Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 10 z 14 1 2 8 9 10 11 12 13 14
#489583 28/01/2006 18:12
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
Ja jestem na 7/69 Pierwszy tydzien poswiece na rozwoj wioski. Nie wiem czy w ogole jakies wojsko zbuduje. I tak nie bedzie kogo atakowac, bo wszyscy beda mieli nooba.

Bonus: Unibet
#489584 29/01/2006 11:19
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
S
S Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
Dzisiaj stracilem w ataku 90 imperianow.
Atakowalem goscia, ktory nie jest w zadnym sojuszu z popem 273.
U siebie mial armie na ktora potrzeba 294.520 surowcow
276 phalanx
170 swordman
107 druider
od razu widac ze wojo nie jest jego, bo z takim popem to by mu z glodu poumierali. W sojuszu tez nie jest. Kontrataku nie przeprowadzil co tylko swiadczy ze ktos mu je podeslal.
Wydaje mnie sie ze ma pare kont, i powysylal ze wszystkich wojo na ta jedna wioche. Piepszeni oszusci.

Na szczescie wycialem mu armie na 28.500 surowcow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#489585 29/01/2006 18:45
Dołączył: Mar 2005
Posty: 582
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 582
co to za gościo??

#489586 29/01/2006 20:24
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,355
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,355
z przykroscia musze oswiadczyc, ze pierdole s4.

pzodro

#489587 29/01/2006 20:48
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Wcześniej mnie zaczepiał pewnien gościu (bezpośredni sąsiad), po "interwencji" przestał i obiecał już więcej nie pukać do drzwi. Teraz idzie na mnie jego kolega z sojuszu:

bt vill: (-202|-16)
Tribe: Teutons
Alliance: CKG2
Leader: -BT-
Population: 266

Trzeba będzie się ewakuować bo nie wiadomo co wysłał. Co decyduje o tym czy widzimy siły, które idą w naszym kierunku?

#489588 29/01/2006 21:19
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
S
S Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
Nic. Nie bedzie ich nigdy widac, no chyba ze zrobia jakies nowosci w grze.

#489589 30/01/2006 15:03
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
jak zaloze nowa wioske settlersami to bedzie ona miala noob protection????

#489590 30/01/2006 15:14
Dołączył: Dec 2003
Posty: 1,804
N
Pooh-Bah
Pooh-Bah
N Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 1,804
Quote
jak zaloze nowa wioske settlersami to bedzie ona miala noob protection????

Nie

#489591 31/01/2006 09:48
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
N
Pooh-Bah
Pooh-Bah
N Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
A czy razem z settlersami mozna wyslac od razu pretorianow do obrony? Ile czasu trwa zakladanie wioski?

Wojtek

#489592 31/01/2006 09:55
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,966
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,966
Jak tylko settlersy dojda do wyznaczonego przez Ciebie pola.
A z tymi ptorianami to nie wiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#489593 31/01/2006 10:08
Dołączył: Jan 2005
Posty: 922
old hand
old hand
Dołączył: Jan 2005
Posty: 922
wydaje mi sie, ze mozna, byle by ta armia miala co jesc

#489594 31/01/2006 16:57
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
O ile polepszaja parametry upgrade'y w Armoury i Blacksmith?

#489595 31/01/2006 17:05
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
How do upgrades work? Each upgrade level adds a cummulative bonus of 1.5% to both the infantry and cavalry defense of a unit. Here is an explanation of how upgrades would work with a Gaul Phalanx posted by Mon-K on the Travian Forum:

For example, your Gaul Phalanx will have:

40 / 50 without Armory.

40.6 / 50.75 with the Level 1 upgrade.

41.2 / 51.5 with the Level 2 upgrade.

And so on.

#489596 31/01/2006 17:33
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Dzięki

Rozumiem że chodzi o 1.5% bazowej wartości parametru? Czyli każdy level zwiększa o 0.6, czy zwiększa się ta wartość (przyrostu) przy każdym zwiększeniu parametru? W sensie przy levelu 2 jest 1.5% z 40, czy 1.5% z 40.6?

#489597 31/01/2006 17:39
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
1,5% z 40 czyli bonus jest naliczany zawsze od bazowego parametru

#489598 31/01/2006 17:51
Dołączył: Dec 2003
Posty: 1,804
N
Pooh-Bah
Pooh-Bah
N Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 1,804
Z tego co widzę to nie ma większego sensu ulepszania swojej armii, bo cena tego ulepszenia nie jest chyba adekwatna do jakości ulepszenia.

#489599 31/01/2006 17:57
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Sens jest wtedy kiedy armia liczy setki lub jeszcze lepiej tysiace wojakow. Ja w przypadku kiedy nie mam co zrobic z surowcami to troche sobie upgrejduje

#489600 31/01/2006 18:24
Dołączył: Mar 2005
Posty: 582
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 582
Quote
Sens jest wtedy kiedy armia liczy setki lub jeszcze lepiej tysiace wojakow. Ja w przypadku kiedy nie mam co zrobic z surowcami to troche sobie upgrejduje
jak nie masz co robić z surowcami to mi wyslij <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#489601 31/01/2006 19:41
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
podaj namiary jak jestes blisko to moge cos wyslac

#489602 01/02/2006 10:48
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,966
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,966
Ja sie obronilem ale straty tez byly <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />


[Linked Image]

Ps.Wspolczuje temu koledze teraz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Strona 10 z 14 1 2 8 9 10 11 12 13 14

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (alfa, rafal08, latajaca_holenderka, ElNinho[mmdea]), 2,939 gości, oraz 9 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,847
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1