Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 13 1 2 3 4 5 12 13
Izajasza53 #4972135 13/10/2011 03:52
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
Czterokrotnie należy obrócić tylko bonusem czy bonusem i depozytem razem?
Rozumiem,że nie ma wymagań co do wysokości kursu i liczby zdarzeń?

Bonus: Unibet
Izajasza53 #4974549 14/10/2011 15:35
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
to i ja sie wypowiem... po zagdaniu na czacie dostałem bonus od pierwszej wpłaty do 100% do 120 euro. wplaciłem i zobacyzmy. także jak coś zagadajcie na czacie przed pierwsza wpłatą może dadzą wam też taki kod fajny jak mi. obrót 4x depo i bonus po kursie przynajmniej 1,5 (i to 1,5 może składać się z kilku mniejszych byle było na kuponie ogólnie 1,5) także super oferta. zobacyzmy jak mi z nią pojdzie czy cos sie ugra.

Izajasza53 #4974594 14/10/2011 16:00
Dołączył: Aug 2011
Posty: 490
addict
addict
Dołączył: Aug 2011
Posty: 490
120E i 100%? dalej nie wiem o czym wy gadacie:

Hello, you are now chatting with 'Goran'
Goran: Welcome to ComeOn's Live chat! How may I help you?
Adolf: Hi, what promotion have you got for first deposit?
Goran: Hello
Goran: Let me have a look at your account, one moment please
Goran: Ok, you are not yet a member
Adolf: No, im thinking to open an acct.
Goran: We offer a 110% poker bonus, and a 100% casino and sports bonus of up to 25€
Adolf: So its only 100% up to 25Euro for sportsbook?
Goran: Yes, that is correct
Adolf: ok, thank you, bye

Izajasza53 #4974599 14/10/2011 16:03
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
mi Pani napisała że nie ma takiej oferty jak napisał Dadycool

Izajasza53 #4974661 14/10/2011 16:45
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
Ja miałem konto tam od dawna, kiedyś 400pln wpłaty uwaliłem, może rok temu i od tej pory nie grałem. No i logowałem się na początku października widziałem te ofertę która wkleiłem, w dostępnych bonusach miałem.

Izajasza53 #4974707 14/10/2011 17:09
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
no to ja nie wiem... ja konto otworzyłem tam jak pojawił sie temat. nie wpłacałem bo chciałem zobaczyć jak firma sie rozwinie jakie będą opinie. dzis wszedłem na konto swoje mówie czas wpłacić. patrze nie ma żadnej oferty tylko jakieś na pokera. no to wbijam na czata i mówie pannie że chciałbym wpłacić ze mam konto już jakiś czas ale nie ma dla mnie żadnej oferty. kazała mi poczekac i za chwile dała mi kod wygenerowany niby specjalnie dla mnie no i tyle w tej sytuacji smile
może miałem szczęście (albo pecha jak przegram tongue )

Izajasza53 #4980546 17/10/2011 17:05
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Dawno nie spotkalem sie z bukiem ktory ma tyle bledow na stronie.

Pewnie dzial IT to jedna osoba.

Izajasza53 #4981840 18/10/2011 14:31
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
Tak ku przestrodze, buk jako buk, nie ma licencji LGA. Przy większych wypłatach, żądają full papierów, łącznie ze zdjęciem usera z trzymanym ID.
Pzdr

Izajasza53 #4982516 18/10/2011 22:05
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
u mnie to wszytsko poszlo rewelacyjnie. nie wiem jaka kwota jest duza dla nich i dla Ciebie ale fakt chcieli id i rachunek. ale to norma. a to ze przy wiekszych wyplatach moze chca jak trzymasz dowód to nic takiego strasznego chyba? u mnie wyplata ogolnie trwala 26-28h w sumie.

Izajasza53 #4988491 22/10/2011 02:30
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
Ciekawe dlaczego anulowali mi kupon puszczony z bonusem+depozyt

Augsburg-Brema over 9,5 corners
Futsal Hoszpania mecz El Pozo Murcia za 1,08

Przecież kurs wynosił ponad 2 i były 2 zdarzenia na kuponie

Izajasza53 #4988623 22/10/2011 04:12
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
W wynikach sportowych nie widzę wyników futsalu.
Cały czas na koncie balance widnieje kwota za którą zagrałem obok niej jest znak kłódki.

Wyświetla mi ,że mam 0 zakładów w grze.O co kurwa mać tutaj chodzi.
Nie mogę skorzystać z pomocy online ,bo o tej porze nie pracują.

Izajasza53 #4988815 22/10/2011 17:31
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
Wysłałem im nr anulowanego zakładu i odpisali,że nie mają takiego kuponu.Śmiech na sali,żenada,teraz nie ma co się dziwić o braku licencji LGA.
Posłałem zrzut ekranu z numerami operacji na koncie,może łaskawie dopatrzą się swego błędu.

W odpowiedzi na e-mail odpisali,że zakłady mogą być anulowane z różnych powodów.Cóż za konkretna odpowiedź!
Zabieram wpłacone pieniądze i zamykam konto.
Nie polecam tego buka,jednocześnie życzę aby nikt z Was nie miał oczywiście z nimi problemów.

dadycool #4990098 23/10/2011 16:49
Dołączył: Sep 2009
Posty: 486
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Sep 2009
Posty: 486
Originally Posted by dadycool
to i ja sie wypowiem... po zagdaniu na czacie dostałem bonus od pierwszej wpłaty do 100% do 120 euro. wplaciłem i zobacyzmy. także jak coś zagadajcie na czacie przed pierwsza wpłatą może dadzą wam też taki kod fajny jak mi. obrót 4x depo i bonus po kursie przynajmniej 1,5 (i to 1,5 może składać się z kilku mniejszych byle było na kuponie ogólnie 1,5) także super oferta. zobacyzmy jak mi z nią pojdzie czy cos sie ugra.

dadycool. a jaki warunek , czy single w tej ofercie masz wliczanie do obrotu czy tylko co najmniej dubel jak inni ??
Prosze o odp.

Izajasza53 #4991456 24/10/2011 02:44
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
wszystko sie liczy. byle bylo 1,5 kurs. czyli np kilka meczy po 1,1 kurs byle bylo 1,5 w sumie. albo jeden mecz po kursie 1,5 obojetne. byle nie azjatyckie handikapy. te sie w ogole nie licza

Izajasza53 #5007216 02/11/2011 02:01
Dołączył: Sep 2009
Posty: 486
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Sep 2009
Posty: 486
wpłaciłem , za drugim razem dostałem bonus 100 zł (pierwsza wpłat zle zaznaczyłem) le lipa bo nie mogę wyświetlic dotychczasowe transakcje. Miał ktoś podobne problemy ??

Już nie mam siły do supportu , wcześniej kilka dokunentów juz im wysłałem, nie ma jeszce weryfikacji pełnej. Nie znam angielskiego stąd pytanie, czy czekac czy sama strona sie naprawi, napiszcie jakies przypadki

Izajasza53 #5007564 02/11/2011 03:51
Dołączył: Apr 2009
Posty: 257
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Apr 2009
Posty: 257
Moje pytanie,dostalem info o bonusie powrotnym 50%.Czy po wplacie,bonus automatycznie sie dopisywal jak u innych bukow?

Izajasza53 #5008054 02/11/2011 14:18
Dołączył: Sep 2009
Posty: 486
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Sep 2009
Posty: 486
Dobra znalazłem w końcu tą historię, w innej zakładce, może w międzyczzsie poprawili, dalej czekam na weryfikację konta, jak cos będę pisał

jonesss #5036024 17/11/2011 16:52
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Originally Posted by jonesss
Dobra znalazłem w końcu tą historię, w innej zakładce, może w międzyczzsie poprawili, dalej czekam na weryfikację konta, jak cos będę pisał

i jak tam?

bo sie zastanawiam nad utworzeniem konta i wplata

analityk #5036434 17/11/2011 21:10
Dołączył: Sep 2009
Posty: 486
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Sep 2009
Posty: 486
Originally Posted by analityk
Originally Posted by jonesss
Dobra znalazłem w końcu tą historię, w innej zakładce, może w międzyczzsie poprawili, dalej czekam na weryfikację konta, jak cos będę pisał

i jak tam?

bo sie zastanawiam nad utworzeniem konta i wplata

To znaczy całe 300 zł przegrałem i siła rzeczy nie wypłacałem (wpałcałem prze pomułke 2 razy 100 zł ) plus bonus. Nie znam angielskiego i nie jestem pewien czy zweryfikowali mi Skriila, bo reszte dokumentów na pewno tak. Czekam na jeszce jeden jakis bonus od wpłaty, na razie nic nie mam , moze to i fdobrz smile jak cos dam znać.

Izajasza53 #5084142 09/12/2011 19:41
Dołączył: Sep 2009
Posty: 486
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Sep 2009
Posty: 486
Otrzymałem od nich ofertę na spiny, co dzień, tylko nie wiem dlaczego mi nie wchodzą, nie mam żadnych srodków , a szkoda ,bo wcześniej w kasynie ugrałem za darmo (i przegrałem na zakładach)
ale wracając do rzezcy czy ktos znający angielski i mający tam konto może sprawdzić te codzienne spiny. Ja podejrzewam,że one są darmowe , tylko trzeba sie zalogowac przed 13 (ale mogę sie mylić). ale to tylko takie moje przypuszczenie. proszę zawodowców , aby to sprawdzili. Może sami na tym skorzystają

Strona 3 z 13 1 2 3 4 5 12 13

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Lukasz111, betowiec, Sensei, aker, forty, alfa), 2,741 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,427
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1