|
|
Dołączył: Apr 2007
Posty: 620
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2007
Posty: 620 |
co potrzebuje zeby puscic na lapku cos z youtuba a ogladac to w telewizorze, wystarczy jakis kabel czy moze tv albo lapek musza miec jakies specjalne wyjscia?? pozdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 341
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2007
Posty: 341 |
najłatwiej jak masz laptopa z wyjściem hdmi, a tv z wejściem hdmi, wtedy kabel hdmi i po sprawie  ja np by podpiąć laptopa do tv używam kabla hdmi od xboxa 360 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 1,306
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2007
Posty: 1,306 |
Był ktoś może w Chorwacji w tym roku? Jak najlepiej wymienić walutę? Kupić ichńsze kuny tu w Polsce, czy dopiero u nich? I z jakiej waluty? Ojro, zielone, a może złotówki?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 740
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2005
Posty: 740 |
Vorspringer priv 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,727 |
Był ktoś może w Chorwacji w tym roku? Jak najlepiej wymienić walutę? Kupić ichńsze kuny tu w Polsce, czy dopiero u nich? I z jakiej waluty? Ojro, zielone, a może złotówki? Ja byłem - najbardziej opłacalne jest zabrać euro i wymienić na kuny w Chorwacji, ponadto warto płacić kartą. Nie ma sensu zabierać kun z Polski.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 1,306
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2007
Posty: 1,306 |
Dzięki Panowie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,944
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,944 |
Czy jest użytkownik na mecz.pl z Tomaszowa Lubelskiego? Mam kilka pytań  Pzdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374 |
czy jest na forum jakiś konduktor?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049 |
Może mamy na sali HR'owca? Potrzebowałbym wzór ciekawego listu motywacyjnego, który można wysłać razem z CV podczas aplikowania na stanowisko w banku.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,211
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,211 |
Czy miał ktoś z czymś takim do czynienia: [ Linked Image] Mam drewniane futryny, których nie chcę porozwalać. Nie wiem czy ten iron gym to czasem nie badziew, który będzie się ześlizgiwał i można sobie tylko przez niego krzywdę zrobić ? Albo może ktoś ma coś sprawdzonego do drewnianych futryn ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
$
|
|
$
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195 |
znawca facebooka potrzebny
post i bla bla 17 godz. temu w pobliżu: Gdynia, Poland
gdzie się ustawia żeby mieć taką informacje ? czy może takie info jest tylko jak wyśle się z koma wpis ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
znawca facebooka potrzebny
post i bla bla 17 godz. temu w pobliżu: Gdynia, Poland
gdzie się ustawia żeby mieć taką informacje ? czy może takie info jest tylko jak wyśle się z koma wpis ?
Od niedawna gdy wpisujesz coś w polu "o czym teraz myślisz ?" jest opcja aby wpisać miasto w którym się znajdujemy i czy wpis ma być widoczny dla wszystkich czy tylko dla znajomych.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
$
|
|
$
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195 |
uff racja :/ wielkie dzięki  a opcja "kornelia była tutaj np. restauracja u basi" widziałem to u nie wielu osób, to już na bank telefon jako nadajnik jak to ustawić i w jaki sposób to działa
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
$
|
|
$
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195 |
np. post Użytkownik Kornelia był w miejscu: Maydis Hudvård. Lubię to! · · 23 sierpnia o 11:55 przez: telefon komórkowy: · korzystał ktoś z tej opcji ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931 |
wchodzisz na FB
później w places
później masz check in
i już.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,931
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,931 |
Poszukuję namiaru na nocleg nad polskim morzem w sylwestra. Może ktoś z Was był zadowolony podczas takiego pobytu. Aha, wyjazd z żoną i córką więc lepiej żeby było nieco ciszej niż za głośno w samej okolicy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445 |
Ktoś ma namiary na jakiś super wzór CV ?? Na necie sporo tego tylko się zdecydować nie moge a bardzo dawno czegoś takiego nie pisałem. Z góry dzięki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
Pytanie do majsterkowiczow.
Duzo zabawy jest( i czy w ogole sie da) przelozyc zawiasy bezprzylgowe ? Tak aby z drzwi lewych/prawych zrobic prawe/lewe ?;)
I druga sprawa moze ktos jest w temacie bo ja pytam i pytam i niewiele sie dowiedzialem, a za samym fachowcem dopiero bede sie rozgladal. Jaki moze byc koszt przelozenia w/w zawiosow, wywalenia starej futryny i wstawienie nowej z drzwiami ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 3,241
Huachipato
|
|
Huachipato
Dołączył: Nov 2003
Posty: 3,241 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|