Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 20 z 29 1 2 18 19 20 21 22 28 29
Dołączył: Apr 2007
Posty: 620
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Apr 2007
Posty: 620
co potrzebuje zeby puscic na lapku cos z youtuba a ogladac to w telewizorze, wystarczy jakis kabel czy moze tv albo lapek musza miec jakies specjalne wyjscia?? pozdr

Bonus: Unibet
Dołączył: Oct 2007
Posty: 341
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Oct 2007
Posty: 341
najłatwiej jak masz laptopa z wyjściem hdmi, a tv z wejściem hdmi, wtedy kabel hdmi i po sprawie laugh ja np by podpiąć laptopa do tv używam kabla hdmi od xboxa 360 smile

Dołączył: Nov 2007
Posty: 1,306
V
veteran
veteran
V Offline
Dołączył: Nov 2007
Posty: 1,306
Był ktoś może w Chorwacji w tym roku? Jak najlepiej wymienić walutę? Kupić ichńsze kuny tu w Polsce, czy dopiero u nich? I z jakiej waluty? Ojro, zielone, a może złotówki?

Dołączył: Jan 2005
Posty: 740
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 740
Vorspringer priv smile

Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,727
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,727
Originally Posted by Vorspringer
Był ktoś może w Chorwacji w tym roku? Jak najlepiej wymienić walutę? Kupić ichńsze kuny tu w Polsce, czy dopiero u nich? I z jakiej waluty? Ojro, zielone, a może złotówki?

Ja byłem - najbardziej opłacalne jest zabrać euro i wymienić na kuny w Chorwacji, ponadto warto płacić kartą. Nie ma sensu zabierać kun z Polski.

Dołączył: Nov 2007
Posty: 1,306
V
veteran
veteran
V Offline
Dołączył: Nov 2007
Posty: 1,306
Dzięki Panowie
piwo

Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,944
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,944
Czy jest użytkownik na mecz.pl z Tomaszowa Lubelskiego? Mam kilka pytań smile Pzdr

Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
jedziesz

Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
czy jest na forum jakiś konduktor?

Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Może mamy na sali HR'owca? Potrzebowałbym wzór ciekawego listu motywacyjnego, który można wysłać razem z CV podczas aplikowania na stanowisko w banku.

Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,211
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,211
Czy miał ktoś z czymś takim do czynienia:

[Linked Image]

Mam drewniane futryny, których nie chcę porozwalać. Nie wiem czy ten iron gym to czasem nie badziew, który będzie się ześlizgiwał i można sobie tylko przez niego krzywdę zrobić ? Albo może ktoś ma coś sprawdzonego do drewnianych futryn ?

Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
H
$
$
H Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
znawca facebooka potrzebny

post i bla bla
17 godz. temu w pobliżu: Gdynia, Poland

gdzie się ustawia żeby mieć taką informacje ?
czy może takie info jest tylko jak wyśle się z koma wpis ?





Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1
Originally Posted by Haz$
znawca facebooka potrzebny

post i bla bla
17 godz. temu w pobliżu: Gdynia, Poland

gdzie się ustawia żeby mieć taką informacje ?
czy może takie info jest tylko jak wyśle się z koma wpis ?


Od niedawna gdy wpisujesz coś w polu "o czym teraz myślisz ?" jest opcja aby wpisać miasto w którym się znajdujemy i czy wpis ma być widoczny dla wszystkich czy tylko dla znajomych.

Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
H
$
$
H Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
uff racja :/ wielkie dzięki piwo

a opcja "kornelia była tutaj np. restauracja u basi" widziałem to u nie wielu osób, to już na bank telefon jako nadajnik wink
jak to ustawić i w jaki sposób to działa

Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
H
$
$
H Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
np. post

Użytkownik Kornelia był w miejscu: Maydis Hudvård.
Lubię to! · · 23 sierpnia o 11:55 przez: telefon komórkowy: ·

korzystał ktoś z tej opcji ? tongue

Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
wchodzisz na FB

później w places

później masz check in

i już.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,931
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,931
Poszukuję namiaru na nocleg nad polskim morzem w sylwestra. Może ktoś z Was był zadowolony podczas takiego pobytu. Aha, wyjazd z żoną i córką więc lepiej żeby było nieco ciszej niż za głośno w samej okolicy.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
Ktoś ma namiary na jakiś super wzór CV ?? Na necie sporo tego tylko się zdecydować nie moge a bardzo dawno czegoś takiego nie pisałem. Z góry dzięki.

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Pytanie do majsterkowiczow.

Duzo zabawy jest( i czy w ogole sie da) przelozyc zawiasy bezprzylgowe ? Tak aby z drzwi lewych/prawych zrobic prawe/lewe ?;)

I druga sprawa moze ktos jest w temacie bo ja pytam i pytam i niewiele sie dowiedzialem, a za samym fachowcem dopiero bede sie rozgladal.
Jaki moze byc koszt przelozenia w/w zawiosow, wywalenia starej futryny i wstawienie nowej z drzwiami ?

Dołączył: Nov 2003
Posty: 3,241
Huachipato
Huachipato
Dołączył: Nov 2003
Posty: 3,241
Wie ktos gdzie w tarnowie znajduje sie sklep z ciuchami z serii oldschool ??

http://allegro.pl/z6160cc-t-shirt-oldschool-roz-m-skateshop-net-pl-i1802838779.html

Strona 20 z 29 1 2 18 19 20 21 22 28 29

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Akhu, burbon, forty, Sensei, rymoholik), 1,787 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,309
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1