|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
maja ocene F, ale nie ktorym wyplacaja...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,146
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,146 |
maja ocene F, ale nie ktorym wyplacaja... Niektórym?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102 |
poprawiło się coś u nich ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633 |
Dzisiaj gadałem z supportem, to gośc powiedział mi, że za wypłaty do Polski nie są pobierane opłaty jak się poda IBAN i coś tam jeszce. Poza tym chcą wprowadzić polski support, więc jest może nadzieja, że wypłacają kasę
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633 |
Grał kotś u nich za kasę z bonu od wettpoint. Ja grałem i chciałem dziś wypłacić. Wszytsko wpisałem poprawnie. Parę godzin później chciałem sprawdzić czy odjęli mi pieniądze z konta, a moje konto jest zablokowane. Od razu ide na ten ich Live chat a tam się dowiaduję, że miałem nielegalny bon od wettpoint. Niby wsszystko by grało, ale w żadnym regulaminie, ale w Bets4all, ani w Wettpoint nie było anie jednego najmiejszego punktu mówiącego, że bonus jest tylko dla obywateli Niemiec. Najlepsze jest to, że ich support to potwierdził. Ale moich pieniędzy nadal nie chcą mi oddać. Co prawda nie było tego dużo bo 20 Euro, ale jak dla mnie jest to ewidentne złamanie prawa. Spotkał się już ktoś z tym problemem. Czy jest szansa na odzyskanie kasy?
|
|
|
Link skopiowany do schowka