|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 9,143
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 9,143 |
h2h bym sie nie sugerowal bo w tamtym czasie chinka byla daleko od pozycji na jakiej jest dzisiaj...w sumie jak powyzej gdyby nie te jakies wycofanie przed uso w turniejach to bylbym spokojniejszy, a flavia ograla marie ktora sama siebie zniszczyla majac chyba 60 UE,nie wierze ze nagle odzyskala forme przegrywajac przed uso z zwodniczkami jak brainti czy zakopalova.Jak dla mnie moze byc ciezko ale licze ze peng dojedzie ja regularnoscia
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 9,143
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 9,143 |
co to zvony i lisicki...niemka faworytka ale podobna zawodniczka co szarapova jak bedzie szlo moze zniszczyc ale jak cos troszke nie gra to tragedia nic pomiedzy, mysle ze zvonka jak przed uso z nia wygra bo do tej pory zatrzymala ja tylko swietnie kombinacyjnie grajaca radwanska przed uso, ale jak przy peng-flavia moze byc ciezka walka
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 5,458
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 5,458 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,521
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,521 |
h2h bym sie nie sugerowal bo w tamtym czasie chinka byla daleko od pozycji na jakiej jest dzisiaj...w sumie jak powyzej gdyby nie te jakies wycofanie przed uso w turniejach to bylbym spokojniejszy, a flavia ograla marie ktora sama siebie zniszczyla majac chyba 60 UE,nie wierze ze nagle odzyskala forme przegrywajac przed uso z zwodniczkami jak brainti czy zakopalova.Jak dla mnie moze byc ciezko ale licze ze peng dojedzie ja regularnoscia Wydaje mi sie ze mecz bedzie zaciety ale na korzysc Wloszki. Zaraz sie przekonamy. 17.00 tuz tuz
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 9,143
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 9,143 |
a i jeszcze jedno bardziej cenie pokonanie pironkovej czy georges niz zniszczenie slabych rezai czy oprandi tak odnosnie jeszcze peng-flavia
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 7,896
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 7,896 |
co to zvony i lisicki...niemka faworytka ale podobna zawodniczka co szarapova jak bedzie szlo moze zniszczyc ale jak cos troszke nie gra to tragedia nic pomiedzy, mysle ze zvonka jak przed uso z nia wygra bo do tej pory zatrzymala ja tylko swietnie kombinacyjnie grajaca radwanska przed uso, ale jak przy peng-flavia moze byc ciezka walka Jak dla mnie Lisici ostatnio pieknie fajnie ale jakie ona przeciwniczki miala. Ktoś z topu i z miejsca w japę. Zwonka ją chyba łyknie tak jak to zrobila 2x w tym roku ;>
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791 |
niculescu + under bandiego 11,5 gema
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 65
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: May 2010
Posty: 65 |
nalbandian pociśnie seta?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
I Love This Game
|
|
I Love This Game
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201 |
co to zvony i lisicki...niemka faworytka ale podobna zawodniczka co szarapova jak bedzie szlo moze zniszczyc ale jak cos troszke nie gra to tragedia nic pomiedzy, mysle ze zvonka jak przed uso z nia wygra bo do tej pory zatrzymala ja tylko swietnie kombinacyjnie grajaca radwanska przed uso, ale jak przy peng-flavia moze byc ciezka walka Co do Young moze byc wypompowany ale tez taki mecz pokonanie wawrinki czy gral slabo czy nie troche go podbuduje. Jest mlody wiec regeneracja tez powina byc szybka przeciesz to zawodowiec jak by nie patrzec. Vera dzis pyknie Lisice ma pkt zeszlego roku do odrobienia nie moze za szybko odpasc A dlamnie to o 1 level lepsza zawodniczka i dzis powina to pokazac
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 8,071
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 8,071 |
Andzelika i to zdecydowanie wygra
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 9,143
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 9,143 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 7,896
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 7,896 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2010
Posty: 914
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2010
Posty: 914 |
Francuz(+2.5) i Argentynczyk na singlach  Jedno na pewno wejdzie 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 65
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: May 2010
Posty: 65 |
to jak, Bandy wypieści jednego seta ?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 9,143
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 9,143 |
co nalba z rafa teraz nie graja?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 9,143
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 9,143 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 65
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: May 2010
Posty: 65 |
nalba za dużo Activii zjadł :/
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 65
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: May 2010
Posty: 65 |
nalba do pitstopu 
|
|
|
Link skopiowany do schowka