|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166 |
NBA 22.01.2006
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> 19:00 San Antonio Spurs - Denver Nuggets <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> 19:00 Minnesota Timberwolves - Philadelphia 76ers <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> 21:30 Washington Wizards - Memphis Grizzlies <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> 21:30 Los Angeles Clippers - Golden State Warriors <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> 00:00 Detroit Pistons - Houston Rockets <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> 00:00 Miami Heat - Sacramento Kings <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> 02:00 Phoenix Suns - Seattle SuperSonics <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> 03:00 Portland Trail Blazers - Dallas Mavericks <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> 03:30 Los Angeles Lakers - Toronto Raptors
- GOSPODARZE NA PIERWSZYM MIEJSCU - POMOCNE LINKI W DZIALE "LINKI NBA MLB NFL
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 159
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2005
Posty: 159 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" />
[color:"red"] Suche typy do PP [/color]
Last edited by amkwish; 22/01/2006 14:27.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546 |
Minnesota Timberwolves - Philadelphia 76ers 2
Oba zespoły zagrają w pełnych składach. Poziom prezentowany przez oba zespoły jest bardzo zbliżony. Philadelphia 19-20 Minnesota 19-18 Faworytem spotkania jest Minnesota, gdyż gra u siebie i posiada jeszcze jeden wielki atut - K.Garnetta, jednego z najlepszych silnych skrzydłowych w histori NBA. Jednak w tym roku brakuje mu wsparcia ze strony partnerów. Co prawda niezły sezon rozgrywa W.Szczerbiak, lecz reszta zawodników odstaje od wymienionej dwójki. Podobnie rzecz się ma w Philadelphii. Jeden wielki gracz - A.Iverson, jeden bardzo dobry - Ch. Webber i reszta składu zdecydowanie gorsza. W obu zespołach jest wiele podobieństw, prezentują zbliżony poziom. Zdaniem bukmacherów zdecydowanym faworytem jest Minnesota. Kurs:
Minnesota Timberwolves - Philadelphia 76ers 1.40 2.95
zachęcił mnie do zagrania na Phile. I choć o zwycięstwo będzie bardzo ciężko to spróbuję wykorzystać tak ładny kurs i za drobną stawkę 1/10 postawię na Iversona i 96'ers.
Oprócz tego warto zagrać na Dallas Mavericks . Oba zespoły mają serię 4 zwycięstw z rządu. Potencjał Dallas jest dużo większy od Portland. Dallas przystapi do meczu bez Danielsa i prawdopodobnie bez Van Horna. Portland tradycyjnie już bez Milesa i być może bez Pattersona. Dobra passa Portland musi dziś zostać przerwana. 5/10
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
WAS Wizards - MEM Grizzlies 2 (1.96) 6/10
Misie z serią 4L ,którą czas najwyższy przełamać,tym bardziej,ze graja z przeciętnym przeciwnikiem. Czas dzis równiez,moim zdaniem,na wygraną Mniejszych z LA :-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727 |
Misie i Phila :-)
Phila... bo mają lepszą ławke... a kurs chyba lekko przesadzony.
Misie ... bo Wash jest słaby, a Misie mają solidny Defans.
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480 |
a ja under190 Min-Phil :->
Bo w poprzedim meczu tylko 179 pkt mimo dogrywki. Bo w tamtym meczu Min za czesto trafiala za 3, dzis tego nie pwinni powtorzyc. To mi starczy :-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
Q
|
|
Q
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293 |
a ja under190 Min-Phil :->
Bo w poprzedim meczu tylko 179 pkt mimo dogrywki. Bo w tamtym meczu Min za czesto trafiala za 3, dzis tego nie pwinni powtorzyc. To mi starczy :-) tutaj moje mysli sie niezgadzaja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> z twoimi .. zagrałem Mine-Phila ov 188 .. jak to w piosence Kory ... "nic dwa razy sie niezdarza" ... to tego dzis powinni byc o wiele skuteczniejsci za 2 .. niż w tamtym meczu .. a jezeli IVER zagra dobry meczyl (% skuteczności) to o overka jestem spokojny... drugi typek do dubla.. to Memphis+1 ... głownie kierowałem sie tym że Miśki zanowotały 4 porażki .. no i każda seria sie kiedyś konczy .. dziś dobra okazja .. bo WIZ graja słabo na deskach [color:"red"] od dziś niesłucham piosenek KORY <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> tego sie obawiałem... Alan dobrze za to jego pomocnicy kiepsciutko .. Weeber na tyle rzutów tylko 4 celne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> ..cały zespół 32/80 za 2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> Mine .. praktycznie cały mecz ..jedna piątka ... i to chyba wyszło w koncówce... skutecznosc tez nienajlepsza 36/78 .. za to rzutów za 3 jak na lekarstwo (tym razem tylko 6 pkt) ... no nic .. po raz kolejny trzeba przełknąć pigułe ... porażki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Last edited by kewin; 22/01/2006 20:39.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546 |
Minnesota Timberwolves - Philadelphia 76ers 2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />
Oba zespoły zagrają w pełnych składach. Poziom prezentowany przez oba zespoły jest bardzo zbliżony. Philadelphia 19-20 Minnesota 19-18 Faworytem spotkania jest Minnesota, gdyż gra u siebie i posiada jeszcze jeden wielki atut - K.Garnetta, jednego z najlepszych silnych skrzydłowych w histori NBA. Jednak w tym roku brakuje mu wsparcia ze strony partnerów. Co prawda niezły sezon rozgrywa W.Szczerbiak, lecz reszta zawodników odstaje od wymienionej dwójki. Podobnie rzecz się ma w Philadelphii. Jeden wielki gracz - A.Iverson, jeden bardzo dobry - Ch. Webber i reszta składu zdecydowanie gorsza. W obu zespołach jest wiele podobieństw, prezentują zbliżony poziom. Zdaniem bukmacherów zdecydowanym faworytem jest Minnesota. Kurs:
Minnesota Timberwolves - Philadelphia 76ers 1.40 2.95
zachęcił mnie do zagrania na Phile. I choć o zwycięstwo będzie bardzo ciężko to spróbuję wykorzystać tak ładny kurs i za drobną stawkę 1/10 postawię na Iversona i 96'ers. Minnesota - Philadelphia 84-86. Pierwsze 3 kwarty nie zapowiadały takiego roztrzygnięcia. Ostatecznie o zwycięstwie 96'ers przesądził kosz A.Iguodali (jeśli się nie mylę) na 2 sek. przed końcem. Przed meczem kurs na Phile wzrósł do 3,20. Tymbardziej cieszy trafiony mecz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480 |
no coz lecimy dalej. Dzis na noc:
Miami Heat (-11.5) - Sacramento Kings /1
No coz, kazdy kto ogladal wczorajszy mecz Sac z Orlado chyba sie z typem zgodzi. Sac to druzyna bez pomyslu, II polowa w ich wykonaniu to jedna z najgorszych jakie widzailem w zyciu. Fakt, faktem ze Orladno super bronili, ale na Boga. Decydujaca akcja meczu, a oni graja 3 punktowa na Millera, ktory pare razy w meczu nawet nie tarfil w obrecz rzucajac z pomalowanego. Rahim sie rusza jakby chcial a nie mogl, Stojakovicia wogle nie widac i sam bibby probuje wszystko ciagnac. Wystarczy go podwajac i krole wygladaja jak bezbronne dzieci. Jesli zagraja nawet 2 razy lepiej to i tak Shaqi i Wady wciagna nosem.
Phoenix Suns - Seattle SuperSonics (-10,5) /1
Mecz druzynn trojkowych z czego Ci pierwsi robia 100 razy lepiej. a ten handi to tylko 4 wiecej trafione trojeczki. podbnie jak Miami kroli Phonix powino ponaddzwiekowcow zezrec na niadanie.
ps. Nie uwarzacie ze w tym sezonie mecze stoja a owiel nizszym poziomie? takie ma wrazenie. Coz moze wszystko ruszy po ASG poki co jedyne mecze, ktory z czystym sumieniem moge powiedziec ze mi sie podobal i podrywal dupsko z fotelat to z udailem NY z toronto i phoenix. nomoze sloneczka sie oglada z przyjemnoscia ale zdecydowanie bardziej ze wzgledu na efektownosc.
[color:"red"] zamieniony "plus" na "minus" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ..teraz dobrze i dog już poszedł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
Last edited by kewin; 22/01/2006 22:48.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 99
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Sep 2004
Posty: 99 |
no coz lecimy dalej. Dzis na noc:
Miami Heat - Sacramento Kings (+11,5) /1 cos myle ale handi na Miami -11,5 Pzdr <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [color:"red"] ... można uniknąć wklejania tak długiego tekstu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> .. poprawione
Last edited by kewin; 22/01/2006 22:37.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Kewin,z tej zamiany to wyszło,ze to Sacramento są dogiem  Prawidłowy zapis Miami(-11,5) - Sacramento 1 W zapisie Salvadora tez nie było błedu,bowiem plus handi przy Kings wyjaśniało ,że to underdog,a "jedynka" wyraźnie wskazywała,że to jest typ na Heat. [color:"red"] Kewin: zgadza sie.. zmylił mnie post kolegi ..niżej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
Last edited by kewin; 22/01/2006 22:50.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
WAS Wizards - MEM Grizzlies 2 (1.96) 6/10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />
Misie z serią 4L ,którą czas najwyższy przełamać,tym bardziej,ze graja z przeciętnym przeciwnikiem. Czas dzis równiez,moim zdaniem,na wygraną Mniejszych z LA :-) Clippers również nie zawiedli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> A na noc...karaluchy do poduchy,nie gram niczego,ponieważ nie znoszę primo:mizernych kursów na ML ,secundo:dwucyfrowych handicapów. Dobrej nocy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017 |
Minnesota to są talenty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Jak obserwuję ich mecze, to po trzech kwartach zawsze mają sporą przewagę, a w czwartej tracą ją i muszą do końca walczyć o win.W kilku poprzednich meczach zdołali się obronić, ale dzisiaj nie dali rady.Nie wiem co się z nimi dzieje w czwartej kwarcie.W pierwszych trzech dominują, a potem...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031 |
Minnesota to są talenty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Jak obserwuję ich mecze, to po trzech kwartach zawsze mają sporą przewagę, a w czwartej tracą ją i muszą do końca walczyć o win.W kilku poprzednich meczach zdołali się obronić, ale dzisiaj nie dali rady.Nie wiem co się z nimi dzieje w czwartej kwarcie.W pierwszych trzech dominują, a potem... ...a potem Garnek nie ma już siły sam grać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Nie to co Kobi,dziś w nocy zarzucił 81 punktów ( i jak go nie kochać-to geniusz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />),statyści dorzucli 41 punktów... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> ( to jakaś połowa urobku Bryanta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115 |
Brawo dla Kobego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> to co dziś pokazał , można porównać z Davydenką <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> , 81 pkt , rekord chyba NBA ostatnich lat!
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15 |
81 pkt..fiuu fiuu panowie a gdzie chwalicie sie swoimi kuponami ???
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Brawo dla Kobego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> to co dziś pokazał , można porównać z Davydenką <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> , 81 pkt , rekord chyba NBA ostatnich lat! Nic dodać nic ując - genialne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> A zastanawialiscie sie czy z tych osiagnięć Bryanta płynie dla nas jakis morał ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Hmm...ja mam taka mysl,by zacząć grać na undery LALek. Raz,ze Kobe cyborgiem nie jest ,a dwa,ze teraz kazdy kolejny przeciwnik bedzie miał za punkt honoru utrzeć nosa supersnajperowi. Reszta Lakersów overa nie zrobi. W Pinnacle sa zakłady na zdobycze punktowe poszczególnych druzyn i under LAL pewnie poszukam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> Pozdrawiam amk
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
Skuteczność za 2 miał wcale nie taką rewelacyjną, za 3 już trochę lepiej.
Od lat jest na parkiecie jednym wielkim egoistą, wszystko chce mieć dla siebie i wszystkie akcje najchętniej rozgrywałby w pojedynkę - którykolwiek inny solidny koszykarz jakby oddawał w meczach tyle rzutów co Kobe to też by zrobił taki wynik...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412 |
TOP SINGLE-GAME SCORERS 1. Wilt Chamberlain, Phi. March 2, 1962 vs. N.Y. 100 2. Kobe Bryant, L.A.L. Jan. 22, 2006 vs. TOR 81 3. Wilt Chamberlain, Phi. Dec. 8, 1961 (3OT) vs. L.A.L. 78 4. Wilt Chamberlain, Phi. Jan. 13, 1962 vs. Chi. 73 Wilt Chamberlain, S.F. Nov. 16, 1962 vs. N.Y. 73 David Thompson, Den. April 9, 1978 vs. Det. 73 7. Wilt Chamberlain, S.F. Nov. 3, 1962 vs. L.A.L. 72 8. Elgin Baylor, L.A.L. Nov. 15, 1960 vs. N.Y. 71 9. David Robinson, S.A. April 24, 1994 vs. L.A.C. 71 10. Wilt Chamberlain, S.F. March 10, 1963 vs. Syr. 70
Drugi wynik w historii NBA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Czapki z głów panowie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412 |
I jeszcze po dzisiejszej nocy warto zapamiętać mecz Sonics-Suns. Najwięcej pktów od 11 lat, noc pełna wrażeń <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|