|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988 |
Czterokrotnie należy obrócić tylko bonusem czy bonusem i depozytem razem? Rozumiem,że nie ma wymagań co do wysokości kursu i liczby zdarzeń?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126 |
to i ja sie wypowiem... po zagdaniu na czacie dostałem bonus od pierwszej wpłaty do 100% do 120 euro. wplaciłem i zobacyzmy. także jak coś zagadajcie na czacie przed pierwsza wpłatą może dadzą wam też taki kod fajny jak mi. obrót 4x depo i bonus po kursie przynajmniej 1,5 (i to 1,5 może składać się z kilku mniejszych byle było na kuponie ogólnie 1,5) także super oferta. zobacyzmy jak mi z nią pojdzie czy cos sie ugra.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2011
Posty: 490
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2011
Posty: 490 |
120E i 100%? dalej nie wiem o czym wy gadacie:
Hello, you are now chatting with 'Goran' Goran: Welcome to ComeOn's Live chat! How may I help you? Adolf: Hi, what promotion have you got for first deposit? Goran: Hello Goran: Let me have a look at your account, one moment please Goran: Ok, you are not yet a member Adolf: No, im thinking to open an acct. Goran: We offer a 110% poker bonus, and a 100% casino and sports bonus of up to 25€ Adolf: So its only 100% up to 25Euro for sportsbook? Goran: Yes, that is correct Adolf: ok, thank you, bye
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
mi Pani napisała że nie ma takiej oferty jak napisał Dadycool
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665 |
Ja miałem konto tam od dawna, kiedyś 400pln wpłaty uwaliłem, może rok temu i od tej pory nie grałem. No i logowałem się na początku października widziałem te ofertę która wkleiłem, w dostępnych bonusach miałem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126 |
no to ja nie wiem... ja konto otworzyłem tam jak pojawił sie temat. nie wpłacałem bo chciałem zobaczyć jak firma sie rozwinie jakie będą opinie. dzis wszedłem na konto swoje mówie czas wpłacić. patrze nie ma żadnej oferty tylko jakieś na pokera. no to wbijam na czata i mówie pannie że chciałbym wpłacić ze mam konto już jakiś czas ale nie ma dla mnie żadnej oferty. kazała mi poczekac i za chwile dała mi kod wygenerowany niby specjalnie dla mnie no i tyle w tej sytuacji może miałem szczęście (albo pecha jak przegram  )
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Dawno nie spotkalem sie z bukiem ktory ma tyle bledow na stronie.
Pewnie dzial IT to jedna osoba.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876 |
Tak ku przestrodze, buk jako buk, nie ma licencji LGA. Przy większych wypłatach, żądają full papierów, łącznie ze zdjęciem usera z trzymanym ID. Pzdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126 |
u mnie to wszytsko poszlo rewelacyjnie. nie wiem jaka kwota jest duza dla nich i dla Ciebie ale fakt chcieli id i rachunek. ale to norma. a to ze przy wiekszych wyplatach moze chca jak trzymasz dowód to nic takiego strasznego chyba? u mnie wyplata ogolnie trwala 26-28h w sumie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988 |
Ciekawe dlaczego anulowali mi kupon puszczony z bonusem+depozyt
Augsburg-Brema over 9,5 corners Futsal Hoszpania mecz El Pozo Murcia za 1,08
Przecież kurs wynosił ponad 2 i były 2 zdarzenia na kuponie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988 |
W wynikach sportowych nie widzę wyników futsalu. Cały czas na koncie balance widnieje kwota za którą zagrałem obok niej jest znak kłódki.
Wyświetla mi ,że mam 0 zakładów w grze.O co kurwa mać tutaj chodzi. Nie mogę skorzystać z pomocy online ,bo o tej porze nie pracują.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988 |
Wysłałem im nr anulowanego zakładu i odpisali,że nie mają takiego kuponu.Śmiech na sali,żenada,teraz nie ma co się dziwić o braku licencji LGA. Posłałem zrzut ekranu z numerami operacji na koncie,może łaskawie dopatrzą się swego błędu.
W odpowiedzi na e-mail odpisali,że zakłady mogą być anulowane z różnych powodów.Cóż za konkretna odpowiedź! Zabieram wpłacone pieniądze i zamykam konto. Nie polecam tego buka,jednocześnie życzę aby nikt z Was nie miał oczywiście z nimi problemów.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 486
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2009
Posty: 486 |
to i ja sie wypowiem... po zagdaniu na czacie dostałem bonus od pierwszej wpłaty do 100% do 120 euro. wplaciłem i zobacyzmy. także jak coś zagadajcie na czacie przed pierwsza wpłatą może dadzą wam też taki kod fajny jak mi. obrót 4x depo i bonus po kursie przynajmniej 1,5 (i to 1,5 może składać się z kilku mniejszych byle było na kuponie ogólnie 1,5) także super oferta. zobacyzmy jak mi z nią pojdzie czy cos sie ugra. dadycool. a jaki warunek , czy single w tej ofercie masz wliczanie do obrotu czy tylko co najmniej dubel jak inni ?? Prosze o odp.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126 |
wszystko sie liczy. byle bylo 1,5 kurs. czyli np kilka meczy po 1,1 kurs byle bylo 1,5 w sumie. albo jeden mecz po kursie 1,5 obojetne. byle nie azjatyckie handikapy. te sie w ogole nie licza
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 486
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2009
Posty: 486 |
wpłaciłem , za drugim razem dostałem bonus 100 zł (pierwsza wpłat zle zaznaczyłem) le lipa bo nie mogę wyświetlic dotychczasowe transakcje. Miał ktoś podobne problemy ??
Już nie mam siły do supportu , wcześniej kilka dokunentów juz im wysłałem, nie ma jeszce weryfikacji pełnej. Nie znam angielskiego stąd pytanie, czy czekac czy sama strona sie naprawi, napiszcie jakies przypadki
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 257
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2009
Posty: 257 |
Moje pytanie,dostalem info o bonusie powrotnym 50%.Czy po wplacie,bonus automatycznie sie dopisywal jak u innych bukow?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 486
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2009
Posty: 486 |
Dobra znalazłem w końcu tą historię, w innej zakładce, może w międzyczzsie poprawili, dalej czekam na weryfikację konta, jak cos będę pisał
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789 |
Dobra znalazłem w końcu tą historię, w innej zakładce, może w międzyczzsie poprawili, dalej czekam na weryfikację konta, jak cos będę pisał i jak tam? bo sie zastanawiam nad utworzeniem konta i wplata
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 486
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2009
Posty: 486 |
Dobra znalazłem w końcu tą historię, w innej zakładce, może w międzyczzsie poprawili, dalej czekam na weryfikację konta, jak cos będę pisał i jak tam? bo sie zastanawiam nad utworzeniem konta i wplata To znaczy całe 300 zł przegrałem i siła rzeczy nie wypłacałem (wpałcałem prze pomułke 2 razy 100 zł ) plus bonus. Nie znam angielskiego i nie jestem pewien czy zweryfikowali mi Skriila, bo reszte dokumentów na pewno tak. Czekam na jeszce jeden jakis bonus od wpłaty, na razie nic nie mam , moze to i fdobrz  jak cos dam znać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 486
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2009
Posty: 486 |
Otrzymałem od nich ofertę na spiny, co dzień, tylko nie wiem dlaczego mi nie wchodzą, nie mam żadnych srodków , a szkoda ,bo wcześniej w kasynie ugrałem za darmo (i przegrałem na zakładach) ale wracając do rzezcy czy ktos znający angielski i mający tam konto może sprawdzić te codzienne spiny. Ja podejrzewam,że one są darmowe , tylko trzeba sie zalogowac przed 13 (ale mogę sie mylić). ale to tylko takie moje przypuszczenie. proszę zawodowców , aby to sprawdzili. Może sami na tym skorzystają
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|