie wysłał Nirtz:
[qb]Promocja w wetten.de chyba juz nie obowiązuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> . Dostałem od nich maila:
Wie Sie festgestellt haben werden, ist die Werbeaktion WELCOME BONUS ausgelaufen.
Um unser umfassendes Wettangebot nutzen zu können, müssen Sie Ihr Wettkonto durch eine Einzahlung aufstocken.
Co z grubsza znaczy chyba że wpłać coś to bonusa dostaniesz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Jak by ktoś jednak coś od nich wyciągnął (od dzisiaj) to niech napisze na forum[/qb]
Tu jest napisane, ze bonus no deposit skonczyl sie, teraz sa tylko bonusy od wplaty.

#48921 12/12/2003 03:02
Dołączył: Nov 2001
Posty: 192
V
member
member
V Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 192
Quote
Oryginalnie wysłał Stachoo:
[qb]HELP!!
Chcialem wplacic kase do betandwin, ale jedyny sposob, w jaki moge to w obecnej chwili wykonac to wplata gotowki na poczcie. Niestety nie za bardzo orientuje sie jak wypelnic druczek wplaty, gdyz nigdy nie wysylalem pieniedzy do zagranicznych bankow.
Dane banku:
Hypo Landesbank
Kaiser-Franz-Josef-Str.4a A - 6890 Lustenau
kod banku 58.000
nr konta 15.272.784.156
kod Swift HYPVAT2B

Prosze o POMOC. Jakiekoliek dodatkowe sugestie beda mile widziane.

Pozdrawiam.[/qb]
O ile sie orientuje to nasza poczta nie robi przelewow za granice, a nawet jesliby robila to by to trwalo 5 lat.. Najlepiej na przyszlosc zaloz sobie konto np. w mBanku i latwo zrobisz depozyty ekarta, a jesli chodzi o ten przelew to idz najlepiej do PKO, pieniadze do krajow EU ida jakies 5 dni, ale taki przelew kosztuje z tego co pamietam 40 zl.

Strona 4 z 12 1 2 3 4 5 6 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, 11kera11, alfa, Lukasz111, Green Arrow, forty, Sensei, bukma, rymoholik, Akhu, $-man), 818 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,058
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1