Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 2 1 2
#489313 23/01/2006 11:16
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Skuteczność za 2 miał wcale nie taką rewelacyjną, za 3 już trochę lepiej.

Od lat jest na parkiecie jednym wielkim egoistą, wszystko chce mieć dla siebie i wszystkie akcje najchętniej rozgrywałby w pojedynkę - którykolwiek inny solidny koszykarz jakby oddawał w meczach tyle rzutów co Kobe to też by zrobił taki wynik...

Tomo,ja nie lubie Bryanta,ale jeszcze bardziej nie lubię takiej,hmm...takiej "argumentacji" jak ta w Twoim wykonaniu.

"phi,a co tam,kazdy inny by tak zrobił"
Serio ???
To czemu nie robią ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Nieraz pisalismy w tematach NBA ,że wyróżniajacy sie gracze sa z reguły egoistami,ale to nie tyle wynika z ich cech charakteru,ile z ich umiejetności gry w basket.
Sa po prostu najczęściej eksploatowani i angażowani.

Wg mnie ta LIGA jest taka wspaniała m.in. dzięki obecności na parkietach tych Wielkich Egoistów.

Powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#489314 23/01/2006 11:25
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Quote
"phi,a co tam,kazdy inny by tak zrobił"
Serio ???
To czemu nie robią ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Temu, że mają wbite do swoich głów, że koszykówka to sport zespołowy i zeby w nim coś osiągnąc trzeba sobie nawzajem pomagać i nawzajem się uzupełniać.
Bo w pojedynkę owszem można wygrać jeden czy drugi mecz ale nie da się wygrać w ten sposób całej ligi. W tej walce na dłuższą metę zawsze zwycięży ekipa dobrze zbilansowana, mająca w swych szeregach grajków nazwijmy to "solidnych", potrafiąca świetnie bronić a sama defensywe drużyny przeciwnej rozbijać doskonałą zespołowością.

Owszem nigdy nie lubiłem, nie lubię i nie polubię Bryanta bo ten człowiek najzwyczajniej w świecie nie rozumie na czym polega basket...

#489315 23/01/2006 11:45
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
Koby the best <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Prawda jets taka ze mozemy sobie narzekac jakim to nie jest egoista ale i tak jest najlepszym zawodnikow od ery Jordana. Nikt, Vince, Shaq, Kidd, Duncan itd nie dorownuja mu. A egoitsa tez tzreba umiec byc. Nie kazdemu to dane <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> A koszykowka to najlepszy przyklad gry zespolowej o ktorej wyniku decyduja indywidualnosci <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#489316 23/01/2006 12:38
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
A koszykowka to najlepszy przyklad gry zespolowej o ktorej wyniku decyduja indywidualnosci <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Skopiować,wydrukować,powiesić na ścianie i nauczyć sie tych słów na pamięć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#489317 23/01/2006 12:59
Dołączył: May 2005
Posty: 29,392
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,392
Quote
TOP SINGLE-GAME SCORERS
1. Wilt Chamberlain, Phi. March 2, 1962 vs. N.Y. 100
2. Kobe Bryant, L.A.L. Jan. 22, 2006 vs. TOR 81
3. Wilt Chamberlain, Phi. Dec. 8, 1961 (3OT) vs. L.A.L. 78
4. Wilt Chamberlain, Phi. Jan. 13, 1962 vs. Chi. 73
Wilt Chamberlain, S.F. Nov. 16, 1962 vs. N.Y. 73
David Thompson, Den. April 9, 1978 vs. Det. 73
7. Wilt Chamberlain, S.F. Nov. 3, 1962 vs. L.A.L. 72
8. Elgin Baylor, L.A.L. Nov. 15, 1960 vs. N.Y. 71
9. David Robinson, S.A. April 24, 1994 vs. L.A.C. 71
10. Wilt Chamberlain, S.F. March 10, 1963 vs. Syr. 70



Drugi wynik w historii NBA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Czapki z głów panowie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
tak, a najciekawsze jest to kto dzieki Kobiemu wypadl z 10...

#489318 23/01/2006 13:08
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Jordan <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Mial 69 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#489319 23/01/2006 14:04
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
MaSha Lover
MaSha Lover
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
Kobe jest Bogiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

najlepszy w historii <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />

#489320 23/01/2006 14:12
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Quote
Misie i Phila :-)

Phila... bo mają lepszą ławke... a kurs chyba lekko przesadzony.

Misie ... bo Wash jest słaby, a Misie mają solidny Defans.

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

Euforia, euforią ... dobry jest <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Ale wyrażanie sie o nich w sferze świętości czy bóstwa to juz chyba lekka przesada. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

Wybitny gracz... ale wedlug mnie do Majkela mu daleko. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Zresztą można to łatwo sprawdzić ... Lakersów chyba jeszcze stać na Denisa, Scottiego, Rona, Lucka i innych .. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Jak Kobe w tym składzie, z tym trenerem poprowiadzi Lakersów do finału konferencji... to to bedzie osiągnięcie na miarę Mistrzostwa Byków.

P.S

Na jutro Pistons @1.75 z Wilkami w profie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#489321 23/01/2006 15:10
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Kobe jest Bogiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

najlepszy w historii <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />

A ziemia jest płaska <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Piomil,moim zdaniem,Kobe należy raczej do Herosów,razem z np.Kiddem,Nowitzkim,Benem Wallacem,Shaqiem...że tylko tych wymienię.

Ostatnim,póki co,Bogiem na parkiecie był MJ i póki co kandydata na nastepnego nie widać.

Bryant bardzo dobry,ale porównań do Michaela nie wytrzymuje.

#489322 23/01/2006 15:24
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,603
oki Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,603
Quote
Quote
Kobe jest Bogiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

najlepszy w historii <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />

A ziemia jest płaska <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Piomil,moim zdaniem,Kobe należy raczej do Herosów,razem z np.Kiddem,Nowitzkim,Benem Wallacem,Shaqiem...że tylko tych wymienię.

Ostatnim,póki co,Bogiem na parkiecie był MJ i póki co kandydata na nastepnego nie widać.

Bryant bardzo dobry,ale porównań do Michaela nie wytrzymuje.


a kto to jest dla Ciebie heros?? bo napewno nie postawilbyjm w jednym rzedzie shaqa z wallacem lub nowitzkim...jak dla mnie to zupelnie inna bajka....

#489323 23/01/2006 16:24
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
oj, to czy kobego bedzie sie stawiac na rowni z MJem predko sie nie dowiemy, ale napewno nie da sie tego wykluczyc. Mistrzostwa juz zdobyl, choc pewnie pare jeszcze by sie przydalo, rekordy pobil, efektowny jest napewno nie mniej niz MJ i wiele wskazuje ze bedzie tak wielki pod koniec kariery jak nr23. Choc jeszcze mu brakuje, chocby takiego zagrania jak ostatni rzut w final chic-Utah i jeszcze paru tytulow i spektakularnych akcji w najwazniejszych meczach.

#489324 23/01/2006 16:33
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,547
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,547
O wielkości Kobe'ego niech świadczy żywot tego tematu :>

#489325 23/01/2006 16:37
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Quote
Choc jeszcze mu brakuje, chocby takiego zagrania jak ostatni rzut w final chic-Utah i jeszcze paru tytulow i spektakularnych akcji w najwazniejszych meczach.

Rzutu jak rzutu... ale samej akcji. Genialny przechwyt potem wkręcenie Russela... zwód na zamach... najprostszy na świecie... a i tak się nabrał ... wyjście w góre... miód <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Nie porównujcie byle kogo do MJa, bo aż nie wypada. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

#489326 23/01/2006 18:03
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
O wielkości Kobe'ego niech świadczy żywot tego tematu :>

I tym ,jakże rozsądnym ,podsumowaniem,zakończmy ;-)

Strona 2 z 2 1 2

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, alfa, rymoholik, ANZELMO, aker, Sensei, bukma, wHiTe_StAr, latajaca_holenderka), 2,010 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,386
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1