|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712 |
Ja jestem na 7/69 Pierwszy tydzien poswiece na rozwoj wioski. Nie wiem czy w ogole jakies wojsko zbuduje. I tak nie bedzie kogo atakowac, bo wszyscy beda mieli nooba.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731 |
Dzisiaj stracilem w ataku 90 imperianow. Atakowalem goscia, ktory nie jest w zadnym sojuszu z popem 273. U siebie mial armie na ktora potrzeba 294.520 surowcow 276 phalanx 170 swordman 107 druider od razu widac ze wojo nie jest jego, bo z takim popem to by mu z glodu poumierali. W sojuszu tez nie jest. Kontrataku nie przeprowadzil co tylko swiadczy ze ktos mu je podeslal. Wydaje mnie sie ze ma pare kont, i powysylal ze wszystkich wojo na ta jedna wioche. Piepszeni oszusci.
Na szczescie wycialem mu armie na 28.500 surowcow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 582
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 582 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,355
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,355 |
z przykroscia musze oswiadczyc, ze pierdole s4.
pzodro
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Wcześniej mnie zaczepiał pewnien gościu (bezpośredni sąsiad), po "interwencji" przestał i obiecał już więcej nie pukać do drzwi. Teraz idzie na mnie jego kolega z sojuszu:
bt vill: (-202|-16) Tribe: Teutons Alliance: CKG2 Leader: -BT- Population: 266
Trzeba będzie się ewakuować bo nie wiadomo co wysłał. Co decyduje o tym czy widzimy siły, które idą w naszym kierunku?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731 |
Nic. Nie bedzie ich nigdy widac, no chyba ze zrobia jakies nowosci w grze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
jak zaloze nowa wioske settlersami to bedzie ona miala noob protection????
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 1,804
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2003
Posty: 1,804 |
jak zaloze nowa wioske settlersami to bedzie ona miala noob protection???? Nie
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012 |
A czy razem z settlersami mozna wyslac od razu pretorianow do obrony? Ile czasu trwa zakladanie wioski?
Wojtek
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,966
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,966 |
Jak tylko settlersy dojda do wyznaczonego przez Ciebie pola. A z tymi ptorianami to nie wiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 922
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2005
Posty: 922 |
wydaje mi sie, ze mozna, byle by ta armia miala co jesc
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406 |
O ile polepszaja parametry upgrade'y w Armoury i Blacksmith?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
How do upgrades work? Each upgrade level adds a cummulative bonus of 1.5% to both the infantry and cavalry defense of a unit. Here is an explanation of how upgrades would work with a Gaul Phalanx posted by Mon-K on the Travian Forum:
For example, your Gaul Phalanx will have:
40 / 50 without Armory.
40.6 / 50.75 with the Level 1 upgrade.
41.2 / 51.5 with the Level 2 upgrade.
And so on.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406 |
Dzięki
Rozumiem że chodzi o 1.5% bazowej wartości parametru? Czyli każdy level zwiększa o 0.6, czy zwiększa się ta wartość (przyrostu) przy każdym zwiększeniu parametru? W sensie przy levelu 2 jest 1.5% z 40, czy 1.5% z 40.6?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
1,5% z 40 czyli bonus jest naliczany zawsze od bazowego parametru
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 1,804
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2003
Posty: 1,804 |
Z tego co widzę to nie ma większego sensu ulepszania swojej armii, bo cena tego ulepszenia nie jest chyba adekwatna do jakości ulepszenia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
Sens jest wtedy kiedy armia liczy setki lub jeszcze lepiej tysiace wojakow. Ja w przypadku kiedy nie mam co zrobic z surowcami to troche sobie upgrejduje
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 582
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 582 |
Sens jest wtedy kiedy armia liczy setki lub jeszcze lepiej tysiace wojakow. Ja w przypadku kiedy nie mam co zrobic z surowcami to troche sobie upgrejduje jak nie masz co robić z surowcami to mi wyslij <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
podaj namiary jak jestes blisko to moge cos wyslac
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,966
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,966 |
Ja sie obronilem ale straty tez byly <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> [ Linked Image] Ps.Wspolczuje temu koledze teraz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka