|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,120
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,120 |
Czesc, czy ktos zna jakiegos buka netowego ktory oferuje X w NBA ? Jesli tak to prosze o namiary.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801 |
mnie tez to interesuje...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź 
|
|
ŁKS Łódź 
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488 |
Post deleted by wHiTe_StAr
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,120
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,120 |
Dzieki za info, faktycznie sa tam remisy oferowane na NBA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pozdro ! Konradd
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,130
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,130 |
ahha trafic X w NBA to trzeba byc el0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 392
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2004
Posty: 392 |
Prawie co dzień pada jakieś remis w NBA i wczale nie trzyeba się przemęczać. Tylko, że ten jeden remis padnie 1 na 15 spotkań a to już nie jest opłacalne.
A wracając do tematu, to już był podobny temat (nie wiem, czy sam o to nie pytałem), proponuje poszukać, bo tam było podanych kilku bukmacherów. Ale najlepszy z nich to chyba był William Hill.
Pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,120
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,120 |
ahha trafic X w NBA to trzeba byc el0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Zapraszam do mojego tematu Pelna Para na Private Picks, wczoraj padly dwa remisy w NBA ... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka